Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:03 18.04.24 
Непрофесионални
   >> Студенти
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Тема КОЙ Е НАЙ - ТЪПИЯ УНИВЕРСИТЕТ В СТРАНАТА !нови  
Автор ALEX_D_GREAT (===> VELIK)
Публикувано20.10.03 19:14



ГЛАС ЗА УНСС ОТ МЕН СЕГА !!!!

ARE U TALKIN' TO ME ?


Тема В огромна грешка си!нови [re: ALEX_D_GREAT]  
Автор snobarМодератор (играч)
Публикувано20.10.03 20:15



А и какво разбираш под *тъп университет*, какъв ти е критерия за не качествен уни.???

Плащам първо на себе си!


Тема Re: КОЙ Е НАЙ - ТЪПИЯ УНИВЕРСИТЕТ В СТРАНАТА !нови [re: ALEX_D_GREAT]  
Автор Mишo Шaмapa (най-добрия)
Публикувано21.10.03 14:30



1. UNSS и от мен

...чики на, чики на-на-на


Тема Re: КОЙ Е НАЙ - ТЪПИЯ УНИВЕРСИТЕТ В СТРАНАТА !нови [re: Mишo Шaмapa]  
АвторKOKИ (Нерегистриран)
Публикувано21.10.03 14:56



УНСС



Тема Re: КОЙ Е НАЙ - ТЪПИЯ УНИВЕРСИТЕТ В СТРАНАТА !нови [re: KOKИ]  
Автор Xpиcи (побърканата)
Публикувано21.10.03 21:17



Ееее, ясно е за корупцията, всички знаят за Утре Носете Съответната Сума, но това ли е за вас тъпото в един университет? Ами методите на обучение, преподавателите, възможностите за реализация с диплома от даден университет?

Hasta La Victoria Siempre

Редактирано от Xpиcи на 21.10.03 21:18.



Тема Re: КОЙ Е НАЙ - ТЪПИЯ УНИВЕРСИТЕТ В СТРАНАТА !нови [re: Xpиcи]  
Автор snobarМодератор (играч)
Публикувано21.10.03 21:27



кво им обясняваш....

Плащам първо на себе си!


Тема Re: КОЙ Е НАЙ - ТЪПИЯ УНИВЕРСИТЕТ В СТРАНАТА !нови [re: snobar]  
Автор whiteflint ()
Публикувано21.10.03 23:08



Според мен, поне в София, няма тъп университет, може би очакванията са прекалено високи. Мисля, че всички имат развиние в положителна посока.



Тема Re: КОЙ Е НАЙ - ТЪПИЯ УНИВЕРСИТЕТ В СТРАНАТА !нови [re: whiteflint]  
Автор snobarМодератор (играч)
Публикувано22.10.03 00:18



Така е...

Оказва се, че университета е имал големи очаквания за студентите, а те са гола-вода, въпреки, че имат големи претенции...(реакцията на същите е често явление във дискусионните форуми - било то в дир.бг или други...а и не само в нет-форумите)...

Плащам първо на себе си!


Тема Re: КОЙ Е НАЙ - ТЪПИЯ УНИВЕРСИТЕТ В СТРАНАТА !нови [re: Xpиcи]  
Авторoбekтивeн (Нерегистриран)
Публикувано22.10.03 09:51



Аз също гласувам за УНСС,а на въпросите ти-ами то нещата са свързани.Не може да наречеш добри нито корумпираните преподаватели,нито подобни методи на преподаване,при които много от изпитите се взимат по втория начин.Същото е и с реализацията-няма тежест диплома,за която се знае,че е взета от университет,в който корупцията е на високо ниво.
Като прибавим и това,че материалната база също е гола вода,какво му е хубавото,в крайна сметка?
Даже аз бих прибавил и че там е пълно със селяци,но хайде няма да го ползвам като аргумент,защото всеки ще каже,че е относително.



Тема Re: КОЙ Е НАЙ - ТЪПИЯ УНИВЕРСИТЕТ В СТРАНАТА !нови [re: oбekтивeн]  
Автор Xpиcи (побърканата)
Публикувано22.10.03 19:15



Все пак не смятам, че е възможно 100% от преподавателите в един университет да са корумпирани - при всички случаи има и такива, които съвестно си вършат работата и наистина допринасят с нещо за развитието на студентите. Или?...

Hasta La Victoria Siempre



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.