Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:37 02.06.24 
Непрофесионални
   >> Студенти
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема Уважаеми студенти,  
Автор fuklaАдминистратор (своенравна)
Публикувано23.04.03 11:39



Моля ви стига с тези бележки защо е избран snobar за модератор. Прегледах темата тук и видях, че болшинството от гласовете са за него. Не е най-важно кой ще бъде модератор на клуба, а да има интерес към темите, обсъждани в него. Към snobar се обръщам също с молба да бъде обективен и толерантен, защото не е хубаво дори един посетител да спре да влиза в клуба поради конфликти с модератора.

Успехи и ще ви навестявам



Тема Re: Уважаеми студенти,нови [re: fukla]  
Авторgali (Нерегистриран)
Публикувано23.04.03 15:38



Значи това е всичко? Щом не е важно, не ни губете времето с избори - назначавайте си го, и си го признайте.



Тема Re: Уважаеми студенти,нови [re: fukla]  
Автор ZonderKomandir (ЗондерКомандир)
Публикувано23.04.03 19:19



А защо изборите приклю4иха толкова рано?Ти откъде знаеш,4е нямаше до 25 пове4е хора да гласуват за останалите кандидати?Съжелявам,4е и вие сте корумпирана и без капка морал явно пове4ето от модераторите са такива.Гарван гарвано око не вади нали?Явно и ти по такъв на4ин си станала модератор!Повръща ми се от такива като вас!

Не на всяка звезда живот има.


Тема Re: Уважаеми студенти,нови [re: fukla]  
Автор a3™ (*откачена*)
Публикувано23.04.03 19:22



да, но ние искахме обяснение за своеволието и неспазването на някои неща:
1. на срока на изборите.
2. гласувалите за него нямат дори 1 мнение в клуба...

но наистина май на всички ни стана ясно за какво става въпрос
въпреки това няма да спра да изтъквам на показ всяка една грешка на избрания от ВАС модератор на клуб студенти.

като начало - правилата. споменава че ще бъдат трити обидите. нима? а когато самият модератор не спазва правилата в собствения "си" клуб, какво? сам ли ще се редактира?

смешки :)


Никога не съм толкова заета, колкото през свободното си време.

Тема Re: Уважаеми студенти,нови [re: fukla]  
Автор gali (по-малкоядосана)
Публикувано24.04.03 01:11



първо, не ме интересува защо М е снобар, а защо изборите приключиха предсрочно. второ, щом няма значение кой е М и А, що не ми дадеш А си? Айде, пак ще досаждам.
НИкога нее късно да започнем да се държим като цивилизовани хора

Преди да направиш нещо, преброй до 20. усмихвай се по-често от другите


Тема Re: Уважаеми студенти,нови [re: a3™]  
Автор fuklaАдминистратор (своенравна)
Публикувано24.04.03 10:20



По отношение на 1. На 21 получих тази бележка:

Модератор в "Студенти"

От: MasterBG
Получена: 21.04.03 23:23
В клуб "Студенти" бе проведен вот за модератор, в което бе гласувано доверие на snobar /user: fetish/
Моля да му бъдат отпуснати модераторски права за клуба. Благодаря!


Прегледах броя гласували и те бяха за:

Margich:) - 1
gali - 6
Хамелеона - 4

snobar - 24

Ако е станало някакво недоразумение, моля проведете избори за съмодератор на snobar, който да му помага.

Що се отнася до 2.
Не мога да следя кой гласувал колко мнения има във всеки клуб. Гласувалите за snobar са стабилни, постоянни и уважавани потребители и модератори на форумите на dir.bg и са неизмеримо повече от гласувалите за другите. Искам да попитам "a3™" защо поддържа конфликтна обстановка и кога ще бъде доволна от избора на модератор. Преди stranger й пречеше, сега snobar...

На gali искам да кажа, че обидничките намеци и смешни заплахи, които ми праща в лични бележки показват хиперемоционалност и нестабилност, а това са неподходящи качества дори за кандидат-модератор.

Благодаря ви за вниманието.

И един личен въпрос: в този клуб изобщо обсъждате ли студентски теми или само се дърляте помежду си? Просто ми е любопитно!



Тема Re: Уважаеми студенти,нови [re: fukla]  
Автор a3™ (*откачена*)
Публикувано24.04.03 10:48



ясно. получи бележката, но не видя ли и срока? 25, т.е. утре.
не успорвам това че снобар има най-много гласове, но все пак не бива ли поне 1/3 от гласувалите за него да имат по 1-2 мнение в клуба? аз си мислех че това е правило за всички избори на мод, но явно не е така

а качествата на снобар за модератор някой гледа ли? не знам какво е писала гали, а и не ме интересува, но щом ще говорим за лични качества, нека прегледаме някои от мнения на снобар :)

1. когато ти написах бележката за темата в топ постингите, а познай от три пъти кой я е писал...тази дето беше с нерегистриран ник mireto:). Мисля че сама се досещаш имайки впредвид че виждаш всички IP-та.



2.

3.

4.

5.

Това са само част от добронамерените постинги на модератора отправени познай към кого:)) Ако искаш ще ти дам и още линкове, чрез които сама мисля можеш да прецениш какви са неговите качества. И не забравяй че ти сама спомена думата "качества" изобщо.

Ще бъда доволна когато бъдат проведени едни ЧЕСТНИ избори.
Благодаря за вниманието!


Никога не съм толкова заета, колкото през свободното си време.

Тема Не се учудвайнови [re: fukla]  
Автор Meйджъp™ ()
Публикувано24.04.03 10:58



какво очакваш от едно малко, недоразвито същество от неизяснен пол - да обсъжда сериозни теми ли? На него му дай само да интригантства.






Тема Re: Уважаеми студенти,нови [re: a3™]  
Автор fuklaАдминистратор (своенравна)
Публикувано24.04.03 11:10



Мдааа. Към snobar се обръщам с молба подобни неща да не се повтарят, защото е некоректно и нередно.

Към недоволните: направете избори за съмодератор, това ще уравновеси нещата. Гласовете за кандидата трябва да са поне 15.
Това е решението на администрацията.

А на теб ти пожелавам да не си винаги в центъра на интригите и калабалъка в клубовете. Най-малкото ми се вижда уморително.

Успехи!



Тема reнови [re: fukla]  
Автор gali (по-малкоядосана)
Публикувано24.04.03 11:15



В българия някакси сме свикнали да не си знаем правата, да няма откъде да ги научим, да не ги търсим, и сме се примирили с това. За щастие, крайния срок на изборите бе написан съвсем точно като дата и час, и всякво решение, взето преди този срок, се смята за неизборно и предизвиква съмнения. затова бяха и многото нападки, свърхемоционални изблици, както ти ги определи - исках да разбера защо и кой нарушава моето право на свободен избор.
надявахте се просто както с всичко в българия да махнем с ръка и да отминем. аз неведнъж приканвах да дадете ОБЯСНЕНИЕ и ако всичко беше в реда на нещата, не виждам причина да го криете, а и нямаше да се развихрят тези страсти. информацията, че мастербг ти е дал данните, можеше да бъде оповестена, когато попитахме, и с това въпросът да се приключи.
крайно време е да започнем да се държим като цивилизовани хора и да аргументираме постъпките си. иначе те са просто изблик на свръхемоционалност. не може безнаказано да се потъпкват права и е крайно време това да се промени.

best wishes

Преди да направиш нещо, преброй до 20. усмихвай се по-често от другите



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.