Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:02 20.09.24 
Непрофесионални
   >> Студенти
*Кратък преглед

Тема kak mislite...  
Автор cvetence (momichence)
Публикувано04.10.02 16:24



....znachi imam vuzmognostta da ucha v unss schetovodstvo i kontrol zadochno ili nqkoq druga specialnost redovno ......
ako puk se zapisha zadochno zashtoto az si iskam taq specialnost po princip (ama ne zadochnoooo!!!!!) shte moga da se prehvurlq sled purvi kurs redovno
ama mi izglegda vse pak mnogo tupo zadochno
iii ne znam kakvo da pravq

moge li nqkoi da mi kage kakvo misli vse pak

mersiii



Тема Re: kak mislite...нови [re: cvetence]  
Авторglas (Нерегистриран)
Публикувано04.10.02 21:54



сега завършвам счетоводство и контрол.Ако питаш мен записвай тая специалност задочно и след първи курс се прехвърляй редовно , все пак ако не успееш по редовния начин ще бутнеш на некоя секретарка от катедрата 100 - 200 лв да те преместят - щото все пак трябва да имаш успех.Иначе специалността е много хубава след финансите де:), и ще имаш доста възможности за реализация,друг е въпроса че преподавателите по специалните предмети си имат частен бизнес - кой одиторска компания има, кой е в управителни съвети на банки и т.н. та не си дават много зор да те научат на нещо хубаво , а само на простотии.Ще ти дам един пример :по счетоводен анализ първа част се обяснява даден метод за анализ дейността на фирмата и финансовото й състояние в продължение на 50 - 60 стр. (учебника е 800 стр само I част:) и след това на една страница е обяснено че този метод е от 80 -те год и вече не се използва ама трабва да го знаете???!!!!
Но въпреки всичко специалността си струва



Тема Re: kak mislite...нови [re: glas]  
Автор cvetence (momichence)
Публикувано04.10.02 23:11



znachi da se zapisvam zadochno......uf ne znam veche shte se poburkam...a 100% shte moga da se premestq sled tova:-))......obacheeee ne e li mnogo tupo zadochno ....ama puk taka ili inache kakvoto i da zapisha sega vtorata godina shte si se premestq redovno schetovodstvo i kontrol.....i zatova se chudq ima li smisul sega da e zadochno...ne che az shte se preucha:-))..ama puk zadochnoto ne e li suvsem ei taka.....izobshto nishto ne nauchavash...

pozdravi i mersi



Тема Re: kak mislite...нови [re: cvetence]  
Автор Olina (особена)
Публикувано05.10.02 19:43



Здравей,
не мисля че нищо не научаваш.Това зависи и от теб,аз завърших задочно и съм доволна,за 5 год. би ми омръзнало да ходя по цял ден на лекции , а задочно можеш да съчетаеш работа и учене.Но щом имаш възможност да се прехвърлиш,можеш да пробваш да видиш как е задочно,на мен не ми беше тъпо.Успех!



Тема Re: kak mislite...нови [re: Olina]  
Автор cvetence (momichence)
Публикувано05.10.02 23:36



daam opredeleno do golqma stepen zavisi samo ot men razbira se:-)))
ama imam chuvstvoto che AZ nishto nqma taka da moga da naucha...kato si se znam:-)).....i mai klonq veche kum nqkoq druga specialnost redovno...nali purvata godina vsicki uchat edno i sushto ......i sled purvi kurs shte se prehvurlq redovno schetovodstvo i kontrol.....ako vse pak ne stane oshte ot purvi
mersi i na teb za otgovora:-))
pozdravi



Тема Re: kak mislite...нови [re: cvetence]  
АвторПpeпoдaвaтeл (Нерегистриран)
Публикувано07.10.02 12:24



Подкрепям мнението за задочното обучение. Научава се дори повече от редовно обучение, стига да искаш!
Причината е в това, че редовните студенти разчитат повече на присъствие и създаване на добро впечатление у преподавателя. Задочниците нямат кого да ползват като "машина за предъвкване на материала" и се блъскат сами за да намерят възможно повече източници на информация.
Редовните студенти се ограничават само до мнението на преподавателя, който ще ги изпитва и често се "папагализират"!
Всичко е въпрос на амбиция и интереси!
Дерзай!



Тема Re: kak mislite...нови [re: Пpeпoдaвaтeл]  
Автор cvetence (momichence)
Публикувано08.10.02 01:10



daam sigurno e taka
no za sebe si smqtam che shte e po- dobre da sum redovno

mersi

pozdravi




*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.