Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:18 11.06.24 
Непрофесионални
   >> Студенти
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема КОМПЛЕКСАРИнови [re: Geodezistka]  
АвторBARBARELLA (Нерегистриран)
Публикувано21.08.02 18:20



Тази година си кандидатствах в НБУ (никаде другаде) и ме приеха.Но имах познати които са приети в други държавни университети но не им стигнха точките в НБУ.Завършила съм ПМГ имам си много добра диплома,средства да си платя образованието и въобще не се чувствам тъпа.Така че Вие,комплексари такива,не си мислете че който има пари да си позволи платен институт е глупак който не са го приели другаде.Колкото до Харвард - да не би там да учат бедните,но умни сомалийски деца?!Така че ако си "мека глава" с болни но неосъществени амбиции и възможности по добре отиди на гурбет в Германия да миеш чиний!!!



Тема Re: КОМПЛЕКСАРИнови [re: BARBARELLA]  
АвторMarita (Нерегистриран)
Публикувано22.08.02 11:17



Absolutno sum suglasna s teb za kompleksite, no spored men ima i
chisto zlobni izkazvaniq!
Oshte dosta vreme triabva da mine , za da razberat horata, che chastnoto obrazovanie s nishto ne e po-losho ot durjavnoto -daje obratnoto!
Vsichki v povecheto normalni strani se stremiat kum chastni yniversiteti,
a i ychilishta!
Koito ne e suglasen -mnogo sorry, ama tova sa si fakti!

I ako se opitate da mi govorite za Avstria ili Germaniq, oburnete vnimanie na tova, che kazvam - v pochti vsichki strani!



Тема Re: Колко от вас учат в НБУ?нови [re: Nikolova]  
АвторMarita (Нерегистриран)
Публикувано22.08.02 11:41



Ей, това е най-голямата глупост, която всички от уннсс и су повтарят непрекъснато!
Абе вие от къде знаете кой работодател,какъв служител предпочита?
Или може би си ходила на много места, където са те взимали заради дипломата, а после са те гонели, поради не достатъчно знания?
Извинявай, но точно така звучи



Тема Re: КОМПЛЕКСАРИнови [re: Marita]  
Автор BigAir (worldwide)
Публикувано22.08.02 11:43



Vsichki se stremiat kam chastni universiteti, ama hubavi. I iziskvaniata za vlizane v tia chastni universiteti sa seriozni, a ne niakakvo obshtoobrazovatelno testche.
Dokato az sam uchil GMAT studentite na NBU sa se shliali po kruchmi i kafeta. Ne vijdam vuobshte osnovanie vie da se narichate studenti. Tova e obida za vsichki, koito sa uchili, za da postignat neshto.

I ne si mislite, che horata zlobeiat prosto zashtoto vie plashtate. V AUBG syshto se plashta i to dosta poveche ot kolkoto pri vas, no tam imat kriterii za priem i nikoi kakto vijdate ne pishe nishto losho za tiah.



Тема Re: КОМПЛЕКСАРИнови [re: BigAir]  
АвторMarita (Нерегистриран)
Публикувано22.08.02 11:53



Za hubavite chastni universiteti -OK
Obache nali ot niakude triabva da se trugne!?
Ti kakvo iskash dnes otkrivat universitet -utre veche e s tradiciite i kachestvoto na Oksford? Ne stava taka - triabva vreme , za da se postigne neshto!
Ili moje bi kogato sa otkrili SU ne e bilo po-prestijno da si zavurshil
vuv Viena, Paris, London ili Rim?
Haide - de



Тема Re: КОМПЛЕКСАРИнови [re: Marita]  
АвторBARBARELLA (Нерегистриран)
Публикувано22.08.02 14:01



Аз си мисля .. защо е толкова голям този дебат..кой къде учил!!??Ние си учим в Нов български университет,Вие си учете където искате!Затова има толкова институти,за да си избира сам всеки учебното заведение,как да влезе в него ,колко може да плати за да се издържа и т.н.Все пак всеки се шири според чергата си.Ти като се хвалиш че си влязал с кой знае какви изпити аз пък съм влязла с тест.И ако погледниш реално съм се готвила по 8 предмета(не включвам Разсъжденията и Семантиката).Цяла година съм чела разни Христоматии и Географии за 8 9 и 10 клас.Така че и аз считам че съм положила достатъчно труд за да вляза в НБУ.



Тема xaxaxa,ama kak mojeнови [re: BARBARELLA]  
Автор stranger (buntar)
Публикувано22.08.02 15:10



ne4ove6ko e 4ovek da se gotvi po 10 predmeta,o6te pove4e,4e pri 4 opita spokoino moje da si igrae6 na toto i vse pri ediniq 6te stane,az taka vlqzoh,no ne vijdam ni6to lo6o v tova,universiteta si e super i vvu vsi4ki civilizovani strani izpita e takuv i e kraino vreme komplexarite ot sofiiskiq i unss da se zamislqt kakvo mu e hubavoto nA takuv ne4ove6ki izpiti,v kraina smetka vliza6 za da nau4i6 ne6to,ne moje predi da si vlqzul da si nqkakuv profesor



Тема Re: xaxaxa,ama kak mojeнови [re: stranger]  
АвторMarita (Нерегистриран)
Публикувано22.08.02 16:19



Absolutno suglasna



Тема Re: xaxaxa,ama kak mojeнови [re: stranger]  
Автор BigAir (worldwide)
Публикувано22.08.02 17:12



A kakva e garanciata, che kato si priel v universiteta si sulio i pulio te shte nauchat neshto prez sledvashtite 4 godini?
NBU e prekrasen primer za tova, che nikoi nishto ne uchi. Da si chul za niakoi iziavil se absolvent na NBU? Az ne.
Vyv vsichki civilizovani strani izpita ne e kato vashia. Edinstveno universitetite bez akreditacia mogat da prilagat metodite za priem na NBU, no te zatova i niamat akreditacia.



Тема hahahahahahaaaaaнови [re: BigAir]  
Автор stranger (buntar)
Публикувано22.08.02 17:31



ne e zle predi da izkazva6 mnenie da se informira6 pone malko kak stoqt ne6tata za da ne se izlaga6.predi moje bi godina NBU polu4i akreditaciq,pri tova za 5 godini




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.