Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:53 26.06.24 
Непрофесионални
   >> Студенти
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Търся сайт за готови дипломни работи  
Автор archibal (непознат )
Публикувано06.04.02 21:42



Моля, кажете ми някой сайт от където мога да изтегля готова дипломна работа БЕЗ заплащане. Интересуват ме работи в областта на компютърните технологии. Сайтовете могат да бъдат и на руски и английски език.



Тема Re: Търся сайт за готови дипломни работинови [re: archibal]  
Авторkobretti (Нерегистриран)
Публикувано21.04.02 13:52



referati-bg.com



Тема Търся сайт за готови дипломни работинови [re: archibal]  
Автор archibal (непознат )
Публикувано21.04.02 22:55



Моля, кажете ми някой англоезичен сайт от където мога да изтегля готова дипломна работа БЕЗ заплащане. Интересуват ме работи в областта на компютърните технологии.



Тема Re: Търся сайт за готови дипломни работинови [re: archibal]  
Авторrosen (Нерегистриран)
Публикувано22.04.02 11:26



мога да ти продам една, ако те интересува за бази данни в internet с ASP , евтино вземам



Тема Re: Търся сайт за готови дипломни работинови [re: rosen]  
Авторbarichello (Нерегистриран)
Публикувано22.04.02 19:42



Men naistina me interesuva tova.Ot edna godina tursja.Kude si,kolko vzemash,ostavi,molja te,njakakuv adres ili kakvoto smetnesh za dobre.Predvaritelno blagodarja.Dano ne si se posheguval.



Тема Re: Търся сайт за готови дипломни работинови [re: archibal]  
АвторSten (Нерегистриран)
Публикувано23.04.02 00:04



http://www.abonamenti.com/ok/index.php?id=54



Тема Re: Търся сайт за готови дипломни работинови [re: Sten]  
Автор archibal (непознат )
Публикувано23.04.02 14:46



Благодаря ги, за този адрес, но той не ми помага много. През последните два месеца съм обходил стотици сайтове на български и руски език за дипломни работи, като руските са на светлинни години преди нас. Знам над 10 адреса за такива работи, но не мога да намеря нито един на английски език. Вече даже се питам дали имат изобщо такива.



Тема Re: Търся сайт за готови дипломни работинови [re: archibal]  
Автор BOlAN (член)
Публикувано28.04.02 02:43



Kato se zamislya sigurno ne. Copyright, cheating takiva istorii. Pone amerikancite sa mnogo paranoichni na tazi tema. Vizh preprints mozhe da ima na mnogo mesta.
http://arxiv.org
Boian




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.