Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:39 18.05.24 
Непрофесионални
   >> Студенти
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема Витан Стефанов  
АвторИди Aмин Дaдa (Нерегистриран)
Публикувано13.02.02 22:46



Абе няма ли да го заковат най-накрая това корумпирано лицемерно копеле, бе? Да речеш, че корупцията е масова практика във факултета, не е. Гаче Витанчо е единствената гнила ябълка... или не е, а? Публична тайна е , че прибира по 200 гущера от чуждестранните студенти на "изпита" си по логика, ама никва реакция. И гадното е ,че хората, струва ми се, не ги е страх, а по-лошо - не им пука. Чух преди време , че го били спипали с белязани банкноти, ама му се разминало. Някой знае ли дали е вярно?



Тема Re: Витан Стефановнови [re: Иди Aмин Дaдa]  
Автор O*K (издател)
Публикувано14.02.02 00:06



Бихте ли дали повече информация по случая и бихте ли съдейстали на едно журналистическо разследване в тази посока?

сп. "ОК - образование и кариера"
www.abonamenti.com/ok


Тема Re: Витан Стефановнови [re: O*K]  
АвторИди Aмин (Нерегистриран)
Публикувано14.02.02 11:53



Ако нямате доказателства няма да можете да публикувате нищо, даже и да намерите потърпевши, които да се съгласят да говорят с вас, което ми се струва невъзможно. Те даже не са се оплакали в полицията , та при вас ли. Но иначе говорят, това което знам е от втора ръка, но е сигурно,става въпрос за двама мои колеги. Други, които явно "не се сещат" да платят , го влачат изпита по логика вече трета година. Витанчо е упорит , няма спор. Пък и донякъде ги разбирам. И без това таксата на година им е 3000 долара, никой няма да ги скъса и да лиши университета от тези приходи, т.е. дипломите са си ги купили още щом са решили да учат у нас. 200 повече или по-малко не са от значение, стига да не се прекалява де.
Преподаватеското тяло явно няма нищо против прегрешенията на декана, преизбират си го. Преди години от вестника на университета правиха анкета за корупцията, имаше доста откровени въпроси в нея. Не съм видял да публикуват резултатите, може да се обърнете към тях за по-обективни данни.
За тези, които се интересуват , става въпрос за Философския факултет на СУ и фамозния му декан. Редакцията на в."СУ" е до задния изход на Ректората. Друго не се сещам сега.



Тема Re: Витан Стефановнови [re: Иди Aмин]  
Автор O*K (издател)
Публикувано15.02.02 00:14



в. "СУ" правил ли е нещо по въпроса? Каква е тяхната роля?

сп. "ОК - образование и кариера"
www.abonamenti.com/ok


Тема Re: Витан Стефановнови [re: O*K]  
АвторИди Aмин (Нерегистриран)
Публикувано15.02.02 01:51



Тяхната роля е да пишат за проблемите на университета. Но не могат да публикуват недоказуеми слухове. Не го чета редовно, но не мисля ,че е имало статия за корупцията. То и не това е най-болния проблем де, имаме си срутващ се журналистически факултет, имаме си спор за сградата на "Шипка" 6, имаме си нова система за акредитация и т.н. Може би аз преувеличавам , или съм кучето, което лае след кервана. Но за В.Стефанов е публична тайна , че прибира подкупи от години. Казах ви, струва ми се , че на преподавателско-студентското тяло не му пука. Или злоупотребата с властта се приема за норма. Радва ме , че проявихте интерес, но признавам, че не разполагам с конкретна информация и нямам право да дам имена на хора, които може би не искат да се замесват. Целта на темата ми беше да проверя какво мислят други студенти от факултета по този въпрос. Като гледам , никой не реагира. МОже би не посещават този клуб? Аз от три години комуникация със съфакултетници и ровене из форумите чух/прочетох само 2(двама) души, които изразиха възмущение по темата. Вече се съмнявам дали не халюцинирам, ебати...



Тема съвършено вярно, батканови [re: Иди Aмин Дaдa]  
Автор Eзpa Иrнимбpитoв (никога)
Публикувано09.04.02 13:59



само, дето не спомена как оножда колежки в ректорската стаичка и за мерджаната му, дето си я зе след една сесия - мерджана ли беше?



Тема Re: съвършено вярно, батканови [re: Eзpa Иrнимбpитoв]  
АвторИди Aмин Дaдa (Нерегистриран)
Публикувано16.04.02 23:14



Евала, батка, най-после някой да ми отговори! Абе, няма ли други от СУ тука, бе? Да, мерджан е. Лъскав модел, като за случайно и не съвсем законно забогатял селяндур. А това за онождането верно, а? Виждал съм го как зяпа на лекции , и съм чувал, че си прави устата за таквиз работи по време на изпит, ама... глей го ти дъртия му пръч! Тц-тц!



Тема Re: Витан Стефановнови [re: Иди Aмин Дaдa]  
Авторлaлaлa (Нерегистриран)
Публикувано13.06.07 09:43



Чувал съм го че влачи до дупка ако реши, ама за друго нищо незнам, ама тия работи дето ги пишете тук ме стряскат малко.



Тема Re: Витан Стефановнови [re: Иди Aмин Дaдa]  
Автор~ (Нерегистриран)
Публикувано21.06.07 15:34



Обади се на 'Господари на Ефира' те ще се заемат със случая - много ги обичат такива. Само трябва да го снимате как "работи" по време на сесия и как прибира парите.

Ако не друго поне ще го направите за смях по телевизията - нека го видят и разправят всички.

Знаеш ли колко клиенти имат У-Maria (шофьорските курсове) след репортажа на? - 4-ма. Сега като им се обадиш по телефона за курс вместо 'Ало' ти обянсяват, че корумпирания им колега който са го снимали от 'Господари на ефира' да взема подкупа вече не работи при тях.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.