Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:10 19.06.24 
Непрофесионални
   >> Студенти
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема НБУ ААА....нови  
АвторBE (Нерегистриран)
Публикувано09.01.02 12:25



КВО ША КАЖЕТЕ



Тема Re: НБУ ААА....нови [re: BE]  
Автор Qui-Gon Jinn (jedi warrior)
Публикувано11.01.02 14:09



Аму НБУ-то... Аз съм там и не съм особено влюбен в него...

"Знам какво ми е - промърмори си той, сядайки край вратата. - Пуши ми се!"


Тема Re: НБУ ААА....нови [re: Qui-Gon Jinn]  
Авторпeнa (Нерегистриран)
Публикувано12.01.02 15:40



и аз така
а бтв. имаш ли нещо конкретно да питаш или просто е така



Тема Re: НБУ ААА....нови [re: BE]  
Автор Tвoят мaлъk aд (и рай)
Публикувано13.01.02 22:39



Едно време този университет беше пълна пародия. Откакто направиха приемните изпити наистина приемни, а не просто формалност и откакто вкараха добри преподаватели с опит и положение, определено нивото се вдигна. Само не мога да разбера защо ни блъскат в програмата някакви курсове, които първо - нямат нищо общо със специалността и второ - няма да ми потрябват никога в живота, освен единствено за това да ми обогатят общата култура. Ето затова в България няма тесни специалисти, които наистина да са много наясно с някоя материя. Всички сме специалисти по всичко. И по нищо.

Отказвам се от българските мъже.


Тема Re: НБУ ААА....нови [re: Tвoят мaлъk aд]  
АвторBE (Нерегистриран)
Публикувано14.01.02 10:01



EJ, SKORO NE BIAH VLIZAL V AULATA
MI TO MNOGO DOBRE
ZA PREPISVANE EKSTRA..........



Тема Re: НБУ ААА....нови [re: BE]  
Автормъчeницa (Нерегистриран)
Публикувано14.01.02 11:12



ей ти да не си от ЦДО-то?
има ли някой от там?



Тема Re: НБУ ААА....нови [re: BE]  
Автор Tвoят мaлъk aд (и рай)
Публикувано15.01.02 15:18



В аулата изобщо не можеш да преписваш, защото квесторите дебнат непрекъснато. Нито можеш да подсказваш, нито да ти подскажат. Първо, оставяш си всякакви чанти, якета и папки на онази ужасна маса до прозореца, която прилича на някакъв жертвопринушителен олтар. Второ, обикновено преподавателят разделя изпитните въпроси на две групи. И естествено, този който седи до теб е от другата група. Трето, задължително седиш през един стол (а ако са малко хората - и през два) от най-близкото другарче. Което значи, че колегата от твоята група е на майната си.
Ако имаш изпит в аулата, учи яко.

Отказвам се от българските мъже.


Тема !!!!нови [re: Tвoят мaлъk aд]  
Автор imania (непознат )
Публикувано26.01.02 14:06



А бе университета е супер, преподавателите- май-не всички (ама карай...- преживява се) обаче направиха ебати цифрите и курсовете и таксите.... Иначе базата за обучение няма аналог- супер е!!!!



Тема Re: !!!!нови [re: imania]  
Автор Elfi3O (dobronamereno)
Публикувано26.01.02 20:50



Wqrno si e. I prepodawat horata s jelanie. I winagi imat wreme za wseki swoi student. Kofti e za taksite, ama nali razbra, 4e ot kasata sa iz4eznali 80 000 lv. Kak da ne vzemat merki. Pyk i nali e 4asten universitet, t.e. sled vreme toi 6te e nai- elitniqt v bg. to4no zashtoto lektorite sa dobre plateni i si var6at rabotata kakto trqbva. mislq, 4e izvadihme kysmet, 4e sega u4im tam, za6toto sled wreme mai nqma6e da mojem da si go pozwolim.



Тема Re: НБУ ААА....нови [re: Tвoят мaлъk aд]  
Автор Tequila Sunrise (Tequila №1)
Публикувано27.01.02 00:25



пич нещо си се объркал
НБУ си е още една огромна пародия на висше училище . по думите на някой декани а факултети за да стане от НБУ университет ще трябват поне 50 години . а защо те карат да учиш странични работи - ми като всеки предмет струва от 50 до 150 лева а познай що ти пълнят програмата с глупости :)))))


It's all about the money, son
Now that's the only reason



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.