Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:30 01.05.24 
Я! Архивите са живи
   >> Споко - БТВ
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема Ima li hora s mnenie?  
Авторnervi (Нерегистриран)
Публикувано15.09.03 11:08



Abe hora, mnogo mi e 4udno za6to ot tolkova vreme nikoi ne e pisal tuk. Vqrno, 4e pokrai moreto edva li ste hvanali mnogo predavania, ama spoko ve4e nov sezon zapo4na, daje boiadisvaha edni kofi za bokluk v poslednoto predavane i beshe zversko - v smisul, che da spechelish kofa za bokluk mi se struva mega ideia:))) (o4akvam sledva6tia put da podarqvat bidoni za kiselo zele ili ne6to takova:) Ta, misulta mi e, vmesto odumvaniqta, koito obiknoveno hva6tat prah tuk, zemete napi6ete ima li spored vas razvitie v predavaneto i t.n., ili puk neshto drugo napishete, stiga da vi glojdi:)



Тема Re: Ima li hora s mnenie?нови [re: nervi]  
Автор djudjulinkova (po3oBu4ko)
Публикувано21.09.03 02:25



според мен предаването върви само напред...кофите поне тази която видях в завършен вид беше много добра



Тема Re: Ima li hora s mnenie?нови [re: nervi]  
Автор Dafna (-)
Публикувано18.10.03 15:30



Ами след като бях с тях на море, просто ми падна мнението за целия екип (без Мирон който не беше с тях). Просто не ми се гледа предаването, което ми беше любимо



Тема Re: Ima li hora s mnenie?нови [re: nervi]  
Автор Aлeдap (демон)
Публикувано26.10.03 14:41



яко изтъпяха.

Aledar~


Тема Re: Ima li hora s mnenie?нови [re: Dafna]  
АвторLucifer (Нерегистриран)
Публикувано29.10.03 12:24



Iskam da syobshtq na Dafna che Miron e ot edno drugo predawane....i nqma nishto obshto sys SPOKO, a kolkoto do predawaneto e perfektno i ako se zamislite shte razberete che tam winagi ima neshta koito nqma kyde drugade da widite....:)



Тема Re: Ima li hora s mnenie?нови [re: Lucifer]  
Автор Dafna (притеснителна)
Публикувано03.11.03 16:30



Луци, наистина се оплесках Пуснах мнението в грешния клуб. Късно се усетих, обаче мнението ми беше чуто!!!

Споко много ми харесва. Водещите правят предаването. Много са добри.
Наистина е САМО в това предаване. Няма конкуренция



Тема Хе хенови [re: nervi]  
АвторHoв Юзъp (Нерегистриран)
Публикувано04.11.03 07:16



Толкова ли не можеш да си отговориш сам ?! Гледаемоста на т`ва предаване върви към 0 . Тоя за толкова време не отиде на логопед - какво очакваш ?
Някой безделник като мен може от време на време да драсне нещучко тук , ама да си троши очете със споко - забрави



Тема Re: Хе хенови [re: Hoв Юзъp]  
АвторZlobara (Нерегистриран)
Публикувано10.11.03 21:37



Za jalost naistina spoko ve4e ne hva6ta okoto!!!



Тема Re: Ima li hora s mnenie?нови [re: nervi]  
АвторSP (Нерегистриран)
Публикувано28.11.03 21:17



Kakvo oko da hvasta Spoko, to oste v nachaloto nisto ne havastashe. To kakva e cqlata idea na tui predavane pyrvonachalno? nikakva men ako me pitash. Sybirat tehnicharite po ulicite i gi karat da govorqt kolko losho e da pushish treva, a pyk te vsichkite nadrusani. Ebi go spokoto, chudq se s koi akyl toq producent e reshil da sponsorira taq glupost.



Тема Re: Ima li hora s mnenie?нови [re: SP]  
Автор Shadowfury ()
Публикувано29.11.03 18:48



За да не пискат младите колко било тъпо всичко и как не им се обръщало внимание за т'ва е цялата работа!!То при тех цялата работа е от дъжд на вятар!

Seeing is believing!



Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.