Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:09 01.05.24 
Я! Архивите са живи
   >> Споко - БТВ
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема za i protiv 4ata  
Авторivka (Нерегистриран)
Публикувано23.02.02 12:35



za i protiv 4at



Тема : )нови [re: ivka]  
Автор Firefox (Creator)
Публикувано23.02.02 13:01



Гледала ли си Gossip? Готино филмче. Както и да е, та значи имаше една реплика оттам - (свободен преразказ): "Ние тук си правим труда да изразяваме мнения, че и да ги защитаваме с аргументи."
Та така, като слагаш тема, вземи добави и нещо като собствено мнение, не боли.

А иначе - Надявам се повечето да са гледали онова "Сблъсък" за това дали И-Нет разделя или сближава хората. Аз лично съм ЗА чата. Харесва(ше) ми. От доста време ми осигурява забавление, а и хората, които можеш да срещнеш там си струват. (Е, има и МНОГО които не ти се ще дори да знаеш, че съществуват, но и това си е опит някакъв.) Но като цяло (а и за да почнем отнякъде) - Чат рулз! : ) Толкоз засега.


X** - You Always Get back To The Basics...


Тема Re: za i protiv 4ataнови [re: ivka]  
Автор дъждoвнa (@)
Публикувано06.03.02 13:23



На мен досега чата не ми е донесъл нищо лошо:) В чата съм намерила няколко много добри приятели, с които съм и в реалността. Обичам да общувам с тях и онлайн, и офлайн :) Особено офлайн, ако имам възможност :)
Пропуснала съм предаването , в което са обсъждали за и против чата, кое според теб може да е отрицателно?



Тема Re: za i protiv 4ataнови [re: ivka]  
АвторГлapyc (Нерегистриран)
Публикувано06.03.02 20:06



Както кадзал древен китайцки мицлител Мо-Дзък Бол:

"Ц ильа мозес да съсиес, но мозе и да направис дупка"

Пък и са ми е странно да намерис "против" тоцно тук - в цата

Сайонара и нека огнедисастия дракон да топли краката ти




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.