Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:26 13.06.24 
Я! Архивите са живи
   >> Споко - БТВ
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Тема "Юруш на маслините!" : )  
Автор Firefox (Immortal)
Публикувано22.01.02 16:13



Хайде бе хора - изпозаспахте! Все пак за да се отвори този клуб явно е имало определено количество желаещи - е къде сте?!

Както и да е отварям тази тема просто за да отделя обсъждането, което започна в "Този клуб платен ли е?" където определено не му е мястото.

Ето и причината:

Firefox (Бясна)
Публикувано 21.01.02 16:43
---------------------------------------------------------------------------------------------------
Всъщност преглеждайки темите, може и да е прав ПаМука - това фен клуб ли е бе хора?! Ами че това е адски тъпо! Вижте какво се случва с музикалните фен-клубове - пълна стагнация!
А освен да се обсъждат прическата на Стефан и годините на как и беше името тук спокойно може да се говори за далеч по-сериозни и интересни неща! За темите на съответното предаване например!
Някой знае ли какъв е топика тая събота?!
Спомням си една интересна тема например преди известно време - "Може ли да има приятелство м/у момиче и момче без секс?!"

Въобще има адски много което да се разчопля тук : ) така че не вдигайте ръце, ами да се захващаме!!!
-------------
Повечето хора по-скоро биха умрели отколкото да помислят. Всъщност... те така и правят.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------



Maлkият ПaMУK (Памук №1)
Публикувано 22.01.02 00:20
--------------------------------------------------------------------------------------------------------
аз винаги съм прав както сама ще се убедиш скоро :))))))))))))

ами давай ти първата тема . аз тъй като трудно помня нещо не си спомням каква е бил топика :)
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
В този свят живота е несправедлив
Друг свят несъществува

---------------------------------------------------------------------------------------------------------



Firefox (Бясна)
Публикувано 22.01.02 10:48
--------------------------------------------------------------------------------------------------------
Ами, честно казано тук където съм сега - в СГ - съм напълно отрязана откъм телевизия, така че въобще не съм наясно коя е "актуалната" тема на предаванията: В момента си спомням тази, която споменах по-горе за приятелството м/у момиче и момче и това, че някой някъде подхвърли, че на 02.02 щяло да има тема за гейовете и по-точно "малките" момчета, които откриват тази си ориентация например в училище...
Та така. Ако има нещо - захапвай и да почваме. : ) Ама най-добре направо стреляй на месо по нещо, за да може аз да хвана да го защитавам, че без конфликт спорът си е умряла работа. : )
---------------------------------------------------------------------------------------------------------
Повечето хора по-скоро биха умрели отколкото да помислят. Всъщност... те така и правят.

Хора - С тях не може да се живее! Точка.


Тема : ) "Яко секс!"нови [re: Krivko]  
Автор Firefox (Thundergodess)
Публикувано24.01.02 16:19



: ) Имаше една такава тема някъде. Както и да е - на въпроса - ми точно така е - може да развали приятелството а може и само да го ъпгрейдне : ), с "екстри" : ). В смисъл, че напълно естествено зависи си от хората и това как се разберат помежду си.
Обаче има много въпроси, на които е нещо малко трудно да се отговори.
Първо - основния проблем според мен е кой колко влага в цялата там работа със секса, защото всеки може да си разправя, че това нямало никакво значение, но дали го мисли е друг въпрос. А май никога ама никога и двамата не влагат един исъщи смисъл в подобно действие. И ако например единият направи грешката да вложи повече чувства, докато за другият си остава както си е обявено - просто за удоволствие - тва разминаване неминуемо ще скапе нещата. Щото никой не обича да е "вътре" нали?! : )
Второ. От друга страна обаче да се изключи секса от нормалните приятелски отношения също звучи тъпо. Така де - това си е просто израз на близост. Не го правиш с всеки, а с хората, които ти харесват - един вид показва, че "да образ, ти ми харесваш, готин си и значиш много за мен". Израз на нежност един вид. Нещо което просто и с хиляда думи няма да кажеш по-добре отколкото ако го покажеш. В смисъл, че понякога да се опитваш да обясниш нещо с думи вместо да го изразиш както си му подобава е все едно да свириш симфония ама с хармоника - не, че не се усеща какво свирукаш ама хич не е същото. Та за всичко си има подходящ начин да се покаже. И ако за близостта това не е секса, то не знам какво е.
Трето - обаче има и един сериозен проблем. И той е, че "не е прието" да има секс между "само приятели" пък колкото ще добри да са. И дори и двамата да се разберат помежду си, че тва са бабини дивитини и т.н. малко трудно е да се убедят в същото и всички останали наоколо. Ха! : ) Ето го проблема - ние не живеем на самотен остров нали?! Около нас има и други и те са адски добри в умението си да не ни разбират : /. А представяш ли си например реакцията на "не просто приятелите" на наште хора : )?! Ми момичето и момчето с които двамата съответно ходят определено биха имали мнение по въпроса и някакси съм сигурна какво ще е то : )... Спомням си една серия на "Стъпка по стъпка" с подобна тема и просто не мога да си избия от главата репликата на Джей Ти - "Каква е тогава разликата?!" И май е много прав човека : )...
Та така - гадостта е пълна. Ти си на ход.


Разправят, на боговете им допадало да имат по някой атеист под ръка. Удобна мишена.



Тема xexexexeнови [re: Firefox]  
АвторKrivko (Нерегистриран)
Публикувано24.01.02 23:32



A sega de.Ti go napisa dosta dobre!!Ami mislq si ,che e po lesno momiche i momche da si
ostanat priqteli,ako i dvamata sa obvurzani.Lichno az sa sebe si sum imal takava dilema i
da ti priznaq v momenti na slabost sum se izkushaval,kakto i vuprosnoto momiche.Moje bi
e i vupros na lichen izbor.NApravi tova koeto nqma da naskurbi nikogo.Gledala li si Amerikanski pai 2??E tam ima neshto podobno.
Kaji mi kakvo mislish po vuprosa za iznevqrata



Тема Изневяранови [re: Krivko]  
Автор Firefox (Thundergodess)
Публикувано25.01.02 11:03



Бе то в случая не е и класическа изневяра. В сми - кога се изневерява по принцип? - Когато партньорът, с който си в момента вече не ти харесва толкова, колкото друг, но поради ред причини ти се налага да останеш с него. В идеалният случай, горното не трябва да продължава дълго.
С приятелите обаче е друго. Тук не става дума за смяна на партньори, а... за съжителство един вид : ). В смисъл, че никой никого няма да зарязва или сменява, но ще има и друууг : ) и това е малко, да не кажа доста, странно : )...
А за примера ти - хаха на *мен* ли го разправяш?! Както и да е - явно си е нещо съвсем естествено. : )

Разправят, на боговете им допадало да имат по някой атеист под ръка. Удобна мишена.



Тема Програматанови [re: Firefox]  
Автор Firefox (Thundergodess)
Публикувано25.01.02 20:30



ОЦЕНКИТЕ И БЕЛЕЖКАРСТВОТО
26 Януари 2002, 16:00 часа
В рубриката “Моите Права “ - мнението на младите хора за Правото образование.

ПРЕДСТЯЩИТЕ ТЕМИ В ДВОРА:
ПЪЛНОЛЕТИЕТО
ЖИВОТ НА ОБЩЕЖИТИЕ И КВАРТИРА
МОЯТА ПРИЧИНА ДА ОСТАНА В БЪЛГАРИЯ
ЗА И ПРОТИВ КОМПЮТЪРНИТЕ ИГРИ
НАСИЛИЕТО
МАТУРИТЕ и др.

ПРЕДСТЯЩИ ТЕМИ В РУБРИКАТА “МОИТЕ ПРАВА”
ПРАВО НА ЗАЩИТА ОТ НАСИЛИЕ
ПРАВО НА ЗДРАВЕОПАЗВАНЕ
ПРАВО НА НЕДИСКРИМИНАЦИЯ
ПРАВО НА ДОБРИ РОДИТЕЛИ и др.

Разправят, на боговете им допадало да имат по някой атеист под ръка. Удобна мишена.



Тема Re: XA-XAнови [re: Firefox]  
АвторKrivko (Нерегистриран)
Публикувано25.01.02 22:17



:)))))
Ne se obijdai Ognena Lisice(nali taka se prevejda?)Prosto mi e veselo.Takova mi e imeto
vse pak.
A vuv vruzka s iznevqrata i za poliganimiata(pak ne sum siguren za dumata,no na kogo mu
puka v tazi jega,nalki bashta mi ne e eskimos!!)kakvo shte kajesh za haremite,nali v nqkoi
religii si e suvsem normalno??
Zashto li ne sum se rodil sultan??!
A sum suglasen,che si e jivo muchenie,kogato chovek hodi s nqkogo samo ot zaduljenie
NQma smisul.
A mislila li si po vuprosa za mujki harem??Sigurno...



Тема Re: Програматанови [re: Firefox]  
АвторKrivko (Нерегистриран)
Публикувано25.01.02 23:06



Izvinqvai ti otkude znaesh kakva shte e programata pls??



Тема Re: Програматанови [re: Krivko]  
Автор Firefox (Thundergodess)
Публикувано26.01.02 00:10



www.btv.bg - otivash na 'spoko' i vijdash

Разправят, на боговете им допадало да имат по някой атеист под ръка. Удобна мишена.



Тема Кривко и 40-те ханъминови [re: Krivko]  
Автор Firefox (Thundergodess)
Публикувано26.01.02 02:11



Хех! Дали съм мислила за мъжки хареми?! : ) Какво има да го мисля - единият ми готви, другият ми чисти, "трети ми кротко домашните пише", а аз ги гледам "мила, засмена"... Арианаа! ("Мечтиии" де...)

Майтапа настрана, на пръв поглед няма нищо лошо в полигамията, но като се замислиш по-практично върху нещата... бе на мен нещо не ми се удава да си го представя наистина... Така де - когато харесваш някого повече, ми някакси го отличаваш от останалите и ако наистина ти пука за него просто не ти трябват други - един вид той ти е достатъчен... Може пък просто така да сме възпитани - в смисъл в такава културна среда сме расли, ама просто аз май така го чувствам...

Така че - полигамия съкс! : ) Както пее Роби Уилямс - "I'm looking for serial monogamy"


Разправят, на боговете им допадало да имат по някой атеист под ръка. Удобна мишена.



Тема "В моменти на слабост", а?...нови [re: Krivko]  
Автор Firefox (Thundergodess)
Публикувано26.01.02 02:19



И какво още си правил в моменти на слабост?!... Я веднага да си признаеш! : ) Какво беше това, което нямало "да наскърби никого"?...

Разправят, на боговете им допадало да имат по някой атеист под ръка. Удобна мишена.




Страници по тази тема: 1 | 2 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.