Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:43 09.06.24 
Контакти
   >> Споделено
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Времето ...  
Автор urata (юрата)
Публикувано03.01.22 16:05



Привет на всички стари и нови споледеленци! Мина доста време от както не съм писала по много причини.... Ще се опитам да ги обобщя в темата за споделяне :
Струва ли ви се, че времето все не стига? 24ч. на денонощие вече не са 24 часа, а по малко ... особено ако ги сравним с времето с което разполагахме преди 3-4 години ..
Защо така става , стана ли при Вас ?

Въпреки всичко ...животът и щуротиите продължават

!



Тема Re: Времето ...нови [re: urata]  
Автор osvoboden pich (Ultimate good)
Публикувано03.01.22 18:42



Привет.
Такова чуство имах на младини.
Сега моят живот е изключително спокоен, тих и скромен.
Иначе да - животът си тече, ама аз съм повече като наблюдател
отколкото като участник - щото така ми харесва.





Тема Re: Времето ...нови [re: urata]  
Автор Bezsynna (Гераскова)
Публикувано03.01.22 19:17



На мен определено не ми стига времето. Четох тия дни някаква статия, ще те излъжа за какво беше, в нея нещо ми направи силно впечатление - за хората, които закъсняват. Това понеже аз. Оптимисти бе! Щастливи! Надявали се за един час да напазаруват, да вземат детето от градина и още три-пет неща. Надежда! Надяват се! Живеели дълго ли беше, признак за интелигентност ли беше, някакво хвалебствено заглавие, не помня в каква посока. Въпросът е, че закъсняващите си били ок. Ми не стига. Какво да направя. Не стига. Нямам спомен някога в живота да съм се чудела какво да си правя времето, все е имало нещо да върша. Предполагам, че с възрастта и повечето отговорности го избиваме по-често на съвест и така забелязваме, че ох да имаше повече време. Но и умората се трупа, нито мога по същия начин да търча, нито да будувам както на младини. Съответно технологичният срок за изпълнение на задачите се разтегля. Ами голяма работа. Колкото - толкова.




- - - -
А казах ли ти, че се радвам да те видя? Много ти се радвам. Чакай-чакай. МНООООГО ти се радвам!
Щом времето не ти стига, значи животът лети. А това е чудесно! Пък и ми звучиш добре! Да си здрава и щастлива, за много години!

* * *
Кучетата си лаят, керванът си върви!!


Тема Re: Времето ...нови [re: urata]  
Автор dama spatia (зеленоока)
Публикувано03.01.22 19:39



Привет!
Далимми се струва, че времето все не стига? Не ми се струва, а е така. Точно днес в разговор с една позната стана въпрос за времето. Че все не ми стига. Пришпорва ме,сутрин, когато бързам за работа, за да не закъснея. Когато съм 2- ра смяна, също. Мечтая си за спокойствие, когато времето няма да ме пришпорва и няма да съм зависима от него, а ще мога да разполагам с него така, както си реша.



Тема Re: Времето ...нови [re: dama spatia]  
Автор h1685614@trbvm.com (Гераско)
Публикувано04.01.22 00:30



За да можеш да се насладиш на свободното време трябва да си мързелив, на теб няма как да ти се получи





Тема Re: Времето ...нови [re: h1685614@trbvm.com]  
Автор dama spatia (зеленоока)
Публикувано04.01.22 17:02



Като се замисля..... прав си, така





Тема Re: Времето ...нови [re: osvoboden pich]  
Автор urata (юрата)
Публикувано05.01.22 12:11



ясно ти някакси си се уредил, може би си сам и разполагш изцяло със себе си ...
А при мен дори и в по млади години, където какво ли не ми се случваше времето си беше 24 часа

и ми стигаше, явно съм станала по-бавно ..хм...



Тема Re: Времето ...нови [re: Bezsynna]  
Автор urata (юрата)
Публикувано05.01.22 12:32



ох май имам повече планове отколкото мога да изпълня... и от там идват нещата, защото наистина си мисля че за 2 часа мога свърша твърде много. И да с възрастта някак съвестта повече тежи , а дали трябва да е така ?!? Ще помисля , ако имам време да го направя



п.п.
И аз се радвам да те видя , наистина се радвам много , едно такова мило и топло усещане за теб за клуба пак се върна в мен!За много години много здраве, любов , късмет и вдъхновение !



Тема тукнови [re: h1685614@trbvm.com]  
Автор urata (юрата)
Публикувано05.01.22 12:35



съм абсолютно съгласна ... само хората които могат да мързелуват нямат проблеми с времето ...



Тема Идеянови [re: dama spatia]  
Автор urata (юрата)
Публикувано05.01.22 12:38



намали ангажиментите или ги разхвърляй на други хора ...

ако може де




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.