Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:15 30.05.24 
Контакти
   >> Споделено
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Тема Re: Кой каза ченови [re: LuxVirtusVeritas]  
Автор Bezsynna (Гераскова)
Публикувано17.01.23 17:00



Разсеях се одеве да ти отговоря моля ти се, оставила съм таб за писане и си стои. Доволна съм, че не си в същите отношения, направо се зачудих като те видях в тая тема. Добре съм аз, само като се случат нерви в работата, ми иде да пищя, ама каквото-такова.



Не знам кога пак ще се веснеш, пиши като се сетиш нещо. Ний вече наоколо сме няколко човека, ама все вършим работа я за някой съвет, я нещо да обсъдим, я само за здрасти. Попътен вятър да си имаш и нещо за хвалене по-бързо насам да те доведе!

* * *
Кучетата си лаят, керванът си върви!!


Тема Re: Кой каза ченови [re: LuxVirtusVeritas]  
Автор holi_day (fire-fly)
Публикувано23.01.23 16:10



не съм по толкова крайните решения
и ще ти кажа защо
дори да го определяш като боклук и че си повече от него, отнасяйки се по препоръчвания от теб начин, ставаш като него
винаги може и по друг начин
изключения - само за престъпниците



Тема Re: Кой каза ченови [re: Bezsynna]  
Автор LuxVirtusVeritas (ɡoʊl&)
Публикувано24.01.23 07:46



Веднъж писах писмо 5 пъти. Всеки път като седна да го дописвам, понеже беше дълго, ми дава грешка и отначало.

Аз се чудя защо изобщо съм се занимавал с изгубена кауза. Личеше си в началото че има психически отклонения някакви.

На колегите или?



...and that\\\'s all just fine as long as you got something to salute, huh?

Тема Re: Кой каза ченови [re: holi_day]  
Автор LuxVirtusVeritas (ɡoʊl&)
Публикувано24.01.23 07:51



По-скоро си мисля за никакво внимание. Всякакво друго отношение цапа.

...and that\\\'s all just fine as long as you got something to salute, huh?


Тема Re: Кой каза ченови [re: LuxVirtusVeritas]  
Автор holi_day (fire-fly)
Публикувано24.01.23 15:52



да, по-добър вариант е



Тема Re: Кой каза ченови [re: LuxVirtusVeritas]  
Автор Bezsynna (Гераскова)
Публикувано25.01.23 15:42



О, това било въпрос за пищенето, нещо не включих веднага. Няма смисъл НА някого, просто време, време, все бързане, заплетени работи, нови шантави изненади, човек почва да откача, и така. Ще ми се да се оплача с картинка, за да разбереш, ама сега само пуша на тъгъдък и изчезвам.



* * *
Кучетата си лаят, керванът си върви!!


Тема Re: Кой каза ченови [re: Bezsynna]  
Автор LuxVirtusVeritas (ɡoʊl&)
Публикувано28.01.23 22:12



Няма смисъл, освен ако не те изкарат извън кожата ти. Аз много обичам да ги докарват до истерия, колежките ми. Сещам се за една колежка последно като бях в София преди няколко години. Стройна циганка побългарена издигнала се в йерархията със работа и със хм нали свирки и т.н. Толкова остро и влязох със финез веднъж, че щеше да получи нервна криза, даже мисля че получи. Защото се правеше на много тежка пред всички, а аз бързах да си свърша работата. След това като излизаше да пуши цигари се въртеше само около мен. Тогава бях спрял да пуша, бях само на кафета и шоколади. Виках и Клеопатра А на приятелката и и виках Елена от Троя, дето шефа си е трил кура в нея няколко години и накрая я сменил с по-младите колежки. А тя се надявала на нещо повече. Ходеше с едни смешни екстенжъни на веждите. мега смях в залата

...and that\\\'s all just fine as long as you got something to salute, huh?

Редактирано от LuxVirtusVeritas на 28.01.23 22:13.



Тема Re: Кой каза ченови [re: Bezsynna]  
Автор LuxVirtusVeritas (ɡoʊl&)
Публикувано04.02.23 22:53



Съжалявам, че съм толкова циничен. Просто няма да съм себе си ако не съм.

...and that\\\'s all just fine as long as you got something to salute, huh?


Тема Re: Кой каза ченови [re: holi_day]  
Автор LuxVirtusVeritas (ɡoʊl&)
Публикувано04.02.23 22:58



То аз съм си боклук. Даже ако я питаш тази, не знам какво ще ти чуят ушите. И има право, само че... Преди да стана боклук, и бях кошче за боклуци, така че за мен има значителен напредък.



...and that\\\'s all just fine as long as you got something to salute, huh?

Тема Re: Кой каза ченови [re: LuxVirtusVeritas]  
Автор h1685614@trbvm.com (Гераско)
Публикувано06.02.23 12:26



По-добре доволен боклук отколкото неудовлетворен кош за боклук. Трудно се намира човек чийто компас сочи същия север като твоя.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.