Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 19:39 17.05.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Тема Re: Изпях ви нещо.нови [re: T a n y a]  
Автор dama spatia (зеленоока)
Публикувано25.10.20 14:34



Гледам и в градинката пред блока ни са цъфнали такива есенни минзухари.Много са хубави. То пък цвете грозно има ли :))))



Тема Градинканови [re: T a n y a]  
Автор Bezsynna (Гераскова)
Публикувано25.10.20 17:02




Моите питомци са се разбързали като за пролет, наснимах ви малко:















* * *
Кучетата си лаят, керванът си върви!!


Тема Re: Градинканови [re: Bezsynna]  
Автор dama spatia (зеленоока)
Публикувано25.10.20 19:12



Много хубави цветя, браво


Това розовото, на втората картинка, до невена/ ако не се лъжа/ е много интересно. Веднага го оприличих на щъркел. На предпоследната снимка, това кичесто, красиво цвете, моловка ли е? На такова ми прилича като гледам листата. Много добре ти вървят цветята. Пу, да не им е уроки



Тема Re: Изпях ви нещо.нови [re: T a n y a]  
Автор Naki (Company PC Guy)
Публикувано26.10.20 13:04



И краСи...Вее.
Красива е есенната пали... Т.. РА.
:))

Като каза "Вее" се сетих за тоя, дето духа.

Вятърът, де.
И като се сетих за подобно подухване, се сетих и за цитат от една оперета ли беше, дето съм гледал - за Хубавата Елена, която била красива и духовита -- през деня - красива, а нощем - духовита.

Предполагам, че преди 1990 година не са вкарвали такива фрази в оперетите, че не е било много БКП'Олитически-коректно.


Редактирано от Naki на 26.10.20 13:07.



Тема Re: Изпях ви нещо.нови [re: Bezsynna]  
Автор Naki (Company PC Guy)
Публикувано26.10.20 13:39



Жестоко!

Много добре пееш, браво.




Тема Re: Изпях ви нещо.нови [re: dama spatia]  
Автор Naki (Company PC Guy)
Публикувано26.10.20 14:54



Пусни си браузъра в Десктоп режим, трябва да стане.



С кой браузър си на таблета, впрочем?
Аз на всичките ПЦта/лаптопи съм с Хром, защото съм свикнал и ми е удобен.
На Андроид обаче предпочитам Firefox, защото Хром за Андроид си няма добавки - като адблокери примерно - докато Firefox за Андроид го може.




Тема Re: Изпях ви нещо.нови [re: dama spatia]  
Автор Naki (Company PC Guy)
Публикувано26.10.20 14:57



Ако влизаш в Клубовете от 2 браузъра, дори на един и същи комп, често става така.


Май се ползват бисквитки за целта, които явно са леко грешни, или може би е нарочно така. Примерно аз почти не пускам Firefox, ползвам Хром, ама ако ида в Клубовете от Лисицата, ми дава много уж-нечетени мнения.

(Бележка: При правилно настроени бисквитки от страна на админите на даден сайт/форум няма никакво значение от кой браузър или устройство гледаш даден форум -- четеното и НЕчетеното изглежда еднакаво навсякъде.)




Тема Re: Изпях ви нещо.нови [re: Naki]  
Автор dama spatia (зеленоока)
Публикувано27.10.20 19:51



На компютъра съм с Хром. На таблета гугъл наподобява някаква осмица и аз не знам какъв е. Таблета не е купен от специализиран магазин. Даде ми го сина ми. Беше ми казал, че е купен по време на някакъв черен петък. Не сядам често на комптъра. Таблета ми е по- удобен, особено за по-бърза информация в интернет и когато влизамв клубовете. Не го използвам за някаква конкретна работа.



Тема Re: Градинканови [re: dama spatia]  
Автор Bezsynna (Гераскова)
Публикувано28.10.20 06:53



Питах Гугъл какво е моловка, той вика мушкато.

Или е такова, или е сакъзче, забърсах го в един магазин когато масово ми бяха изгорели китките, направо по милост. Не ги харесвам някак, може би защото всички баби ги гледат, то пък си оцеля. А "щъркелчето" ми е любимче, традесканция се казва, даже съм му запомнила името. Това, което сега цъфти, е боднато паднало клонче, викам си или ще умре, или ще се хване, не ми се занимава да го вкоренявам, а то излезе инат. Даже допускам, че точно така трябва да се размножава, без вкореняване предварително, ама кой да ми каже. Които съм гледала вътре в апартамента, растяха със зелени листа. Въпреки новия сенник имах една серия изгорели цветя това лято и сега много им се радвам на всичките, хризантемата не знам как ще издържи толкова китки като й гледам пъпките. Направо трябваше да се похваля малко.


Забележи колко рано съм станала! Ужас!

Добро ви утро!

* * *
Кучетата си лаят, керванът си върви!!


Тема Re: Изпях ви нещо.нови [re: Naki]  
Автор Bezsynna (Гераскова)
Публикувано28.10.20 07:01



Не винаги викам чак толкова, понякога викам по-малко.

Благодаря!

* * *
Кучетата си лаят, керванът си върви!!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.