Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:26 09.05.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Тема Re: Хъх.нови [re: Bezsynna]  
Автор T a n y a (Таня)
Публикувано31.10.20 19:32



Любимо.

пп. и да отминават болежките. :)



Тема Re: Изпях ви нещо.нови [re: T a n y a]  
Автор dama spatia (зеленоока)
Публикувано31.10.20 21:47



Той, Мечо Пух е казал и "Колкото повече, толкова повече " :))))



Тема Re: Изпях ви нещо.нови [re: Bezsynna]  
Автор dama spatia (зеленоока)
Публикувано31.10.20 22:04



Ама, че работа,неприятно отвсякъде. Дори и най- малкото неразположение се отразява гадно. Пожелавам ти бързо възстановяване и ставане от болничния диван





Тема Re: Изпях ви нещо.нови [re: Bezsynna]  
Автор T a n y a (Таня)
Публикувано03.11.20 10:34



Какво става? Отмина ли? :)



Тема Re: Изпях ви нещо.нови [re: T a n y a]  
Автор Bezsynna (Гераскова)
Публикувано03.11.20 11:22



Отмина ли?

Чакаме се.

Не е по-зле, което смятам за добре.

Резервирах стая за майка ми за другата седмица вместо за утре. На косъм да не забележа. Поправих се де. ОТНОВО си загорих чая. Не смея да вляза да се изкъпя да не се пребия. От едно до десет се чувствам адекватна около три.

* * *
Кучетата си лаят, керванът си върви!!


Тема Re: Хъх.нови [re: Bezsynna]  
Автор Nuke Dukem (very good)
Публикувано04.11.20 00:26



Добре звучиш, направо екстра, но едва ти разпознавам гласа сред някакъв втори, който ми звучи като мъжки.







Тема Re: Изпях ви нещо.нови [re: Bezsynna]  
Автор Nuke Dukem (very good)
Публикувано04.11.20 00:29



Брей, ти да видиш какъв мощен и мелодичен глас имала Безсънна!



Имам една малка забележка обаче, която е въпрос на личен вкус и едва ли има значение, само че аз предпочитам да чуя got to като gotta, и аз не знам защо.

Поздравления за изпълнението! Интонацията е добра, произнушенията са точни, текстът звучи изпят свободно и без никакви спънки – екстра!





Тема Re: Изпях ви нещо.нови [re: Bezsynna]  
Автор Nuke Dukem (very good)
Публикувано04.11.20 00:58



Добре, обаче мисля, че method би трябвало да го произнасяш не като метъд, а по-скоро като метхъд, тоест с езика по-изплезен и върху режещата част на предните зъби, а не както ние произнасяме "т", където езикът е зад самите зъби; това позволява да излиза малко въздух през зъбите и става едно такова тхххххх, а не чисто българско "т". В смисъл този диаграф е зъбна съгласна и се произнася буквално все едно с език си опипваш резците, изкарвайки въздух през зъбите.



Освен това може и да бъркам, но останах с впечатлението, че произнасяш technique като "техник", а то трябва да е "текник". Също забелязах едно "on the wrong place", вместо "in the wrong place". А, и още нещо, струва ми се, че "I reached the wrong ends" би могла да го заоблиш малко повече, да звучи по-слято.

Като цяло – екстра. Като за непрофесионалист, си изпяла тази трудна песен повече от добре! Аз напр. нямаше да се справя така. Имаш хубав и мелодичен глас, който звучи много приятно, особено след малко обработка, и най-важното е, че ти стига дъх да изпяваш дълги и сложни изречения, и че като цяло е мощен и не дрезгав. Чудесно!

ПП: А, и още едно нещо от серията "и най-важното е, че..." – следваш точно и неотклонно ритъма на песента... Което е много важно! :))



Редактирано от Nuke Dukem на 04.11.20 01:08.



Тема Re: Хъх.нови [re: Nuke Dukem]  
Автор Bezsynna (Гераскова)
Публикувано04.11.20 01:11



някакъв втори, който ми звучи като мъжки




Няма начин да приема куп езикови забележки от човек, който не разбира какво означава me&myself.

Не му е мястото да се фукаш с великолепния си английски опитвам да кажа.

* * *
Кучетата си лаят, керванът си върви!!


Тема Re: Хъх.нови [re: Bezsynna]  
Автор Nuke Dukem (very good)
Публикувано04.11.20 09:33



Добре, недей... Но обясни му все пак какво означава me&myself.

ПП: Впрочем нямаше нужда да се подиграваш с ужасния ми английски.



Редактирано от Nuke Dukem на 04.11.20 09:34.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.