Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:18 12.05.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
Тема Re: Иииидибряяяяяяяяяяяяя!нови [re: Bezsynna]  
Автор dama spatia (зеленоока)
Публикувано04.08.20 21:50



Пропуснала съм цял един ден, че за малко и втори :))))
Преди години и ние преживяхме една смяна на екектромерите. Оттогава отчитането стана дистанционно.



Тема Re: Иииидибряяяяяяяяяяяяя!нови [re: Bezsynna]  
Автор dama spatia (зеленоока)
Публикувано04.08.20 22:14



Патентът за палачинки в два си остава твой :)))) Няма да се конкурирам с теб

Преди години една позната се събудила в два и като не могла да заспи, тръгнала гардероб с дрехи да подрежда
Както си се радвате на мазетата със съседката и пушенето на по цигарка може да бъде придружено и с кафенце.
Едно възрастно семейство, вече покойници бяха си направили мазето обитаемо. През лятото в жегите бабата слизаше на хладно в мазето. Изкарваше следобеден сън там.
С нашето мазе нищо няма да правя. Не ми се занимава. Има много неща в него. Нищо не изхвърлям, защото има неща, които трябват на сина. Може би има и излишни неща. В мазето не слизам, страх ме е. Навремето мъжът ми го беше направи много добре. Беше сложил рафтове и всичко си беше подредено. Сега няма къде да стъпиш.
Безсънна, подозирам аз, че ще си направите мазето една хубава, уютна стаичка. Сега цветя, после масичка, че цигарка с кафенце



Тема Re: Иииидибряяяяяяяяяяяяя!нови [re: dama spatia]  
Автор T a n y a (Таня)
Публикувано05.08.20 11:46



Сега цветя, после масичка, че цигарка с кафенце

.... и джаз клуб? :)



Тема Re: Иииидибряяяяяяяяяяяяя!нови [re: T a n y a]  
Автор Bezsynna (Гераскова)
Публикувано05.08.20 13:10



Да не прекаляваме!



Всяко красиво мазе сред подблокови мрачни тунелища губи по точки пред южен балкон с борчета и липи отпред, зауютнен с цветенца, тента и фотьойлче.

* * *
Кучетата си лаят, керванът си върви!!


Тема Re: Иииидибряяяяяяяяяяяяя!нови [re: dama spatia]  
Автор Bezsynna (Гераскова)
Публикувано05.08.20 13:30



Нали споменах, че едно семейство шеташе из тяхното си мазе - бабата се оплаква, че мъжът й го заринал с глупости, а внучката върви след баща си и чурулика - "Татиии, ти като станеш дедко, нали няма да трябва да ти разтребвам мазето?" Много сладка.




Аз трудно изхвърлям, но имам напредък!

* * *
Кучетата си лаят, керванът си върви!!


Тема Re: Иииидибряяяяяяяяяяяяя!нови [re: Bezsynna]  
Автор T a n y a (Таня)
Публикувано05.08.20 19:37



underground
.... има хлад :)
Личи ми. че търся аз дебели сенки. :))


за, за балконисимо брависимо :)



Тема Re: Иииидибряяяяяяяяяяяяя!нови [re: T a n y a]  
Автор dama spatia (зеленоока)
Публикувано05.08.20 21:51







Тема Re: Иииидибряяяяяяяяяяяяя!нови [re: Bezsynna]  
Автор dama spatia (зеленоока)
Публикувано05.08.20 21:52



Не сте решили, не сте го направили





Тема Re: Иииидибряяяяяяяяяяяяя!нови [re: Bezsynna]  
Автор dama spatia (зеленоока)
Публикувано05.08.20 22:00




Тя, внучката може да е имала предвид да изпидира след време баща си в мазето Подготвя го предварително да си знае той



Тема Re: Иииидибряяяяяяяяяяяяя!нови [re: dama spatia]  
Автор T a n y a (Таня)
Публикувано06.08.20 16:25



.... днес е ден за похвали. :))




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.