Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:02 01.05.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Как сте със суеверията?нови  
Автор The bad reptile (Крокодил)
Публикувано02.01.20 18:10



Аз съм абсолютно против, но последните случващи се неща са на път да ме разколебаят... Например- през изминалата година съм пълна катастрофа в любовните ми взаимоотношения, а работата ми донесе просто немеслими доходи!А както е казано-на който не му върви в любовта, ще му върви в парите.
Днес изживявах много кофти момент. В разрез с всичките ми възгледи влезнах в игрална зала, след, естествено, много труден разговор с приятелката ми. Излезнах с 1700лв горница, но любовта ми е катастрофа, а душата ми смазана





Тема Ефектът на махалото...нови [re: The bad reptile]  
Автор Chromanin (рак пустинник)
Публикувано03.01.20 10:55



Докато в живота ти има полярности, винаги ще се люлееш между двата полюса. Ако посоката не ти харесва, не можеш да спреш по средата и да се върнеш; трябва да стигнеш до другия край и тогава вече може. Ако не ти харесва да се лашкаш между крайности трябва просто кротичко да застанеш в средата, в зоната на баланс.

"любовта ми е катастрофа"

Любовта е просто любов, няма как да е катастрофа. Щом е катастрофа, значи това са нечии неосъществени очаквания, не любов. Не търси любов, бъди любов. Който търси никога не намира, защото няма нищо извън теб. Който има въпроси, няма отговори. Който има отговори - няма въпроси



Смисълът на живота е в удоволствието от абсолютната му безсмисленост.

Тема Re: Ефектът на махалото...нови [re: Chromanin]  
Автор The bad reptile (Крокодил)
Публикувано03.01.20 13:39



Баланс. Колко простичко звучи, а колко трудно е постижим за хора като мен.... Спокойствието винаги ме е било приоритет, а никога не съм могъл да го постигна. Просто в моментите, когото трябва да взема правилното решение, аз вземам грешното. Абсолютно против убежденията ми. Решения въпрос но мили секунда!
А любовта ми, сигурен съм , че трябва да я зарежа и оставя да си върви по пътя...., но не мога. Тя лъже като дърта циганка, по-лицемерен човек от нея не съм срещал! Но също така и по обаятелна, чаровна, темпераментна! какво ли не я направих , как ли не я обиждах за да сложи тя край на взаимоотношенията ни, но тя не го направи. Измисли куп лъжи само и само да сме заедно в една отчайваща в емоционално отношение връзка.
Много луда работа





Тема Извинявай че питам, аманови [re: The bad reptile]  
Автор Chromanin (рак пустинник)
Публикувано04.01.20 18:14



тя има ли склонност да привлича за продължително време вниманието на околните върху себе си? С купища излишни приказки примерно, или с безсмислени претенции, или разкази за минали събития, въртящи се основно около оста на нейната собствена значимост? И още, случва ли се тя да поставя някакви свои претенции преди важни твои ангажименти или дори належащи потребности?

Смисълът на живота е в удоволствието от абсолютната му безсмисленост.


Тема Re: Извинявай че питам, аманови [re: Chromanin]  
Автор The bad reptile (Крокодил)
Публикувано05.01.20 00:14



Не.Със сигурност.



Тема Re: Как сте със суеверията? [re: The bad reptile]  
Автор hypey (о!тенуза)
Публикувано05.01.20 16:20



Погледни от оптимистичната гледна точка, че винаги може и по-лошо: на някои не върви нито в любовта, нито в в парите:)
Душата може да е смазана и без нито една от твоите ситуации...

\\\"Понякога си мисля, че до 10-та си година човек е в най-добрата си форма\\\":)


Тема Така такаааа...нови [re: The bad reptile]  
Автор Chromanin (рак пустинник)
Публикувано10.01.20 20:45



А би ли могъл тогава да направиш списък с нейни качества, които ти лично приемаш като недостатъци? Ама честно!

Смисълът на живота е в удоволствието от абсолютната му безсмисленост.


Тема Re: Така такаааа...нови [re: Chromanin]  
Автор ad miral (андорския флот)
Публикувано10.01.20 23:04



А би ли могъл тогава да направиш списък

И за какво да послужи това?



_
If I turn out to be particularly clear, you`ve probably misunderstood what I`ve said.

Тема Re: Как сте със суеверията?нови [re: The bad reptile]  
Автор holi_day (fire-fly)
Публикувано10.01.20 23:05



за някои неща, като да се върна преди излизане - не ги спазвам

но напр. някой от семейството, ако ще пътува, то след него не се чисти
това винаги го спазвам, така или иначе се касае за няколко часа, а не дни
но докато не пристигне там, закъдето е тръгнал, не се почиства



Тема Re: Така такаааа...нови [re: ad miral]  
Автор h1685614@trbvm.com (Гераско)
Публикувано11.01.20 12:56



Не в списъка смисъла, в моженето. Ако не може, значи проблемът някъде другаде.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.