Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:02 28.05.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
Тема Re: Поздрав!нови [re: Nuke Dukem]  
Автор dama spatia (зеленоока)
Публикувано25.02.20 20:30



Идилия





Тема Re: Поздрав!нови [re: dama spatia]  
Автор Nuke Dukem (very good)
Публикувано25.02.20 22:37



Кучешка.



Иди го разбери какъв е кефът да се въргаляш в тревата.





Тема Re: Поздрав!нови [re: Nuke Dukem]  
Автор holi_day (fire-fly)
Публикувано25.02.20 22:59



Може да е понеже идва сезонът на разголените пици и длибоките деколтета.
първо я намери да е кучкарка. нормална жена трудно би ти погостувала в кучкарник


пък и не се знае как ще я посрещнат - дали с ревност или спокойно

колкото и да ми е мил спайк, не давам да ми ляга на леглото
има абсолютно редки изключения да му разреша да се настани и хитро гледа да заспи веднага, та да не бъде отпратен

ама така, както си смятат леглото ти за своя територия, идва мадама и сяда на него и ще решат, че не на теб, а на тях е неканена на гости
как ще я отбраниш - не зная аз



Тема Re: Поздрав!нови [re: holi_day]  
Автор Nuke Dukem (very good)
Публикувано25.02.20 23:35



Аз пък й давам да се качва на леглото, даже понякога рано сутрин се мушка при мен под завивките, особено ако предната вечер съм забравил да й сервирам 2 шепи гранулки с прясна студена водичка. И без друго живея като отшелник вкъщи, кучетата поне ми правят компания, пък и нали трябва някого да чешкам по гърбинката и зад ушичките. Освен това Чочка положително нямаше да доживее тази пролет, ако не я бях взел вкъщи.





Тема Re: Поздрав!нови [re: Nuke Dukem]  
Автор h1685614@trbvm.com (Гераско)
Публикувано26.02.20 00:37



Чочка

Не си ходил на север от София ми се чини


Нищо не си загубил, но с името на кучето се получило като с на Митсубиши Паджерото в испано-говорящите райони



Тема Re: Поздрав!нови [re: h1685614@trbvm.com]  
Автор Nuke Dukem (very good)
Публикувано26.02.20 01:10



Ха-ха, не знаех, че "чочка" означава

.

ОК, тогава за пред хората ще я наричам вече с generic името Тара, макар че за мен си остава Чочка, нямайки предвид такова значение, разбира се.





Тема Re: Поздрав!нови [re: Nuke Dukem]  
Автор dama spatia (зеленоока)
Публикувано26.02.20 15:48



Човек трябва да заприлича на любимеца си, за да разбере





Тема Re: Поздрав!нови [re: dama spatia]  
Автор Nuke Dukem (very good)
Публикувано26.02.20 16:45



Пробвах веднъж да се овъргалям в градинката зад блока, обаче не ми хареса... Предпочитам да лая по непознати и да ходя "до тоалетна" пред хората.







Тема Re: Поздрав!нови [re: Nuke Dukem]  
Автор holi_day (fire-fly)
Публикувано26.02.20 17:59



И без друго живея като отшелник вкъщи, кучетата поне ми правят компания, пък и нали трябва някого да чешкам по гърбинката и зад ушичките. Освен това Чочка положително нямаше да доживее тази пролет, ако не я бях взел вкъщи.
и кое налага да живееш като отшелник?
няколко месеца поживях като отшелница, та като видях небе, спрях да дишам от радост, но се налагаше предвид обстоятелствата
кое налага ти да живееш като отшелник и да оскотяваш като общуваш предимно с кучета /по твои думи - поне те ти правят компания
общуването с домашен любимец /от животинския свят/ не трябва да измества или заменя общуването с човешки същества.



Тема Re: Поздрав!нови [re: holi_day]  
Автор Nuke Dukem (very good)
Публикувано26.02.20 18:52



и кое налага да живееш като отшелник?

Ами не знам. Ще питам психоложката, току-виж ми помогнала да открия отговора.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.