Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 20:36 25.04.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Re: Дарк Сайднови [re: Trickyy]  
Автор Alice is (Праскова)
Публикувано15.10.19 14:16



На око смятам да си родена около 1980



@}-,-`-

Тема Re: Дарк Сайднови [re: Trickyy]  
Автор DarkSide ()
Публикувано15.10.19 14:18



най-известната от тези деца е ани-фрид от абба



Тема Re: Дарк Сайднови [re: lipari]  
Автор DarkSide ()
Публикувано15.10.19 14:21



мерси за психоанализата





Тема Re: Дарк Сайднови [re: DarkSide]  
Автор Alice is (Праскова)
Публикувано15.10.19 14:23



И на мен ми се е случвало. Писах мнение в един форум и то стоя известно време, няколко пъти го проверявах. Изведнъж изчезна! Поскарах се с модератора, който ми отговори същото.
Няколко дена по-късно си намерих мнението... в друг клуб! Отговор към същия клубар. Аз просто съм се била заплеснала с впечатлението че съм го писала в първия клуб. Очевиден технически проблем



@}-,-`-

Тема Re: Дарк Сайднови [re: DarkSide]  
Автор Trickyy (Висока)
Публикувано15.10.19 14:28



най-известната от тези деца е ани-фрид от абба


Да. Точно.



Тема Re: Дарк Сайднови [re: Alice is]  
Автор Trickyy (Висока)
Публикувано15.10.19 14:29



Е, айди, ся, подари ми няколко годинки още





Тема Re: Дарк Сайднови [re: Alice is]  
Автор DarkSide ()
Публикувано15.10.19 14:29



благодаря за споделянето, в случая аз не мога да знам какво е станало с постинга й, защото така и не съм го видял - но пък се сещам че вчера се получи интересна ситуация в 40 - 50, където един отговор на филип към мен се показа преди мнението ми, на което той отговаря - продължават да човъркат по сайта и ако са бутнали системното време, постингът й може да е заминал няколко години в миналото или дори в бъдещето, както стана моето мнение и отговора на филип



Тема Re: Дарк Сайднови [re: mousebuster]  
Автор DarkSide ()
Публикувано15.10.19 14:48



Това е фунция на системата, а тя няма как да съществува без идеология. Един от най-лошите примери които съм чувал беше за насилствената стерилизация в Швеция. Шведите и сега нещо не обичат да говорят за това.

има и по-пресни, севернокорейците как ги показваха да плачат по улиците като умря великия им вожд, а пък едни други изгаряха посолства и трепаха хора заради една карикатура

а има и по-незабележими, катo беше истерията със свинския грип, във франция под строй ваксинираха цялото население в момент, когато вече се беше разбрало че вирусът е напълно безвреден - гледах по телевизията как франсетата се редяха на опашки пред училишата за да бъдат инжектирани на конвейер и не вярвах че това е възможно в стрната, прочула се с революциите и неподчиненията си ... после смотолевиха че от ваксината загинали към три хиляди май бяха, нито имаше разследване, нито търсеха виновни за "инцидента"



Тема Re: Дарк Сайднови [re: DarkSide]  
Автор Trickyy (Висока)
Публикувано15.10.19 15:06



Точно, когато се появи свинския грип, имах малко бебенце, по телевизията пропаганда до откат, по вестниците, снимки на медицински сестри със сринцовки. Всеки ден звънях в детската служба за новини. Така и не ваксинирах, нито детето, нито мен, за щастие, но ужасът изживян, никога няма да им простя





Тема Re: Дарк Сайднови [re: DarkSide]  
Автор lipari (Алиса Лиса)
Публикувано15.10.19 15:08



каква ти психоанализа, отдавна знам как ти работи мозъкът.
ако от някоя муха не направиш слон, значи си изпаднал в будна кома.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.