Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:46 01.06.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Re: Триене на лайнанови [re: Alleks]  
Автор Nuke Dukem (very good)
Публикувано11.10.19 19:45



Ами ко да праим... Ше се обЕсняваме.







Тема Re: Добре си ни завариланови [re: Chromanin]  
Автор T a n y a (Таня)
Публикувано11.10.19 20:12



.... а дали ще ни и попее? :)



Тема Е, това веченови [re: T a n y a]  
Автор Chromanin (рак пустинник)
Публикувано11.10.19 21:48



от нас зависи. Ако подходящо я предразположим...



Смисълът на живота е в удоволствието от абсолютната му безсмисленост.

Тема Re: Триене на лайнанови [re: Nuke Dukem]  
Автор Alleks (Просто мъж)
Публикувано11.10.19 22:06



Това прочете ли го, вродено ни е, просто български манталитет, (Български форум- Питаш нещо и всички ти обясняват колко си тъп.)

Колкото и да си начетен, колкото и да си грамотен, просто ни е вродено...





Тема Re: Триене на лайнанови [re: Alleks]  
Автор Nuke Dukem (very good)
Публикувано12.10.19 00:07



Аз не съм начетен, нито грамотен, нито дори умен... Просто съм виждал, че не се пише "обеснявам" и "усирам", и когато посегна да напиша подобни думи по грешен начин, обикновено ми светва, че нещо не е наред. В общи линии е същото като да напишеш "афтомобил" или "пистолед".

Иначе шегата за разликата за разликата между българския, руския и английския форум е добра, хареса ми.

Впрочем всички грамотни са умни, но не всички умни са грамотни, т.е. не е задължително човек да е тъп, ако пише неграмотно... Може и да е умен, и пак да не си прави труда да пише грамотно. С други думи, всички тъпи са неграмотни, но не всички неграмотни са тъпи.







Тема Re: Триене на лайнанови [re: Nuke Dukem]  
Автор Alleks (Просто мъж)
Публикувано12.10.19 06:20



Тогава излиза че всички живеещи по границата с македония са неграмотни, щото пишат и говорят на диалект, нещо такова, а ве Нюк светът не се върти само около вътрешноста на страната имаи провинция, има и дълбока провинция захапваш ли за какво ти говоря...

Сам го писа: С други думи, всички тъпи са неграмотни, но не всички неграмотни са тъпи. та като да си грамотен за какво ти е като не струваш нищо в този живот, демек не може човек да се реализира?

Помисли...



<P ID="edit"><FONT class="small"><EM>Редактирано от Alleks на 12.10.19 06:25.</EM></FONT></P>

Редактирано от Alleks на 12.10.19 08:42.



Тема Re: Триене на лайнанови [re: Alleks]  
Автор Nuke Dukem (very good)
Публикувано12.10.19 08:57



Не знам бе, човек, не съм го измислял аз този език. Просто така е правилно да се пише, иначе изглежда като написано от полуграмотен жител на квартал Филиповци.





Тема Re: Триене на лайнанови [re: Alleks]  
Автор lipari (Алиса Лиса)
Публикувано12.10.19 09:39



Тогава излиза че всички живеещи по границата с македония са неграмотни, щото пишат и говорят на диалект

Не и ако са ходили на училище. Писането имам предвид.
По бг форумите официалният език е литературен български.
Писането на диалект, жаргон и сленг може да е умишлено и това лесно се доказва, когато предпочитащият диалектни думи потребител напише определен обем думи на литературен език.



Тема Re: Триене на лайнанови [re: lipari]  
Автор Alleks (Просто мъж)
Публикувано12.10.19 09:53



Литератулната тва е твой израз: Ко стана с личните съображения и интимния живот - като не ги разцъкаш на мегдана, вървят към провал, а?

Аре не се заяждай







Тема Re: Триене на лайнанови [re: Alleks]  
Автор lipari (Алиса Лиса)
Публикувано12.10.19 11:27



не е мой. официалният български език е този, който се изучава по БЕЛ - български език и литература.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.