Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 12:14 29.05.24 
Контакти
   >> Споделено
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Тема Вероятно японцитенови [re: snowprincess]  
Автор Chromanin (рак пустинник)
Публикувано13.09.19 11:33



са били вдъхновени от азиатския шаманизъм, но са го реализирали в по-мека форма, виртуално.

Шаманите наричат това "да се изкъпеш в собствената си смърт". Разработили са процедури, довеждащи тялото до състояние близко до смъртта. Естествено, трябва да има и някой който знае как и може да те върне обратно към живота. Иначе вместо изкъпване ще стане удавяне. Твърдят че такова преживяване разрушава личното описание на света и променя човека из основи. Прави го мъдър и силен.

Има и филм, сюжетът на който се основава на идеята "да погледнеш смъртта в очите" - "Flatliners", в две версии. Старата е с Джулия Робъртс и Кийфърд Съдърланд, а новата с Нина Добрев. Естествено описаните преживявания са плод на фантазията на авторите на сценария, които са чели разкази на пациенти, имали такова преживяване, но никога не са го изпитали лично.

Смисълът на живота е в удоволствието от абсолютната му безсмисленост.


Тема Re: конкретнонови [re: mousebuster]  
Автор holi_day (fire-fly)
Публикувано13.09.19 11:59



да, съгласих се с теб





Тема Хехе,нови [re: snowprincess]  
Автор Phillip (шпицен кандидат)
Публикувано13.09.19 12:40



Хехе, това готино.



~~~
« Три милиарда цигулари! »

Тема Re: О, бедний Алекснови [re: snowprincess]  
Автор RujaKaramfilova (2Х1)
Публикувано13.09.19 12:49



Наскоро гледах "Играта" . Като загледах се сетих , че съм го гледала, но бях го забравила. И си казах : това е ужасно. Човек като нищо ще се гътне.
А за японците-това е извратено. Хората сме с различна нагласа, възприятия, усети... Садистични методи ми се виждат.

Провокацията действа при едни, при други не. дето има една приказка : един се води, друг се кара, трети ни се води, ни се кара.

На някой ако му кажеш, че за нищо не става, той ще копа, ще копа, но ще докаже, че става. Друг ще се свие в черупката си, че за нищо не става и ще затъне още повече в депресията си.

Не искам да навлизам в твоя територия. Разговорите с психолог помагат, но трудно се вдигат нивата на хормоните с разговори. Обикновено това помага при временни сривове на психиката и като допълнение към основно лечение. Така си мисля аз.

Вярвам, че за не малко неща може да помогне хипнотеравт. Особено при хора, на които не им се говори и искат бързи резултати.



Тема Реален случай.нови [re: snowprincess]  
Автор Phillip (шпицен кандидат)
Публикувано13.09.19 12:50



Реален случай от това лято. Бехме с Филипа на Камчия. И решихме да форсираме устието и да тръгнем на север на разходка по пустите плажове. Местни аборигени ни казаха, че реката почти всеки ден е различна и може като се влива да изрови коварни ями, обаче като цяло нямало страшно.



Аз с набито око прецених маршрута за преджапване, който е 30-40м. Тръгнахме хванати за ръка по бански като държахме раниците високо, да не се намокрят. Филипа не може да плува, и аз също и нея е малко страх от цунамита и вълни. Вървим си бодро по дъното, от реката идва студено течение и ни влачи към морето, а от него обратно ни блъскат по-топли вълни, не беше съвсем спокойно. И аз изведнъж с вик клекнах, уж пропаднах в яма! Филипа си изкара акъла, ама после като издрапахме на отсрещния бряг голям смях падна. Разходихме се чак до Шкорпиловци и този ден врътнахме над 20км пеша.

~~~
« Три милиарда цигулари! »

Тема Имаме клубарканови [re: RujaKaramfilova]  
Автор Phillip (шпицен кандидат)
Публикувано13.09.19 13:19



Имаме клубарка хипнотерапевт. Мога да те заведа при нея.



~~~
« Три милиарда цигулари! »

Тема Re: Имаме клубарканови [re: Phillip]  
Автор RujaKaramfilova (2Х1)
Публикувано13.09.19 14:57




Тц, познавам един от най-добрите, да не кажа най-добрият. Не е клубарката, защото говоря за мъж



Тема Re: конкретнонови [re: holi_day]  
Автор mousebuster (Shadowchaser)
Публикувано13.09.19 16:37



Сетих за една много стара песен на Уикеда:



И малко по-оптимистичната:



Редактирано от mousebuster на 13.09.19 16:45.



Тема Re: Ах, да!нови [re: snowprincess]  
Автор ad miral (андорския флот)
Публикувано13.09.19 17:02



лапетата събрали гъби, занесли й ги и й казали, че ще и помогнат, а бабата като писнала "помоооощ, искат да ме убият"

правилно, има разлика.



_
Политичари и пелене имају нешто заједничко. Обоје треба мењати,редовно,из истог разлога.

Тема Re: конкретнонови [re: mousebuster]  
Автор holi_day (fire-fly)
Публикувано14.09.19 20:56



направо пускам по-оптимистичната

и на мен ми харесва от време оно

блг, инфи!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.