Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 02:40 05.06.24 
Контакти
   >> Споделено
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Тема Re: О, бедний Алекснови [re: snowprincess]  
Автор mousebuster (Shadowchaser)
Публикувано09.09.19 13:31



Дир е инструмент и като такъв няма етична страна. Ножът не е добър, когато си режем яденето с него и лош, когато си порежем пръстите понеже блеем. Присвояването на подобен вид статус обикновенно е опит да се отклони вниманието от ножодържача към инструмента



Може би...Едва ли...

Тема Re: Отказвам.нови [re: Alleks]  
Автор osvoboden pich (Ultimate good)
Публикувано09.09.19 14:43



Който наистина си тръгва обикновено не го афишира - щото така или иначе на никой не му пука.





Тема Леле!нови [re: snowprincess]  
Автор Chromanin (рак пустинник)
Публикувано09.09.19 16:21



Горкият Джони

Животът винаги може да поднесе ситуация, в която човек не може да си помогне. Особено сам.

Виж, нямам за цел да предизвиквам никого. Просто ми е странно когато някой разиграва нелеп водевил, в който ни обяснява колко той е истински и как му е писнало от нас, артисти и палячовци всякакви. Обвинява ни безадресно че сме злобари, лъжци, интриганти и манипулатори, а не осъзнава мотивите за собственото си странно поведение.

"истината се счита за враг", "свят, където всеки е нещо друго но не себе си, свят изпълнен с злоба илюзии и интриги", "ДА ТОВА НЕ Е МОЯ СВЯТ"

Боже! Какъв патос, какъв драматизъм. Направо като доклад за конгрес на Партията. Просълзих се. Ти представяш ли си, считаме истината за враг. Баси какви сме гадове. Освен това... може и да издребнявам, ама за човек посещавал толкова курсове в Министерството българската граматика му се удава отчайващо зле. Явно проблемът е системен. В Министерството имам предвид.



Смисълът на живота е в удоволствието от абсолютната му безсмисленост.

Тема Прав си.нови [re: osvoboden pich]  
Автор Chromanin (рак пустинник)
Публикувано09.09.19 16:24



Бием тъпана за да привлечем внимание. Ако аз някога реша да си тръгна оттук ще го разберете единствено по отсъствието ми. Но какво знам аз, нали не съм истински...

Смисълът на живота е в удоволствието от абсолютната му безсмисленост.


Тема Re: О, бедний Алекснови [re: mousebuster]  
Автор Alice is (Праскова)
Публикувано09.09.19 17:13



Обаче все повече нашият свят става инструментално зависим! Нужно ли е да се поясня?



@}-,-`-

Тема Re: О, бедний Алекснови [re: snowprincess]  
Автор Alice is (Праскова)
Публикувано09.09.19 17:24




Много са ми смешни психолозите като занареждат продължително къдрави слова като на карикатурата. Сигурно се притесняват да не им излезе работата проста, понеже основните причини за всяко психо-разстройство са ясни и прости и са не повече от две


@}-,-`-

Тема Re: О, бедний Алекснови [re: Alice is]  
Автор mousebuster (Shadowchaser)
Публикувано09.09.19 17:39



Не





Може би...Едва ли...

Тема Re: О, бедний Алекснови [re: Alice is]  
Автор snowprincess (invisible)
Публикувано09.09.19 17:44



а, защо, може да има и такива, които нищо да не занареждат, да слушат, да мълчат, да кимат и понякога да изписват кокаин













Тема Re: О, бедний Алекснови [re: snowprincess]  
Автор Alice is (Праскова)
Публикувано09.09.19 17:57



не ми е добър руският,а така от картинки няма как да го прекарам лесно през преводач, освен да го набирам прилежно



Няма ли да ме попиташ за двете причини?


@}-,-`-

Тема Re: О, бедний Алекснови [re: Alice is]  
Автор snowprincess (invisible)
Публикувано09.09.19 18:12



Алис, каквото и да кажеш, това ще са двете твои причини
т.е. ще разбера какво обвиняваш ти, другите друго ще кажат




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.