Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:01 15.05.24 
Контакти
   >> Споделено
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
Тема До всички любопитни...нови  
Автор Alleks (Просто мъж)
Публикувано03.09.19 17:20



Изброявам поимено:Арабелка, Липари, Chromanin, Кроки, не се сещам за други за сега, та така въпросната вечер преди да си даде профилът Шоко аз знаех че е решила да го направи но мислех че се шегува, но уви сутринта като видях че го е сложила на мегдана останах доста разочарован, проведох по късно с нея разговор,и се опитах да я върна в дира, но уви профилът беше вече взет, лично Шоки ми каза да не го искам,но аз инат, видяхте в началото го исках за да и го върна за да се върне в дира, но след като освободения пич постъпи мъжки и и предостави негов профил, гледате че не рева за връщане на профилът...
Просто си чакам принцеската щото излезе голяма мишка, аз ако бях на нейно място веднага щях да се представя и да кажа че е при мен и да благодаря на Шоки за представиния профил! тя не го направи макар че Липари нещо се опитва да лъже че и била благодарила!
Между другото Шоки никога не си е искала прфилът, никога! даже напротив разубеждаваше ме да не го искам, аз изявих иницитива солова от моя страна до като осмободения пич не и представи друг - тва е..

пп Сега си чакам принцеската с бял кон съм да знае...





Тема Re: До всички любопитни...нови [re: Alleks]  
Автор Albena l (оф..)
Публикувано03.09.19 17:28



1. Ще те помоля да ми пишеш ника правилно, в противен случай няма да ти пиша
2. И сега до кога ще я дъвчеш тая работа?



Тема Re: До всички любопитни...нови [re: Alleks]  
Автор mousebuster (Shadowchaser)
Публикувано03.09.19 17:37



Откровено нищо не разбрах но все тая, не е моя работа. Ако имаш личен достъп до Шоколада извън дир, контактувай си с нея човече! Зарежи измисления свят и живей в истинския.

Може би...Едва ли...


Тема Re: До всички любопитни...нови [re: Albena l]  
Автор Alleks (Просто мъж)
Публикувано03.09.19 17:47



Спомних си едно детско филмче за една принцеса с претенции големи същата като теб като поведение АРабела се казваше, та за това...





Тема Re: До всички любопитни...нови [re: mousebuster]  
Автор Alleks (Просто мъж)
Публикувано03.09.19 17:48



МНого си прав, това правя (извън дира)





Тема Re: До всички любопитни...нови [re: Albena l]  
Автор Alleks (Просто мъж)
Публикувано03.09.19 17:58



На втория въпрос ти отговорям, захапя ли не пускам - довлна?





Тема Re: До всички любопитни...нови [re: Alleks]  
Автор Albena l (оф..)
Публикувано03.09.19 17:58



Хубаво. Щото мога да се цупя колкото си искам

И тя сега там ли ще пише, какво казва





Тема Re: До всички любопитни...нови [re: Albena l]  
Автор Alleks (Просто мъж)
Публикувано03.09.19 18:10



Цупи се колкото си щеш, мразя женски номера...





Тема Re: До всички любопитни...нови [re: Alleks]  
Автор lipari (Алиса Лиса)
Публикувано03.09.19 19:22



аре стига с тая сополива драма, бе!
ауууууу, кърлеж!





Тема Re: До всички любопитни...нови [re: Alleks]  
Автор Trickyy (Висока)
Публикувано03.09.19 19:22



Доколкото си спомням, това не е първият опит на Шоколада да подари профила си.
Имаше подобни опити преди известно време, виж служебната тема, мисля там беше писала.

Е! Сбъдна й се желанието. Взеха й профила! Какво въхкаш сега???!!!

Ай, да не е съвсем празен този пост, пускам първото ми селфи евър

То, и не беше съвсем отдавна де Ще го оставя да виси тук за вечни времена. И благодаря на човекът, който ми го изпрати, защото аз го бях загубила
И мълчанието е отговор

Гледайте ме и не коментирайте






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.