Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 16:02 04.06.24 
Контакти
   >> Споделено
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
Тема Re: До всички любопитни...нови [re: holi_day]  
Автор snowprincess (invisible)
Публикувано05.09.19 15:16



може и така да е, не го познавам
дано сподели колко голяма крачка е направил напред и в какво
но това, което виждам е, че решава задачи за катети и хипотенузи, поправя граматически грешки - свои и на другите, фантазира, че сертификат по английски и тяло от фитнес ще му донесат на тепсия мома със споделени чувства, предполагам, че играе и до късно вечер на компютърни игри
по какъв начин, без терапевтична помощ, всичко това може да му помагне да промени когнитивните изкривявания в главата си, да не е толкова тревожен, инфантилен, с ниско самочувствие и зависим от родителите си, да си намери жена и работа, да спре да се смята за нищожество, не знам



Тема Re: До всички любопитни...нови [re: Alleks]  
Автор snowprincess (invisible)
Публикувано05.09.19 15:17



защото мога



Тема Re: До всички любопитни...нови [re: snowprincess]  
Автор Alleks (Просто мъж)
Публикувано05.09.19 15:42



Нищо не можеш, въбразяваш си че можеш!
Гледаш всичките кви артисти са тук нали, в реалния живот дали са такива, я помисли!





Тема Re: До всички любопитни...нови [re: Alleks]  
Автор Alleks (Просто мъж)
Публикувано05.09.19 15:58



Щом можеш иди го разбери де Chromanin, (да ме извинява че го давам за пример)







Видя ли за кво ти говоря,кви артисти са, в виртуала няма как да имаш за някого правилна представа за самия него!



Редактирано от Alleks на 05.09.19 17:16.



Тема Хех!нови [re: Alleks]  
Автор Chromanin (рак пустинник)
Публикувано05.09.19 17:37



Целият свят е сцена и всички ние сме актьори на нея - влизаме, излизаме и за своето време всеки от нас играе различни роли...
Уилям Шекспир


Защо си мислиш че ти си истински? Виж

. Ударил си лошо главата си и вярваш че си ролята, която играеш. Освен това с теб използваме думите по различен начин и това видимо ти създава дискомфорт. Ти вярваш че думите имат смисъл и ги използваш като боксьор. Аз зная че нямат и си играя с тях като жонгльор.

Искам да ти кажа, че нямам лоши чувства към теб. Но искрено се забавлявам с реакциите ти. Възхищавам се на рефлекса ти, просто е светкавичен - ако отнякъде падне червейче мигновено го налапваш като щука. Но никога не си даваш време да го огледаш на каква грозна ръждива кука е нанизано. Иначе си рицар, имаш хъс да се бориш за кауза. Нещо което изобщо не се наблюдава в модерните напоследък гелосани и епилирани торби с лайна. Имаш и концепция за лична чест, което също е готино. Ако мъничко по-малко се вземаш насериозно ще бъдеш един много готин и забавен пич. Опитите ти да променяш света и хората обаче до един момент са забавни, после става досадно.

Ето, изповядах се, така да се каже.

Смисълът на живота е в удоволствието от абсолютната му безсмисленост.

Тема Re: Хех!нови [re: Chromanin]  
Автор Alleks (Просто мъж)
Публикувано05.09.19 17:51



И аз нямам лоши чуства към теб,просто пример за виртуални артисти дадох и че няма как тя на база виртуал да гради портрет...
Целият свят е сцена и всички ние сме актьори на нея - влизаме, излизаме и за своето време всеки от нас играе различни роли...
Уилям Шекспир
тоя му кажи да го духа няма как да говори от името на всички...

Chromanin артист за кво да бъда, къв е смисълът?





Тема Re: До всички любопитни...нови [re: snowprincess]  
Автор holi_day (fire-fly)
Публикувано05.09.19 21:51



дано сподели колко голяма крачка е направил напред и в какво
ако има нужда да споделя, да сподели
но ако няма такава, не е нужно
форумът в момента не е добро място за такова споделяне
изповедите не е нужно да са публични
всеки преценява за себе си



Тема Re: До всички любопитни...нови [re: snowprincess]  
Автор Nuke Dukem (good)
Публикувано06.09.19 01:10



Знам, че имам нужда от терапия; неслучайно миналата година бях написал, че трябва да ходя на психолог до гроб. Утре ще пиша на психоложката, за да си уговоря час, и дано има свободно време за другата седмица.

Встрани от това, противоречиш си... Първо написа, че на мен психолог можело да ми помогне толкова, колкото аз съм можел да обясня задача по математика на някой в университет, а сега пишеш, че по никакъв начин (не си написала какво, да постигна успехи и да реализирам най-съкровената си мечта, предполагам) без терапевтична помощ.

Освен това си предположила грешно, че играя компютърни игри до късно вечер (всъщност не играя от години), а догадката, че фантазирам, че сертификат по английски и тяло от фитнес биха ми донесли "на тепсия" мома със споделени чувства, е картина от твоето въображение, не от моето (последното е като да мислиш, че една туба бензин може да те закара с автомобил до работа – да, шофирането изисква гориво, но то не е достатъчно; трябват също така кола и доказани умения за нейното ефективно и безопасно управление, както и необходимите документи).

Когато написах, че твоето компетентно мнение означава много за мен, бях искрен, но изглежда, че си помислила, че съм бил ироничен.

Надявам се никога да не изпадна в обстоятелства, при които да ми се налага да търся консултации от теб, защото ти си недискретна и нападателна, и злите ти думи изразяват лош характер, а в сравнение с нея, си грубо и явно некомпетентна. Съжалявам твоите клиенти, ако си практикуващ психолог.





Тема Re: До всички любопитни...нови [re: Nuke Dukem]  
Автор lipari (Алиса Лиса)
Публикувано06.09.19 08:32



Нюк,
както и да се стараят според възможностите си,
нито един от потребителите в дира не е МАЙКА ТИ.

Ако си държиш на комфорта - САМО МАМА.



Тема Re: До всички любопитни...нови [re: lipari]  
Автор snowprincess (invisible)
Публикувано06.09.19 11:43



тц, ако с майка му беше комфортно, нямаше да е на това дередже
ако няма сепарация по вертикала с майки и бащи, или няма свързване по хоризонтала, или там стават разделите
той затова търси мили женици, които да му слушат житието и да го милват по главицата
дори представа си няма, че при терапевта не отива човек, за да му е комфортно там и да ходи до гроб
отива, за да разбере защо го боли и как да спре болката, обаче преди да се излекува още повече боли
защо някой отива на прогтолог, не защото обича да му бъркат в гъзъ
а психотерапевтът бърка в душата, и работи с емоциите на хората, като ги засилва до максимум, все едно хвърля съчки в огъня, а това изобщо не е приятен процес




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.