Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 18:45 21.05.24 
Контакти
   >> Споделено
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Тема Войната по пътищата!  
Автор The bad reptile (Крокодил)
Публикувано15.08.19 08:04



Абе, слушам сутрешния блок- Пловдив е на първо място по тежки ПТП. И сега просто си чешат езиците! Истината е, че града няма никаква инфраструктура!
И да, хора, не говорете по телефона когато карате! Аз не го правя. Скоро се движа по път с предимство, излиза един от пътя без предимство , като само поглежда на дясно и никакъв поглед на ляво. Спрях на метър от него при скорост 40. А този чук продължи да си говори по телефона



Тема Re: Войната по пътищата!нови [re: The bad reptile]  
Автор osvoboden pich (Ultimate good)
Публикувано15.08.19 09:15



Като цяло избягвам да говоря по телефона докато шофирам... Не че не се е случвало. Заради лудницата карам внимателно и не на последно място съм много учтив на пътя - псувам си като каруцар само вътре в колата без да ме чува никой.





Тема Re: Войната по пътищата!нови [re: The bad reptile]  
Автор Crazy Space (старо куче)
Публикувано20.08.19 22:03



Ако това е вопъл към кретените седнали у тон или тонове железо то предвид факта на умрекостта на тукашната "медия" едва ли некой ще те чуе.Като второ предвид, че и шофирането е отражението на робството под егото то практически нищо няма да помогне. Като последно и това е един вопъл на егото предвид, че истинската същност на човека не е неговото тяло което може да бъде убито или осакатено при катастрофа но дори това да не стане то пак ще ритне кандилото по един или друг по-приятен или неприятен начин.



Тема Re: Войната по пътищата!нови [re: The bad reptile]  
Автор The bad reptile (Крокодил)
Публикувано23.08.19 08:40



Превишената скорост е главният причинител на тежки ПТП! Защо при нас никога не се спазват ограниченията, а като отидем в Европа ставаме съвестни водачи!? Аз съм с дърта барака и винаги се опитвам да си спазвам ограниченията. Просто такива коли си харесвам и са ми на сърце. Тогава бивам изпреварван много рисковано. Скоро имах случай и един глупак, при 30-40 коли задръстване с голям джип на навлезне в моята лента и трябваше да излезна извън пътя да няма челен сблъсък.
Много често обаче вземам коли от приятели и роднини- МЛ-и,АМДЖ-та Хонди за над 200 бона, .. Е тогава отношението веднага се променя, при положение, че аз винаги си карам по един и същ начин. Независимо дали съм с моите бараки или с коли последен клас.
Защо бе хора, тук не спазваме елементарните правила? Те спасяват животи!



Тема Re: Войната по пътищата!нови [re: The bad reptile]  
Автор The bad reptile (Крокодил)
Публикувано23.08.19 08:49



Много често ме е страх да спра на стоп, че този отзад ще ме натресе. Особено ако е с камион. А този закон не е случаен, много често няма няма голяма видимост и не се знае кой малоумник не се движи с много над допустимата скорост , без да спазва неговите ограничения, които също не са случайни!
Това е толерантност и тези ограничения не са случайни. Хората от такива пътища трябва да бъдат улеснени да се изнесат, естествено като осигорят предимство, а другите да намалят скороста, да няма рискови ситуации.
Просто искам да спрем да се избиваме по пътищата. Днес, утре, може да е всеки от нас, да пази Господ и някое от нашите деца!
Пак да кажа-законите не са случайни и просто трябва да започнем да ги спазваме да намалим ужасната статистика!



Тема Re: Войната по пътищата!нови [re: The bad reptile]  
Автор lipari (Алиса Лиса)
Публикувано23.08.19 08:58



Защо бе хора, тук не спазваме елементарните правила? Те спасяват животи!


1. всеки кретен може да си купи книжка
2. подкупни полицаи и съдии
3. полицаи и важни персони, които сами се мислят за недосегаеми и безсмъртни

едно такова полицайче, пияно на гъз и не за първи път, накрая претрепало себето и любовницата си и остави дете сираче - мои роднини. туй ли ще се трогне за нечия безопасност, въпреки, че това му е работата.

а ти какво си се вторачил в правилата? ще рече човек, че цял живот все по човеколюбиви правила си живял.



Тема Re: Войната по пътищата!нови [re: lipari]  
Автор The bad reptile (Крокодил)
Публикувано23.08.19 09:03



а ти какво си се вторачил в правилата? ще рече човек, че цял живот все по човеколюбиви правила си живял.- Естествено , че не съм, но човек има способност за развитие.
В тази кочина, за да спрем да се самоубиваме трябва да разберем, че те не са случайни! Когато започнем да спазваме и правилата и законите, взискателността ни и съзнанието ще станат много, много по-високи!



Тема Re: Войната по пътищата!нови [re: lipari]  
Автор The bad reptile (Крокодил)
Публикувано23.08.19 09:11



1. всеки кретен може да си купи книжка- В това не съм сигурен, но със сигурност критериите и за придобиване са паднали драстично!
Листовките са елементарни, бих казал, че само малоумник не може да ги вземе. Учат се за седмица , особено с мобилните приложения.
Кормуването е ограничено до абсолютен минимум и да вземеш изпита просто трябва да караш много бавно.
Един интелигентен инструктор ще те научи за месец как да вземеш изпита, но после Бог да ти е на помощ!



Тема Re: Войната по пътищата!нови [re: The bad reptile]  
Автор osvoboden pich (Ultimate good)
Публикувано23.08.19 09:15



Ако не е от това - ще умираме от друго... Никой не си е тръгнал жив.



Тема Re: Войната по пътищата!нови [re: The bad reptile]  
Автор lipari (Алиса Лиса)
Публикувано23.08.19 09:15



странно ми стана. тя, отговорността към чуждия живот и спазването на правила за неговата защита, се засуква от люлката. аз не вярвам в осъзнатото влизане в правия път чрез пристрастяване към морални проповеди.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.