Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:11 05.06.24 
Контакти
   >> Споделено
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Тема Край! И ново начало!  
Автор HUMANlZER (Persistence! )
Публикувано14.08.19 21:19



Определено нямам време да простоии и заяждания.
Аз имам много по-важна работа.Със стъпките. И АА клуба.
Върнах се за жалост назад с простоиите тук. Заради Липари.
Ще намеря сили обаче. За цялостно равитие и промяна. За да няма тук никой база за подигравки. Каширам! За добро!
Хейтърите винаги ще мразят. Само че аз няма да бъда част от помията тук.
За 15 години в дира и сте все същите. Наши, ваши, клакьори. Тясна групичка. С татор Липари.
Аз обаче се промених доста.
Като изключим тези два дни рецидив.. Всичко е по план! Божия план.
Господи прости ми. Че се поддадох на демоните тук. Дадох храна на хиените и чакалите.
Прости им и на тях, те не знаят какво вършат.Слепи са. И сърцата им са като камъни.
Смирено те моля боже да ми простиш.
Понеже съгреших.
Ще следвам волята ти, далеч от дир. бг.
Амин!
И нека бъде твоята воля за мен!

НЕ ИНТЕЛЕКТ! А МЕТОДИЧНО ПОСТОЯНСТВО!

НЕ ИНТЕЛЕКТ! А МЕТОДИЧНО ПОСТОЯНСТВО!


Тема Re: Край! И ново начало!нови [re: HUMANlZER]  
Автор The bad reptile (Крокодил)
Публикувано14.08.19 21:26



Абе куха лейко. Православната вяра е регламентирала религията си! От Бога, не от свещениците! Всичко проповядвано от АА е сектанство и еталонна форма на икономизъм! Общи молитви с друговерци. Това си е чисто Богохулство!



Тема Re: Край! И ново начало!нови [re: HUMANlZER]  
Автор HUMANlZER (Persistence! )
Публикувано14.08.19 21:27



Вдигнете и паметник.
Дайте ИБАН. Да пратя пари.

НЕ ИНТЕЛЕКТ! А МЕТОДИЧНО ПОСТОЯНСТВО!


Тема Re: Край! И ново начало!нови [re: The bad reptile]  
Автор HUMANlZER (Persistence! )
Публикувано14.08.19 21:28



Сбогом. Бог е един за всички. Вярата. Не религията!

НЕ ИНТЕЛЕКТ! А МЕТОДИЧНО ПОСТОЯНСТВО!


Тема Re: Край! И ново начало!нови [re: HUMANlZER]  
Автор HUMANlZER (Persistence! )
Публикувано14.08.19 21:31



КРАЙ НА ХРАНАТА ЗА ХИЕНИТЕ И ЧАКАЛИТЕ!
КРАЙ!
Само Бог ще ме съди!
Само той!

НЕ ИНТЕЛЕКТ! А МЕТОДИЧНО ПОСТОЯНСТВО!


Тема Re: Край! И ново начало!нови [re: HUMANlZER]  
Автор The bad reptile (Крокодил)
Публикувано14.08.19 21:34



вярата е поставила основите си чрез Бога и светиите му. Начина по който да живеем и правилата да не се отклоняваме от нея. Всичко останало е сектантство и отклонение от нея!
затова и свещеният огън се дава само на Православните Християни!



Тема Чети бе.. Всезнайко.. Дрънкаш си за АА отвсякъде!нови [re: The bad reptile]  
Автор HUMANlZER (Persistence! )
Публикувано14.08.19 21:35



Защо АА не е секта или някаква религиозна организация?Анонимни алкохолици > Блог > За Анонимни алкохолици > Защо АА не е секта или някаква религиозна организация?
За повечето хора извън АА е непонятно с какво точно се занимаваме ние в АА, какво се случва на сбирките, и каква изобщо е същността на нашата програма за възстановяване. Напълно можем да разберем тези хора. В свят на воюващи учения и политически разногласия е лесно човек да бъде предубеден към сдружение, каквото е Анонимни Алкохолици. В днешно време има не малко организации, чиито лидери, прикривайки се зад благородни намерения, използват своите членове за собствено облагодетелстване под една или друга форма. Затова, ако някой новодошъл в АА (или такъв, който се колебае дали да отиде в АА) сподели със своите близки или роднини, че се е присъединил към група хора, които практикуват „духовен метод” за възстановяване от алкохолизъм, естествената реакция на загрижените близки би била озадаченост и скептицизъм. Или дори тревога.

През 1946 г. в списание „Грейпвайн” е публикуван Преамбюл на Анонимни Алкохолици – сбор от кратки принципи, основани на Традициите на АА. Освен всичко друго там се казва „…АА не е свързано с каквато и да е секта, религия, политика, организация или институция”. И това не са само думи. Преамбюла на АА – това е официална декларация за това какво е (и какво не е) сдружението Анонимни Алкохолици.

Все пак, за да се вникне в детайли на това каква е същността на АА, и защо целия замисъл на съобществото и начинът, по който то функционира няма нищо близко до каквато и да е секта или организация с користни цели, най-добре е да се прегледат основните характеристики, по които дадено сдружение на хора може да бъде определено като едно или друго.

Анонимни Алкохолици няма и не може да има поради самата същност на движението и на хората, които го съставляват, изтъкнат харизматичен лидер („гуру”, „учител”), който се проявява в качеството му на „просветен”, „свят” или посредник между Бог и хората.
Когато за първи път посетих сбирка на АА, аз видях човек, който водеше сбирката. Казваше се Джей. В началото той говореше повече от другите и аз реших, че той е главния. Както после се оказа, Джей беше просто „водещ” и той не командваше никого. На него му бяха поверили ролята на водещ сбирките за определен период и той само изпълняваше поетият си пред групата ангажимент. Аз самият много пъти съм бил водещ след това.

Що се касае до „посредниците” и „просветените”, то аз такива хора в АА не съм срещал. Основателите на АА също не са били святи. Един от тях, Бил У., до края на своя живот казвал за себе си: „Аз съм само един пияница”. Независимо от огромния принос и стойността на опита на нашите основатели, на тях не им присъщ ореол на святост или „богоизбраност”, а на техните изказвания не се придава значение на абсолютна истина.

Липса на здрави авторитарни структури, както и никаква задължителна йерархия в организацията с безпрекословно подчинение на лидера.
Анонимни Алкохолици е невъзможно да бъдат управлявани. Всякакви усилия в такава посока са обречени на неуспех. Това би приличало на опит да сложите хамути на тайфа котараци за да направите котешки впряг. Думата „задължително” е неприложима към АА. Затова в АА няма дирекции и напълно отсъства каквато и да била задължителна йерархия. „АА не бива никога да се организира …” – са написали нашите основатели в Традиция Девета. АА има обслужващи структури, съставени от алкохолици с различен срок на трезвост. Но тези структури са единствено за да служат на членовете на АА, а не обратното. Ако някой се опита да управлява, а не да обслужва, резултата е винаги един и същ – всяка група или нейните членове правят това, което те искат и никой не може да ги принуди друго. Дори Конференцията по Общо Служене на АА няма права да налага под никаква форма каквото и да е на групите или членовете на АА.

Няма “пълна липса на различни мнения и критики към вероучението”
По смисъла на своята същност „вероучение” в АА няма, защото не съществува общ символ на такъв тип „вяра” или какъвто и да е обект на поклонение. Има програма за възстановяване, изложена в книгата „Анонимни Алкохолици” и допълнително развита и обяснена в книгата „12 Стъпки и 12 Традиции”. Многообразие в мненията – това е норма заложена в самата програма, защото в основата ѝ е заложено не учение или доктрина, а опита от възстановяването на конкретни хора. Не съществува единствен „правилен” начин за работа по тези стъпки. Когато се говори за Бог, всеки може да има своя собствена представа, да изповядва, каквато и да е религия или да не изповядва никаква.

Абсолютно недопустими са активната пропаганда за привличане на нови членове и използването на всякакви (включително нечестни) способи за въвличане в организацията.
Анонимни Алкохолици е едно от малкото видове сдружения, които не се стремят да увеличават броя на своите членове на всяка цена, макар че в болшинството от групите в АА редовно постъпват нови членове. Понякога отделни членове на АА, които наскоро са дошли в сдружението, в своето желание „бързо да правят добро” на други страдащи алкохолици, проявяват твърде голямо усърдие да доведат алкохолика на сбирка. Но в последствие те стават по-търпеливи и сдържани, разбирайки, че когато става дума за истински алкохолик – „на сила хубост не става”. А що се касае до „начините за привличане”, то в АА, на новодошлия освен трезвеност, няма какво друго да му се предложи.

Недопустим е и няма никаква възможност за какъвто и да е контрол над личността – изолация на последователите от външния свят, забрана за свиждания със семействата, забрана за свободно четене на книги, гледане на телевизия, посещение на социални мрежи, наличие на подробни записи на личните данни, адрес, телефон, къде и как човека може да бъде намерен ден и нощ.
Този, който се опита да откъсне алкохолика от бутилката или да му забрани, каквото и да било, неизбежно търпи провал. Програма основаваща се на забрана: а) не може да бъде ефективна; б) няма да е привлекателна. Убеден съм, че нито един от нас не би останал на сбирка, ако се сблъска с подобни ограничения на личната свобода. А що се касае до „пълният отчет”, то една от привлекателните черти на АА от самото му създаване е пълната анонимност на членовете. АА не води отчет за посещаемостта, не разполага със списък на своите членове и не преследва тези, които по някаква причина са престанали да посещават сбирките.

Не съществува никаква политика за обявяване на външния свят за зло, за отчуждаване и откъсване на индивида от обкръжаващия свят и от предишните му социални контакти.
Целта на възстановяването в АА не е алкохолика да бъде откъснат от света, а напротив – да му се помогне да се върне в социума в качеството му на съпруг, родител, работник, гражданин. Същността на програмата на Анонимни Алкохолици е възстановяване сферите на живот на алкохолика, разрушени от болестта му, и осъзнаване на социалната му отговорност пред света. Много голяма стойност за възстановяването на алкохолика има опората в семейните ценности.

Изключена е всяка възможност за използване на редовите членове за извършване на незаконна дейност, национален и религиозен екстремизъм.
Отнесено към АА подобно нещо звучи абсурдно. В АА са известни много случаи, когато хора, водили в миналото си антисоциален начин на живот, осъзнавайки, че в резултат на алкохолизма, на карта са поставени техният живот и бъдеще, претърпяват невероятна трансформация, превръщайки се в индивиди уважаващи социалните норми и човешките ценности. На сбирките на АА вие може да срещнете хора с различни вероизповедания, националности, култури и убеждения. В АА няма да чуете дискусии по национални, политически и религиозни въпроси, защото нашето сдружение в същността си няма гледна точка по никакви въпроси, предизвикващи обществена полемика. Нашата Десета Традиция гласи: „Сдружението Анонимни Алкохолици не се произнася по въпроси, които не са свързани с неговата дейност; поради това името на АА не бива никога да бъде въвличано в обществени дискусии.”

Недопустимо е външно чуждестранно финансиране, често чрез различни фондации; финансова зависимост от организации. Използване на последователите, в качеството им на работна сила в производство или ферми, принадлежащи на организацията.
Уникалността на нашето съобщество е в пълната липса на комерсиални интереси сред целите на дейността. Принципа на „дружествена бедност”, предложен още от съоснователя Бил Уилсън, надеждно защитава АА от „излишества” под формата на банкови сметки и др. Липсата на крупна собственост и задължителни такси или вноски, а също отказ на всякакви външни дарения и максимален лимит за дарения от членове на АА – всичко това изключва опасността от финансова зависимост на групите на АА и техните членове от каквито и да е външни финансови източници. В миналото на АА има много примери, когато богати и влиятелни хора, желаещи да „ощастливят” АА са предлагали големи суми за безвъзмездно подпомагане на сдружението, но без изключение – АА любезно е отклонявало подобни дарения.

В заключение: Програмата на Анонимни Алкохолици никога нямаше да получи такова повсеместно разпространение, ако се състоеше от конкретни религиозни правила. Универсалността на идеите на АА допада на хора с най-различни убеждения. Затова нашето сдружение разполага с толкова широка съпричастност в социалните среди. Случвало ми се е да посещавам сбирки на АА групи, които се провеждат на най-различни места – отдели в полицията, наркологични диспансери, психиатрични болници, образователни учреждения, центрове за социална помощ, католически и православни храмове. Можете ли да си представите, че на такива места биха се събирали хора, чиято дейност да попада под определението „секта”?

Евгений М., трезвен от 23 декември 1988 г.,
(превод от Руски)

CATEGORY : ЗА АНОНИМНИ АЛКОХОЛИЦИ
Запознайте се с Анонимни Алкохолици →
ТЪРСЕНЕ
Search ...

ЗА АА
Запознайте се с АА
Рaждaнето на АА
Програмата от дванадесет стъпки
Дванадесетте Традиции на АА
Въпроси и отговори
ОСНОВНИ КНИГИ
Анонимни алкохолици (Голямата книга)
12 стъпки и 12 традиции
Живот в трезвеност
Новите очила
ГРУПИ НА АА
София
В страната
Skype групи
English Speaking Meetings

ОПИТАЙТЕ МОБИЛНОТО ПРИЛОЖЕНИЕ (НА АНГЛИЙСКИ):
Google Play badge

Facebook
Twitter
Google+
LinkedIn
© 2019 Анонимни алкохолици | Designed by: Theme Freesia | Powered by: WordPress

НЕ ИНТЕЛЕКТ! А МЕТОДИЧНО ПОСТОЯНСТВО!


Тема Re: Край! И ново начало!нови [re: The bad reptile]  
Автор HUMANlZER (Persistence! )
Публикувано14.08.19 21:41



С нищо не си по-различен от инквизитора на кладата през средните векове.
Идеален си за католик-фанатик.



НЕ ИНТЕЛЕКТ! А МЕТОДИЧНО ПОСТОЯНСТВО!

Тема Re: Край! И ново начало!нови [re: HUMANlZER]  
Автор The bad reptile (Крокодил)
Публикувано14.08.19 21:41



той, Бог, като почне да съди и е повече от страшно! Моли се да ни прощава, а не да ни съди! Присъдите на хората са смешни сравнение с тези на Бога!



Тема Re: Край! И ново начало!нови [re: The bad reptile]  
Автор HUMANlZER (Persistence! )
Публикувано14.08.19 21:44



Завистта е религията на посредствените
HighViewArt HighViewArt | 13 ноември 2016

Мисли и чувства. Снимка: pixabay.com/geralt
Завистта е религията на посредствените. Тя им носи утеха, откликва на тревогите, които ги гризат отвътре и в крайна сметка разлага душата им и им позволява да оправдаят собствената си нищожност и алчност - дотам, че да ги приемат за добродетели и да повярват, че райските двери ще се отворят само за нещастници като тях.

Нещастници, които минават през живота без да оставят друга следа освен мизерните си намерения да омаловажат останалите и да отхвърлят, по възможност даже да унищожават онези, които със самото си съществуване и качества ясно изобличават тяхното тесногръдие, скудоумие и страхливост.

Блажен е онзи, по когото лаят идиотите, защото неговата душа никога не ще им принадлежи.

Карлос Руиз Сафонр из "Играта на ангела"

НЕ ИНТЕЛЕКТ! А МЕТОДИЧНО ПОСТОЯНСТВО!


Тема Re: Край! И ново начало!нови [re: HUMANlZER]  
Автор HUMANlZER (Persistence! )
Публикувано14.08.19 21:45



Блажен е онзи, по когото лаят идиотите, защото неговата душа никога не ще им принадлежи.

НЕ ИНТЕЛЕКТ! А МЕТОДИЧНО ПОСТОЯНСТВО!


Тема Re: Край! И ново начало!нови [re: HUMANlZER]  
Автор The bad reptile (Крокодил)
Публикувано14.08.19 21:44



Глупости. Православието няма нищо общо с католицизма . Еталонна ерес.



Тема Re: Край! И ново начало!нови [re: HUMANlZER]  
Автор The bad reptile (Крокодил)
Публикувано14.08.19 21:48



Да! ти си неспасяем!



Тема Re: Край! И ново начало!нови [re: The bad reptile]  
Автор lipari (Алиса Лиса)
Публикувано14.08.19 22:42



всъщност АА е основан от протестант, затова в 12-те стъпки е заложена християнската концепция за Бог.

но общите молитви с други деноминации и религии не са богохулство, само съслужението е изпадане в ерес - според официалната православна концепция.



Тема Re: Край! И ново начало!нови [re: lipari]  
Автор HUMANlZER (Persistence! )
Публикувано14.08.19 22:56



Забийте си православието и католицизма.. Където...

НЕ ИНТЕЛЕКТ! А МЕТОДИЧНО ПОСТОЯНСТВО!


Тема Re: Край! И ново начало!нови [re: HUMANlZER]  
Автор HUMANlZER (Persistence! )
Публикувано15.08.19 06:48



След като ме няма тук, няма да има много теми и трафик. Освен ако кума Лиса не си нарочи някой друг.
Като гледам най-подходящ е Алекс.
Да чукнем ли бас че той ще е следващия?
Само трябва пак да е сериозно в цикъл.. И истерията и ще е в кърпа вързана.
Няма свършване тоя неин нон-стоп цикъл.
Има по-приятни клубове. С по-приятни хора.

НЕ ИНТЕЛЕКТ! А МЕТОДИЧНО ПОСТОЯНСТВО!

Редактирано от HUMANlZER на 15.08.19 06:48.



Тема Re: Край! И ново начало!нови [re: HUMANlZER]  
Автор Alleks (Просто мъж)
Публикувано15.08.19 06:58



Не обичам някой да ме споменава за щяло и нещяло!

До колкото си спомням, снощи каза че се изнасяш!





Тема Re: Край! И ново начало!нови [re: Alleks]  
Автор HUMANlZER (Persistence! )
Публикувано15.08.19 07:15



Да. Само да кажа вървете на майната си.. Клакьори и подлоги.
Ти ще си следващата и курва.

НЕ ИНТЕЛЕКТ! А МЕТОДИЧНО ПОСТОЯНСТВО!


Тема Re: Край! И ново начало!нови [re: HUMANlZER]  
Автор Alleks (Просто мъж)
Публикувано15.08.19 07:20



Не позна пич :) за шунда шунда не ставам, не ме познаваш явно :)





Тема Re: Край! И ново начало!нови [re: Alleks]  
Автор HUMANlZER (Persistence! )
Публикувано15.08.19 08:34



Твоя воля. Ще осъзнаеш че спора с Липари е като радиоточка. Деня ми е прерасен. И няма да си го рязвалям с глупости.

НЕ ИНТЕЛЕКТ! А МЕТОДИЧНО ПОСТОЯНСТВО!


Тема Re: Край! И ново начало!нови [re: HUMANlZER]  
Автор osvoboden pich (Ultimate good)
Публикувано15.08.19 09:18



Ще следвам волята ти, далеч от дир. бг.

Амин. Дай боже.





Тема Re: Край! И ново начало!нови [re: osvoboden pich]  
Автор The bad reptile (Крокодил)
Публикувано15.08.19 09:21







Тема Re: Край! И ново начало!нови [re: HUMANlZER]  
Автор Alleks (Просто мъж)
Публикувано15.08.19 09:33



Нямам никво намерение да се ДОКАЗВАМ на никой или на жена, камо ли да споря с някой, който иска ще види, който иска ще чуе, който иска ще ме потърси!





Тема Re: Край! И ново начало!нови [re: HUMANlZER]  
Автор mousebuster (Shadowchaser)
Публикувано15.08.19 10:10



А кога най-накрая ще го направиш и прекрасен за нас с изчезването ти от тук? Стига ля мелодрами - вземи и изчезни.

Може би...Едва ли...


Тема Наистина като за последно и с препоръки..нови [re: HUMANlZER]  
Автор HUMANlZER (Persistence! )
Публикувано15.08.19 10:11



След два дни на простотии и нападки, наистина отивам в НЛО или където и да е другаде.
Истината е, че колкото по-скоро се махна от дира и виртуала-толкова по-добре!
Тук е пълно с директори, разбирачи, мъже и диктаторки. Една камара директори, пък работари никакви.
Най-вече една. Липари.
Споделено е определено шлаката и утайката на дир. бг. Няма друга такава отврат.
Преди време няколко юзърки ми казваха да не припарвам тук, ама си е моя грешка.
Няма какво да се споделя в споделено.
Ако споделящ си мрънкач и пискаш. Трябва да говориш за времето, плетките и как са децата. Веднага изскача един или друг да се заяжда и да ти чете морал.
Прави бяха хората че сте твърде повърхностни и елементарни.
Не им гледай дипломите, гледай им сърцата и душите.. Това е!
Сега МОЯ СИ Е ГРЕШКАТА ЧЕ ОТРЕАГИРАХ.
Като казвам грешка.. Да вметна в скоби.. Че аз съм първия от да два дни насам който си признава грешка изобщо. Други не видях.
Вие бяхте безгрешните, аз карам в насрещното. Нямате си изобщо представа от насрещно. Аз съм живял деситилетия подред в насрещното с алкохола.
Онзи където бил православен, а аз съм бил сектант.. И се лекува временно с алкохол.. Ще дойде време да се сети че съм му давал съвети да иде да потърси помощ. Ама сега е твърде горделив и сляп за истината.
На мен АА ми спасиха живота.
Буквално.
Дължа им живота си днес.
АА ме научиха, че тряба да живея с истината и честноста.
Вие обаче сте нечестни.
Живеете, дишате и се отнасяте към хората както ви изнася. Без респект!
Визирам най вече Липари, влечугото, Холи.. Шоколада донякъде, но тя е объркана. Остяналите повличат крак. Смешни сте. Определено еди боклук ви е моделирал. И създал хибриди по свой вкус.
Крайно непонятно ми е, защо сте толкова слаби. И сте оставили най-голямата нагла дрисла да ви влезне под кожата.
В голямата книга го пише-Интелекта и дипломите не са гаранция за трезвеност.
Те няма да ти помогнат да спреш алкохола.
Напротив, колкото в по-интелигентен човек, е по-трудно да се пребори.
Не случайно ми трябваха 7-8 години за да узрея истински за АА.
В Норвегия обичат когато има проблем, да се концентрираме върху него.
За три дни, аз не видях последици за Липари. Фактите са в историята на заяжданията.. ЧЕ ТЯ ПЪРВА МЕ ПРОВОКИРА!
По принцип фактите се използват и в съда, ако има дело.
За нравственни и морални престъпления.
Да се блаходари тя, пък и 90 процента тук се благодарете че не живеете в САЩ.
Там за един поглед под вежди само и могат да те осъдят.
А спрямо характера и на Лиската, минимум 200 години ще и лепнат.
Електрическия стол ще го жадува като спасение и изкупление.
Аз говоря истината. И живея честно и почтенно.
Съвестен работник и гражданин съм. Съобщаващ даже за нередности по фирми. Когато има насилие по улиците.
Каквото и да говорите.. Измествате темите както ви изнася.
Сбогом.
Наистина приключвам с вас.
Имам живот в реала аз.
За разлика от доста от вас.
И не се лекувайте със алкохол, злоба, агресия и заяждания към другите.

НЕ ИНТЕЛЕКТ! А МЕТОДИЧНО ПОСТОЯНСТВО!

Редактирано от HUMANlZER на 15.08.19 10:19.



Тема Re: Наистина като за последно и с препоръки..нови [re: HUMANlZER]  
Автор HUMANlZER (Persistence! )
Публикувано15.08.19 10:13



И още нещо.. Да си мъж, не значи че си човек.
Колкото и голям мъжкар да го раздаваш и да не пискаш.. Щом нямаш първите 7 години.. Си бита карта!

НЕ ИНТЕЛЕКТ! А МЕТОДИЧНО ПОСТОЯНСТВО!

Редактирано от HUMANlZER на 15.08.19 10:14.



Тема Re: Наистина като за последно и с препоръки..нови [re: HUMANlZER]  
Автор The bad reptile (Крокодил)
Публикувано15.08.19 10:18



Е това в пълна сила зависи за теб!
Уникално тъп!



Тема Re: Наистина като за последно и с препоръки..нови [re: The bad reptile]  
Автор HUMANlZER (Persistence! )
Публикувано15.08.19 10:24



Продължавай още да лъжеш себе си. Има един където в 3 през ноща ми пише на ченгелица пиян. И ми говори за философия и Ницше.
И че го мислили за тъп.
Не.. Не е тъп, ама е алкохолик.
И ти натам вървиш.
Кавото и чудовищно да си преживял, алкохола не е решението!
Само отлагаш агонията и неизбежното.
Един ден пак ще си говорим.
Ако си жив изобщо.

НЕ ИНТЕЛЕКТ! А МЕТОДИЧНО ПОСТОЯНСТВО!


Тема Re: Край! И ново начало!нови [re: mousebuster]  
Автор HUMANlZER (Persistence! )
Публикувано15.08.19 10:25



Тръгвам бе.. "Мъжкар".. Без грам възпитание.

НЕ ИНТЕЛЕКТ! А МЕТОДИЧНО ПОСТОЯНСТВО!


Тема Re: Край! И ново начало!нови [re: osvoboden pich]  
Автор HUMANlZER (Persistence! )
Публикувано15.08.19 10:27



След време ще дойда да ви се изсмея тук. Когато отново нападате един или друг.
Ще го направя.
Очаквайте включване по което и да е време.
Без значение дали след месец, година или 10 години.
С точно два реда и ще ви закопая.
Да се видите какво сте!И какво никога няма да бъдете!


НЕ ИНТЕЛЕКТ! А МЕТОДИЧНО ПОСТОЯНСТВО!

Редактирано от HUMANlZER на 15.08.19 10:28.



Тема Re: Наистина като за последно и с препоръки..нови [re: HUMANlZER]  
Автор HUMANlZER (Persistence! )
Публикувано15.08.19 10:28



Пий си, лекувай си нервите с алкохол, заклеймявай сектантите, педалите и веганите.. Мисли се за голям МЪЖ.. и ще стигнеш на конят в кълките!
Гаранция!

НЕ ИНТЕЛЕКТ! А МЕТОДИЧНО ПОСТОЯНСТВО!


Тема Re: Наистина като за последно и с препоръки..нови [re: HUMANlZER]  
Автор The bad reptile (Крокодил)
Публикувано15.08.19 10:33



абе , мършо, дишаща, на мен не ми пука дали утре ще съм умрял! За разлика от жалката ти душица! Въобще не смятам да се обеснявам на отрепка като теб.



Тема Re: Наистина като за последно и с препоръки..нови [re: HUMANlZER]  
Автор osvoboden pich (Ultimate good)
Публикувано15.08.19 10:33



След два дни на простотии и нападки, наистина отивам в НЛО или където и да е другаде.

Ти си свободен чиляк - върви където щеш

Истината е, че колкото по-скоро се махна от дира и виртуала-толкова по-добре!

Много добро прозрение - остава да го приведеш в изпълнение.

Тук е пълно с директори, разбирачи, мъже и диктаторки. Една камара директори, пък работари никакви. Най-вече една. Липари.

Всички сме работари - ай не се прави на най-работен

Споделено е определено шлаката и утайката на дир. бг. Няма друга такава отврат.

Прекрасно - върви на място където е цветът на нацията. Въобще кво се обясняваш - ходи където си искаш - няма нужда да го декларираш.

Преди време няколко юзърки ми казваха да не припарвам тук, ама си е моя грешка. Няма какво да се споделя в споделено.

Тогава кво се оплакваш и защо киснеш тук?

Ако споделящ си мрънкач и пискаш. Трябва да говориш за времето, плетките и как са децата. Веднага изскача един или друг да се заяжда и да ти чете морал.

Ти не споделяш - ти флъдиш и спамиш... държиш се като неадекватен.

Прави бяха хората че сте твърде повърхностни и елементарни.

Като са прави - защо държиш да си изливаш глупостите тук?

Не им гледай дипломите, гледай им сърцата и душите.. Това е!
Сега МОЯ СИ Е ГРЕШКАТА ЧЕ ОТРЕАГИРАХ.


Е не моя е. Откри топлата вода.

Като казвам грешка.. Да вметна в скоби.. Че аз съм първия от да два дни насам който си признава грешка изобщо. Други не видях.

И това до кво те доведе? Кво стана като си изля в 9 теми грешките?!

Вие бяхте безгрешните, аз карам в насрещното. Нямате си изобщо представа от насрещно. Аз съм живял деситилетия подред в насрещното с алкохола.

Е кой ти е крив за това?

Онзи където бил православен, а аз съм бил сектант.. И се лекува временно с алкохол.. Ще дойде време да се сети че съм му давал съвети да иде да потърси помощ. Ама сега е твърде горделив и сляп за истината.
На мен АА ми спасиха живота. Буквално. Дължа им живота си днес. АА ме научиха, че тряба да живея с истината и честноста.


Ами сектант си... и аз съм сектант ама кво от това. Остави хората - глей себе си. Поне мен не ме интересува кво са те научили АА - то си е за теб.

Уф... то няма смисъл





Тема Re: Край! И ново начало!нови [re: HUMANlZER]  
Автор osvoboden pich (Ultimate good)
Публикувано15.08.19 10:35



Хаха ти с 9 теми закопа сам себе си - с два реда... глупости.





Тема Re: Наистина като за последно и с препоръки..нови [re: osvoboden pich]  
Автор The bad reptile (Крокодил)
Публикувано15.08.19 10:38



няма смисъл





Тема Re: Наистина като за последно и с препоръки..нови [re: The bad reptile]  
Автор osvoboden pich (Ultimate good)
Публикувано15.08.19 10:38



Ама наистина няма смисъл.





Тема Re: Наистина като за последно и с препоръки..нови [re: The bad reptile]  
Автор osvoboden pich (Ultimate good)
Публикувано15.08.19 10:40



Абе вчера му броих на този 9 теми сега са далеч по-малко - явно някой свестен човек е започнал да трие.





Тема Re: Наистина като за последно и с препоръки..нови [re: The bad reptile]  
Автор HUMANlZER (Persistence! )
Публикувано15.08.19 10:39



Ами давай. Отърви света от себе си.
Щом любовна ряздяла или смърт не можеш да превъзмогнеш.. Си голям мъж нали?
Аз изпратих всички близки на оня свят.
Аз съм живял в болка цял един живот.
На краставичар краставици ще продава.
Можеше и да ти го кажа нормално.. Ама тонът ми от три дни насам е отговора на вашето отношение.
Нормалното отношение, споделяне е пискане и оплакване. И не било мъжественно. В каква матрица живеете вие?
Пий, не говори.. Преглъщай и пий.. Имах го един в семейството.
И той така си замина. С гордоста. И той беше мъж.
Мъж.. Ама алкохолик.
И нечестен пред себе си.
А можеше днес да е жив и здрав.

НЕ ИНТЕЛЕКТ! А МЕТОДИЧНО ПОСТОЯНСТВО! <P ID="edit"><FONT class="small"><EM>Редактирано от HUMANlZER на 15.08.19 10:41.</EM></FONT></P>

Редактирано от HUMANlZER на 15.08.19 10:42.



Тема Re: Наистина като за последно и с препоръки..нови [re: HUMANlZER]  
Автор osvoboden pich (Ultimate good)
Публикувано15.08.19 10:40



Кво да е отношението - ето виждаш - налага се да те търпим.





Тема Re: Наистина като за последно и с препоръки..нови [re: osvoboden pich]  
Автор HUMANlZER (Persistence! )
Публикувано15.08.19 10:43



Не е задължително.

НЕ ИНТЕЛЕКТ! А МЕТОДИЧНО ПОСТОЯНСТВО!


Тема Re: Край! И ново начало!нови [re: osvoboden pich]  
Автор HUMANlZER (Persistence! )
Публикувано15.08.19 10:44



Мисли си каквото си искаш.
Пътя на силните хора в самотен!

НЕ ИНТЕЛЕКТ! А МЕТОДИЧНО ПОСТОЯНСТВО!


Тема Re: Наистина като за последно и с препоръки..нови [re: HUMANlZER]  
Автор osvoboden pich (Ultimate good)
Публикувано15.08.19 10:44



Както виждаш - налага се. Вилнееш ли вилнееш и целия клуб около теб се върти.



Тема Re: Край! И ново начало!нови [re: HUMANlZER]  
Автор osvoboden pich (Ultimate good)
Публикувано15.08.19 10:45



Ами давай го в самота тогава. Кво си се покикерчил.



Тема Re: Наистина като за последно и с препоръки..нови [re: osvoboden pich]  
Автор HUMANlZER (Persistence! )
Публикувано15.08.19 10:45



Много разбор, и пак нищо не схвана.
Ти и който и да е, нямате власт над мен!

НЕ ИНТЕЛЕКТ! А МЕТОДИЧНО ПОСТОЯНСТВО!


Тема Re: Наистина като за последно и с препоръки..нови [re: HUMANlZER]  
Автор osvoboden pich (Ultimate good)
Публикувано15.08.19 10:46



Естествено че нямам власт. Ако имах някаква минимална власт щеше да си с доживотен бан. Ама не... Жалко.



Тема Re: Наистина като за последно и с препоръки..нови [re: osvoboden pich]  
Автор HUMANlZER (Persistence! )
Публикувано15.08.19 10:46



Почуствахте се втора ръка хора ли?
Или не толкова големи мъже?
Ще ви оставям.. Да си бъркате по дупките.. И да се убеждавате един друг колко сте най прави и най нормални.

НЕ ИНТЕЛЕКТ! А МЕТОДИЧНО ПОСТОЯНСТВО!


Тема Re: Наистина като за последно и с препоръки..нови [re: HUMANlZER]  
Автор osvoboden pich (Ultimate good)
Публикувано15.08.19 10:47



Не отклонявай темата - ставаше въпрос за силните и това че карат живота си в самота... Най-после ще се махнеш от тук - слава богу.



Тема Re: Край! И ново начало!нови [re: osvoboden pich]  
Автор HUMANlZER (Persistence! )
Публикувано15.08.19 10:47



Че аз цял живот съм си вълк единак. И да ти кажа.. Най-добрв ми е сам стс себе си.
Когато 90 пр от хората са наглеци, сам е подарък. Божи дар.

НЕ ИНТЕЛЕКТ! А МЕТОДИЧНО ПОСТОЯНСТВО!


Тема Re: Край! И ново начало!нови [re: HUMANlZER]  
Автор osvoboden pich (Ultimate good)
Публикувано15.08.19 10:48



Чий го чиниш тогава тук - бъди със себе си. Нали щеше да ни оставиш... кво стана - отмяташ се от думата си.



Тема Re: Наистина като за последно и с препоръки..нови [re: osvoboden pich]  
Автор HUMANlZER (Persistence! )
Публикувано15.08.19 10:48



Ще се махна.. Ама преди това.. Всички ще рязберете че вие власт над мен нямате. И никога няма да имате!
И мненията ви за мен са ми през кура.
Щом са заяждания и нападки.

НЕ ИНТЕЛЕКТ! А МЕТОДИЧНО ПОСТОЯНСТВО!


Тема Re: Наистина като за последно и с препоръки..нови [re: osvoboden pich]  
Автор HUMANlZER (Persistence! )
Публикувано15.08.19 10:51



Така ли? А Липари?
Тя направо си е за разстрел.
Всеки път е едно и също.
Тя създава хаоса тук.
Не аз!

НЕ ИНТЕЛЕКТ! А МЕТОДИЧНО ПОСТОЯНСТВО!


Тема Re: Наистина като за последно и с препоръки..нови [re: HUMANlZER]  
Автор osvoboden pich (Ultimate good)
Публикувано15.08.19 10:50



Нали уточнихме, че за огромно съжаление нянам власт над теб.



Тема Re: Край! И ново начало!нови [re: HUMANlZER]  
Автор The bad reptile (Крокодил)
Публикувано15.08.19 10:50



Еталонна гнусна мастия, това си ти.



Тема Re: Наистина като за последно и с препоръки..нови [re: HUMANlZER]  
Автор osvoboden pich (Ultimate good)
Публикувано15.08.19 10:52



Ти създаваш хаоса тук. Липари ти е извинение.
Не помня да ти е казвала да повърнеш в 9 теми.



Тема Re: Край! И ново начало!нови [re: osvoboden pich]  
Автор HUMANlZER (Persistence! )
Публикувано15.08.19 10:52



Да.
И предайте на безподобния боклук.. Че с мен никога няма да и се получи.

НЕ ИНТЕЛЕКТ! А МЕТОДИЧНО ПОСТОЯНСТВО!


Тема Re: Край! И ново начало!нови [re: HUMANlZER]  
Автор osvoboden pich (Ultimate good)
Публикувано15.08.19 10:53



Аз не съм ти телеграфна централа - оправяй се сам. Нали си силен?



Тема Re: Край! И ново начало!нови [re: The bad reptile]  
Автор HUMANlZER (Persistence! )
Публикувано15.08.19 10:53



Смени плочата, мъртвец с отсрочка.
Ай наздраве.
Иначе като на здраво място влиза, лекува ли те?
Колко деситилетия ти трябат за лечение?



НЕ ИНТЕЛЕКТ! А МЕТОДИЧНО ПОСТОЯНСТВО!

Тема Re: Наистина като за последно и с препоръки..нови [re: osvoboden pich]  
Автор HUMANlZER (Persistence! )
Публикувано15.08.19 10:55



Не съжалявай.. Пали свещи.
Че след седмица без мен тук.. Ще е същото.
Само че Алекс ще е на пангарето.
Изля си помията Липари.. Като мине време и насъбере жлъч и злоба.. Ще е един или друг. Една или друга.
Ако искаш да се обзаложим?
То си е същото.. Както чакането на Лефски за титла и купа. Цял живот дързост и красота.

НЕ ИНТЕЛЕКТ! А МЕТОДИЧНО ПОСТОЯНСТВО!


Тема Re: Наистина като за последно и с препоръки..нови [re: osvoboden pich]  
Автор HUMANlZER (Persistence! )
Публикувано15.08.19 10:57



Ами.. Да си е държала ПЛЮВАЛНИКА затворен бе.
Понеже в реала, отдавна вече щеше да е с чене.

НЕ ИНТЕЛЕКТ! А МЕТОДИЧНО ПОСТОЯНСТВО!


Тема Re: Наистина като за последно и с препоръки..нови [re: HUMANlZER]  
Автор osvoboden pich (Ultimate good)
Публикувано15.08.19 10:58



Да ти приличам на християнин?!
Никъде няма да отидеш - дори и гълъбите навън го знаят. Не ти стиска да напуснеш това място. Колко пъти каза сбогом пък все киснеш тук.
Просто не ти стиска.



Тема Re: Наистина като за последно и с препоръки..нови [re: HUMANlZER]  
Автор osvoboden pich (Ultimate good)
Публикувано15.08.19 10:59



А ти в панделата. Що не ми рипнеш на мен а на нея - нали си силен.



Тема Re: Наистина като за последно и с препоръки..нови [re: osvoboden pich]  
Автор HUMANlZER (Persistence! )
Публикувано15.08.19 11:02



Понеже не ти започна товс.
КОНКРЕТИКА!
Няма жена ил мъж.. Има морални и нравствени закони и норми на поведение.

НЕ ИНТЕЛЕКТ! А МЕТОДИЧНО ПОСТОЯНСТВО!


Тема Re: Наистина като за последно и с препоръки..нови [re: osvoboden pich]  
Автор HUMANlZER (Persistence! )
Публикувано15.08.19 11:03



Хубаво... Пускай хронометъра...
Ще останеш разочарован!
0.00000000000.......

НЕ ИНТЕЛЕКТ! А МЕТОДИЧНО ПОСТОЯНСТВО!


Тема Re: Наистина като за последно и с препоръки..нови [re: HUMANlZER]  
Автор osvoboden pich (Ultimate good)
Публикувано15.08.19 11:04



Да бе... Дали някой изобщо ще ти се хване.



Тема Господ не е никак справедливнови [re: HUMANlZER]  
Автор Chromanin (рак пустинник)
Публикувано15.08.19 15:59



Грижи се за грешните, а за смешните - не...

Смисълът на живота е в удоволствието от абсолютната му безсмисленост.


Тема На когонови [re: HUMANlZER]  
Автор NAKOlMUPUKA (Жега)
Публикувано19.08.19 11:36



е тартор Липари бе, човек!? Остави я таз женица и си гледай живота, защо всяко второ мнение ти е за нея? Нужна ли е чак такава чест? Разкажи с теб какво става сега, идвал ли си в БГ тва лято или не сте?



Тема Re: Край! И ново начало!нови [re: HUMANlZER]  
Автор Crazy Space (старо куче)
Публикувано20.08.19 21:48



Отдавна трееше те баннат да ти еба найката.



Тема Re: Край! И ново начало!нови [re: HUMANlZER]  
Автор pishmangreek (старо куче)
Публикувано27.08.19 20:20



Пак ли си в цикъл бе?
Няма ли да настъпи менопауза у теб?





Тема Re: Край! И ново начало!нови [re: pishmangreek]  
Автор holi_day (fire-fly)
Публикувано28.08.19 04:51



Да не би менопаузата да гарантира липсата цикъл?

Като жена би следвало да си наясно...



Тема Re: Край! И ново начало!нови [re: HUMANlZER]  
Автор ad miral (андорския флот)
Публикувано28.08.19 09:42



Можеш да избягаш от Дира.
Можеш да избягаш и от вкъщи, от приятели, роднини, познати.
От себе си не можеш.



_
Политичари и пелене имају нешто заједничко. Обоје треба мењати,редовно,из истог разлога.

Тема Re: Край! И ново начало!нови [re: holi_day]  
Автор mousebuster (Shadowchaser)
Публикувано28.08.19 12:50



Айдяяяя.... Сега остава да се основе клуб Физиология на гръбначните двукраки от женски пол



Може би...Едва ли...

Тема Re: Край! И ново начало!нови [re: HUMANlZER]  
Автор Alice is (Праскова)
Публикувано28.08.19 14:02



Защо се сурнахте да вдигате тази тъпа тема??

@}-,-`-


Тема Re: Край! И ново начало!нови [re: mousebuster]  
Автор holi_day (fire-fly)
Публикувано28.08.19 15:09



що не?!
след като има клубове за зевзеци от всякакъв пол,
що не?!
ами като не знае, нека прочете
не може 1 жена да се опитва да обиди мъж за нещо, присъщо й и естествен процес при всяка жена, а сама да не е запозната
чувствителна съм на тема глупости и простотии, какво да направя
просто да изплямпа някакъв шаблон, дето е чувала и да се прави на многознайка
чула е нещо, но не е доразбрала
да прочете
това е препоръката ми, за да не се излага

и ти, ако пратиш някоя жена да си прегледа простата, и към теб бих написала постинг, нищо че не съм мъж, все имам някакво понятие и от физиологията на мъжките двукраки







Тема Re: Край! И ново начало!нови [re: holi_day]  
Автор mousebuster (Shadowchaser)
Публикувано28.08.19 15:13



Да така е. Широкоразпространен мит за простата. Плюс едни активно рекламирани "доктори" по радиото. В Африка на времето се смях с глас, като слушах за пристрастени към подобни прегледи, но масажът на простата направо ме уби!

Може би...Едва ли...


Тема Re: Край! И ново начало!нови [re: mousebuster]  
Автор holi_day (fire-fly)
Публикувано28.08.19 15:24



защо да те е убил?



Тема Re: Край! И ново начало!нови [re: The bad reptile]  
Автор Israel Thornstein (либиец)
Публикувано04.09.19 23:08



Всичко проповядвано от АА е сектанство и еталонна форма на икономизъм!

АА не е по-повече секта от православното християнство. Всъщност всички организирани религии и секти имат едно общо - събират пари и изплозуват влиянието си в политиката което всъщност ги прави вредни и опасни.

בַּעַל זְבוּב


Тема Re: Край! И ново начало!нови [re: Israel Thornstein]  
Автор lipari (Алиса Лиса)
Публикувано05.09.19 07:40



Всъщност всички организирани религии и секти имат едно общо - събират пари и изплозуват влиянието си в политиката което всъщност ги прави вредни и опасни.

Религиите са изобретили политиката.
Абе пообразовайте се малко от малко, безплатно е.



Тема Re: Край! И ново начало!нови [re: Israel Thornstein]  
Автор Israel Thornstein (либиец)
Публикувано06.09.19 17:29



тук е мястото да публикувам отговора на финтрола към моята бележка по-горе по негово настояване който той ми прати на лични.

Ама честно ли бе пич?
Бил ли си някога на АА сбирка?
Или говориш наизуст.
Събираме си пари, и то само ако сърце ти даде да пуснеш в кошничката.
Идеятя е не "гуруто" да събира пари и да богатее.. Понеже гуру няма. Всеки може да води сбирка реално. И аз съм го правил няколко пъти.
Тези 20-30 крони където ги пускам на монети в кошничката, са за наема на мястото. И за да има да си купим кафе, чай, сметана и захар.
АА най-малко е секта. АА не е секта.
Мой съвет, отиди на една тяхна сбирка.
И ще видиш че никой никого нищо не задължава.
Давам ти карт бланш да ме публикуваш.
Понеже достъп тук нямам в дира почти.
Вместо да изхвърлят тази която напада и причинява скандалите, изхвърлиха мен-репресирания.
Аз няма да плача за ничие позволение обаче.
Имам си нов форум. И там не се заяждат с мен.
Докато Липари и цар Киро колят и бесят тук, вие ще сте просто едни марионетки в ръцете им.
Аз се отървах. За хубаво.


בַּעַל זְבוּב


Тема Re: Край! И ново начало!нови [re: Israel Thornstein]  
Автор osvoboden pich (Ultimate good)
Публикувано06.09.19 17:35



Ако се е отървал нямаше да прави изявление





Тема Re: Край! И ново начало!нови [re: osvoboden pich]  
Автор lipari (Алиса Лиса)
Публикувано06.09.19 18:00



слухти, слухти.






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.