Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:28 30.05.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
Тема Тунел до центъра на Земятанови  
Автор Trickyy (Висока)
Публикувано12.07.19 21:27



Да ви кажа честно, дори да изкопаете тунел до центъра на Земята, любов щом нямате, нищо не сте!

Пък, на мен и не ми се ходи до центъра на земята. Представям си каква е жега, задух, мръсни частички ти влизат в гърлото, кашляш като слон, па току събудиш някоя египетска мумия. Може и някое сиво извънземно да срещнеш. То ще реши, че си вечерята му, ще тръгне да те гони, пък трябва да го застреляш с лазера. А, после как ще обясниш на правителството на САЩ, или най малкото на ЦРУ, защо аджеба им убиваш пълководците.

Мисля, че е по добре да отида да края на Земята и ако метериологичните условия позволяват, да скоча. Все ще се отвори и моя парашут.

Ами, представете си само, че охлювът, на която е сложена Земята, се спъне. Ей, затова са умрели динозаврите. Апокалипсис сега. (Пардон, дали не обърках филма?) Та, ние хората ли няма да умрем.

И пак стигаме до прастарата истина: Всички ша умрем!



Редактирано от Trickyy на 12.07.19 21:39.



Тема Re: Тунел до центъра на Земятанови [re: Trickyy]  
Автор Alleks (Просто мъж)
Публикувано12.07.19 21:31



любов щом нямате, нищо не сте! Абсолютно съгласен...





Тема Re: Тунел до центъра на Земятанови [re: Trickyy]  
Автор holi_day (fire-fly)
Публикувано12.07.19 21:45



и без любов си нещо и някой, но с нея си повече от което си сам по себе си

а сега малко за мен смях, вие както искате го тълкувайте
копнах го от страницата за психотерапия на людмил стефанов:

ЗА РАЗОЧАРОВАНИЕТО ОТ ПАРТНЬОРА
/това е подгряващ текст от Берт Хелингер за групата ми по семейни констелации на 20 юли. Заповядайте! 📷:) /
Защо единият партньор се разочарова от другия? Защото очаква от него нещо, което той не е в състояние да му даде. Неговите очаквания към партньора излизат извън рамките на обичайното. Тези очаквания най-често идват от детството. Често това са очаквания, които сме имали към на майката. И тогава човек в един момент се разочарова от другия.
Има едно упражнение, което показва как можеш да се избавиш от това разочарование. Например, можеш да седнеш вечер, да вземеш пет листа хартия, минимум пет, да си представиш своя партньор и да започнеш да записваш всичко, което той ти е подарил. Пет дълги страници. Но те не достигат! Колкото повече пишеш, толкова по-силно започваш да светиш. Това е прекрасно упражнение.



представям си как кифлите изброяват само материални неща и наистина ми е смешно
колко листа ще ви стигнат
пет?



Тема Re: Тунел до центъра на Земятанови [re: holi_day]  
Автор Trickyy (Висока)
Публикувано12.07.19 21:51



Мога да напиша пет страници с очаквания, но пет страници с подаръци трудно



То аз ги правя подаръците Нямал гащи? Кой тича у мола, а? Ама щял да излиза с колегите, пък надебелял и няма риза? Кой тича у мола

Пък на мен какво? Бяла роза!(Е! Цял букет де) От хранителния магазин. На намаление. 3 за 2 Че и се сърди, като го подкача леко за розите

Но, нищо. Господ прощава. И аз прощавам.



Тема Re: Тунел до центъра на Земятанови [re: Alleks]  
Автор Trickyy (Висока)
Публикувано12.07.19 21:52



И аз!



Тема Re: Тунел до центъра на Земятанови [re: Trickyy]  
Автор holi_day (fire-fly)
Публикувано12.07.19 22:07



Че и се сърди, като го подкача леко за розите

това някакво ново ли е вместо пощипване по дупето





Тема Re: Тунел до центъра на Земятанови [re: Trickyy]  
Автор holi_day (fire-fly)
Публикувано12.07.19 22:08



Мога да напиша пет страници с очаквания, но пет страници с подаръци трудно
звездите ми говорят, че това е само началото на дълга връзка





Тема Re: Тунел до центъра на Земятанови [re: holi_day]  
Автор Trickyy (Висока)
Публикувано12.07.19 22:10



Дълга и трънлива

Като бодли на рози от супера



Тема Re: Тунел до центъра на Земятанови [re: holi_day]  
Автор Alleks (Просто мъж)
Публикувано12.07.19 22:10



Тва за мойти китки ли си говорите вий бе







Тема Re: Тунел до центъра на Земятанови [re: Alleks]  
Автор Trickyy (Висока)
Публикувано12.07.19 22:12



Не бей

Твойте са си чудесни. И бодли нямат




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.