Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 17:58 01.05.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Тема Въпрос към модератора  
Автор Albena l (оф..)
Публикувано13.07.19 15:44



Така добре ли е кръстена темата?
На въпроса ми за твоето мнение за бан на Алекс заради писаници срещу Поручика не получих отговор



Тема Re: Въпрос към модераторанови [re: Albena l]  
Автор Alleks (Просто мъж)
Публикувано13.07.19 17:29



Искам с факти подкрепено да видя основанието ти за моя бан , така и така скоро няма да се спреш?





Тема Re: Въпрос към модераторанови [re: Albena l]  
Автор BezsynnaМодератор (Гераскова)
Публикувано13.07.19 19:19



1. Добре ти е кръстена темата.
2. В онази тема ясно написах, че имам още за казване и че ще пиша по-късно. Бързи реакции може да искаш само за изнесени лични данни, и то с подаден линк. Във всички останали случаи щом не съм предприела мерки, значи не ги намирам за спешни. Изкарах си чудесна сутрин в клуба и не обичам да ме юркат.

* * *
Кучетата си лаят, керванът си върви!!


Тема Re: Въпрос към модераторанови [re: Bezsynna]  
Автор Albena l (оф..)
Публикувано13.07.19 21:49



Викаш да чакам от умрял писмо. И това ми го пише най-добрия модератор в дира /по изказване на Шоколада/. Мерси за отговора. Нямам нужда от друг. Пий си кафето



Тема Re: Въпрос към модераторанови [re: Alleks]  
Автор Albena l (оф..)
Публикувано13.07.19 21:54



Здрасти аморе. Как я караш днес. Не сме се чували отдавна и ми е малко мъчно



Тема Re: Въпрос към модераторанови [re: Albena l]  
Автор BezsynnaМодератор (Гераскова)
Публикувано13.07.19 21:59



Откъде са последните думи, цитирани в тоя ти постинг? Искам линк!
Ето ти постинга:


Ще ровя аз в четири клуба да проверявам какво е станало, за да й угодя на принцесата и да постъпя справеливо, а тя ще ми се фръцка. Давай линка и щи отговоря моментално. Модераторът има право на личен живот, ако не ти е известно. И няма да подмивам никого като се осмърди. Когато поискам и мога - тогава. Давай линк да видя къде е написано.

Намерих го, свободно!


* * *
Кучетата си лаят, керванът си върви!!

Редактирано от Bezsynna на 13.07.19 22:10.



Тема Re: Въпрос към модераторанови [re: Bezsynna]  
Автор Albena l (оф..)
Публикувано13.07.19 22:32



От къв зор да ходиш в 4 клуба като пиша тук



Тема Re: Въпрос към модераторанови [re: Albena l]  
Автор BezsynnaМодератор (Гераскова)
Публикувано13.07.19 22:33



Егати проблема! Честна дума!

Да, Алекс казва нещо непочтително, но в доста спокоен разговор. После ти се усмихва, и всъщност нито плюе, нито размахва лоши чувства. Те може и здраво да се карат с твоя човек в 40-50, отворила съм темата там, но нямам нерви да я изчета, а и не съм длъжна. Тук виждам Алекс плясва нещо, после ти казва, че щото си питала, усмихва се, държи се нормално.

Ако който и да било тук пусне тема да обсъжда друг потребител, в зависимост от случая и текста може направо да я изтрия. Подходът ми е да съобщавам такива неща в закованата тема. И авторът задължително ще е предупреден да не прави повече така. Ако предизвика и подхрани подобен разговор вътре в някоя тема, и упорства да закачи и сериозно обсъжда, и продължава, бъди уверена, че също ще се намеся. Но айде моля ти се за един постинг да не ми скачаш като на земетресение. Не, няма да банна никого!

Тази тема е приключена!

* * *
Кучетата си лаят, керванът си върви!!



*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.