Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 03:14 02.06.24 
Контакти
   >> Споделено
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
Тема Верно линови  
Автор Albena l (оф..)
Публикувано11.07.19 01:15



Ама наистина ли, Безсънна

предупреждаваш ме



Тема Re: Верно линови [re: Albena l]  
Автор BezsynnaМодератор (Гераскова)
Публикувано11.07.19 08:51



Излишно питаш с нова тема, вместо където си върви разговорът. Без малко да оставя да прочета следобяд като не знам, че е нещо към мен.
Мразя подигравки и беснея когато някой се хили на чужда беда. Държа поне тук хората да се отнасят добре един с друг и много ми харесва да го напомням. Репресивни намерения ми идват по веднъж на високосна година, сгрешила си да го приемеш за предупреждение, ядоса ме и ако пак ме ядосаш, пак ще ти кажа.

* * *
Кучетата си лаят, керванът си върви!!


Тема Re: Верно линови [re: Bezsynna]  
Автор Albena l (оф..)
Публикувано11.07.19 09:54



При мен е най-неподходящото място да си развяваш грозния хумор и кльощавото дупе.

А какво е това?

А това?

Без малко да оставя да прочета следобяд като не знам, че е нещо към мен.

Ако не ми бяха казали, нямаше и да прочета първото.
Би ли обяснила второто, обаче. Не го разбирам.

И трето, понеже всичките ми мнения са такива, аз не разбирам кого съм обидила и каква беда. Това, че казах, че Холи е дебела или че на Алекс гъзъ е дебел или нещо друго. При положение, че не познавам никого тук, като се замисля, да, освен теб, доколкото съм съм те виждала де, от няма накъде и без мое желание, казвай сега кого съм обидила, с какво, да знам. Отворих нова тема, за да те прочета. Не мога да чета всичко, сори. Та чакам разяснения



Тема Re: Верно линови [re: Albena l]  
Автор BezsynnaМодератор (Гераскова)
Публикувано11.07.19 12:15



Когато и ти някой ден се пребиеш, ще дойда да ти кажа, че си дебела и затова си паднала, за капак ще ти оставя и три кефещи муцунки да си наясно колко се забавлявам по случая, и те тогава ще те питам дали се усещаш как си звучала, понеже явно въпреки острата ми реакция още не включваш защо по дяволите тая гад Безсънна така лошо ти писа.

Модераторските въпроси ги кръщавай ясно или пиши в закованата тема. Чета когато имам време точно като всички останали и ако пиша в друга тема, а бях оставила тази за по-късно четене, щеше да си сигурна, че нарочно не отговарям, и нямаше да е вярно.

По повод притесненията как така писах остро и помощ, предупреждават ме, те черпя с краден виц:

- Разкажете ми нещо за себе си?
- Ами... свиква се.

* * *
Кучетата си лаят, керванът си върви!!


Тема Re: Верно линови [re: Bezsynna]  
Автор Albena l (оф..)
Публикувано11.07.19 12:34



Казах, че не познавам никого, нали

Откъде да знам аз, че е дебела. Тя сама си написа, че не е лека (или каквото там) и синът й едва я носил. ааааааааааааааааааааааа съвсем нормално е като си дебел да се потрошиш беда било да се пльоснеш 200 кила върху коляно, беда ли е това
И да, ела ми се подигравай като падна и въобще няма да се обидя
Сега ако искаш трий я темата, няма да ме търпиш я



Тема Re: Верно линови [re: Albena l]  
Автор ShokoLada (лято)
Публикувано11.07.19 12:51



Албенке, осъзнаваш ли каква отврат си понякога за околните?
какво ти носи това?



Тема Re: Верно линови [re: ShokoLada]  
Автор Ludo2 (бях svestna)
Публикувано11.07.19 13:04



Ниво!

Всичко, което виждате в мен, не е мое-ваше е. Мое е това, което виждам във вас! Ерих М.Ремарк


Тема Re: Верно линови [re: ShokoLada]  
Автор holi_day (fire-fly)
Публикувано11.07.19 13:09



може би самочувствие
не за това какво е сама по себе си, а на фона на други как би изглеждала
да си дебел и да го знаеш е нормално и то без да те уведомяват за това, но да си прост и да не го съзнаваш също е нормално
така, че... среща с нормално същество



Тема Re: Верно линови [re: Ludo2]  
Автор holi_day (fire-fly)
Публикувано11.07.19 13:10



другата нормалност



Тема Re: Верно линови [re: holi_day]  
Автор Alleks (Просто мъж)
Публикувано11.07.19 13:13



И аз да кажа

за всеки влак си има пътници както и за всяка жена си има мъж нищо че дебела или тънка
Въпрос на вкус

Мечтаем като безсмъртни!
Бъди човек, говедо винаги можеш да бъдеш!



Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.