Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:28 01.07.24 
Контакти
   >> Споделено
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | >> (покажи всички)
Тема Re: Верно линови [re: Trickyy]  
Автор 09h09yhu09556h (старо куче)
Публикувано12.07.19 15:59



Само да й се дадеш

Ти що му викаш даване на тва ? Че тва само пречи, се се чудиш къде да го завреш.





Тема Re: Верно линови [re: Alleks]  
Автор Nuke Dukem (good)
Публикувано12.07.19 18:13



Аз пък снощи слушах тази песен на Селена Гомес



и после сънувах, че се целувам по френски с Тереза Мей на младини. Най-интересното беше, че се целуваше много страстно.





Тема Re: Верно линови [re: 09h09yhu09556h]  
Автор Trickyy (Висока)
Публикувано12.07.19 18:59



Човек трябва да даде, за да получи

ето, например, догодина, ако си идвам, метни за мен две дини под моста, там до вас. И шепичка череши. Пък, ако ти се откъсне от сърцето, и една тава вита баница

Аз после щи оставя чувал кафтофи. Може и боров мед, но ще консумираш внимателно да не напълнееш.

Виждаш ли сега сентенциите в действие! В живия живот



Тема Re: Верно линови [re: Albena l]  
Автор Trickyy (Висока)
Публикувано12.07.19 19:01



ама аз дали искам да отида

Няма да се даваш





Тема Re: Верно линови [re: Trickyy]  
Автор Alleks (Просто мъж)
Публикувано12.07.19 19:21



Точно така, за кво и е мъж нали

то вие станахте самодостатъчни

Самодостатъчна – това звучи гордо

А ми как ще си намериш мъж, като изглеждаш самодостатъчна?“, директно ми хвърлят обвинението.

„Ъъъ, моля?, опулвам се аз. „Ами, да! Имаш вид на жена, която няма нужда от никого, защото се е научила да се правя сама“, потвърждават присъдата ми отсреща.

Не за първи път чувам тази диагноза – самодостатъчна си си и нямаш вид на търсеща.

Така и не разбрах как точно се постига „търсещ“ вид.

Май като вкараш повече драматизъм в погледа, слагаш изражение а ла „уплашена кошута“ и за Бога, момиче, поне веднъж изпусни пазарската чанта, докато се разминаваш с хубав мъж, вместо гордо да си вириш главата. Току-виж се втурнал да ти помага като по филмите.

Аз обаче, вместо като уплашена кошута, съм се запънала като упорито магаре и не мога да проумея кой, кога и защо узакони максимата, че мъжете се плашат или не харесват (което си изберете) независими жени, които видимо се справят сами в живота.

Жената, която си е самодостатъчна, не е върла феминистка, развяла знамето на абсолютното равенство с мъжете. Това, че знаеш как да си затегнеш кранчето в банята, не е защото умираш да се набираш върху френския ключ, а защото неволята така те е научила. Нито е лошо, нито страшно и още по-малко заслужава присъдата „Остави я тая еманципатка“. Точно обратното.

Самодостатъчността у партньора – без значение мъж или жена, е може би едно от най-стойностните качества. То култивира у човека умението да цени свободата и да се чувства пълноценен със самия себе си.

Самодостатъчната жена ще преживее всяка мъжка вечер, посветена единствено на бира и футбол. Не само ще я преживее, но дори ще я поощрява и изисква, защото знае колко важно е да имаш лично пространство.

Без капка излишен драматизъм, тя ще отиде сама на кино или на театър, ако партньорът ѝ е възпрепятстван. Ще се обади на приятелите си, защото връзката й с тях е калена с годините. А може и просто да си остане у дома с бутилка вино и хубава книга. И това няма да срути света ѝ, карайки я да се чувства изоставена и пренебрегната. Напротив, тя ще се чувства все така щастлива и пълноценна.

Защото за да си щастлив с някого, първо трябва да си се научил да бъдеш щастлив със себе си. А тя отдавна е научила този урок.

Едва когато е постигнал хармония в собствения си свят, човек е напълно готов да позволи на нови хора да влязат в него. Без да изисква необяснимо много, без да се вкопчва в тях и без да очаква да запълнят празнина, която самият той не е успял да запълни.

Затова самодостатъчен звучи гордо, а самодостатъчостта не е нито пречка, нито присъда.

виж нещо съм направил маркирал в черно обърни му внимание

копирано нейде от нета



Редактирано от Alleks на 12.07.19 19:22.



Тема Re: Верно линови [re: Alleks]  
Автор Trickyy (Висока)
Публикувано12.07.19 19:32



Точно така е, Алекс. Споделям напълно написаното в текста.

Влак има за всички пътници





Тема Re: Верно линови [re: Albena l]  
Автор ShokoLada (лято)
Публикувано12.07.19 19:37



е ако трябва и това да обяснявам..
можеш и сама, опитай..





Тема Re: Верно линови [re: Trickyy]  
Автор ShokoLada (лято)
Публикувано12.07.19 19:43



на възраст сме, в която нямам смисъл да се правят компромиси...или ..или..
самодостатъчна не, но мога и сама...


а и в реалният живот човек никога не може да бъде сам..винаги е заобиколен от нещо...самотата е себеусещане..



Тема Re: Верно линови [re: Alleks]  
Автор Albena l (оф..)
Публикувано12.07.19 20:04



не ти доизчетох фермана, аз не правя нищо в къщи, хеле па кранове, тъй ме е научило гаджето. той всичко ми оправя и компове и телефони



Тема Re: Верно линови [re: ShokoLada]  
Автор Trickyy (Висока)
Публикувано12.07.19 20:04



Абсолютно. В това е чарът на тази възраст. Да чувстваш осъзнатата сила в себе си.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | >> (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.