Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 21:32 27.09.24 
Контакти
   >> Споделено
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: << 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | (покажи всички)
Тема Re: Бъдещенови [re: Trickyy]  
Автор The bad reptile (Крокодил)
Публикувано10.07.19 22:47



Благодаря!





Тема Re: Бъдещенови [re: ShokoLada]  
Автор Trickyy (Висока)
Публикувано10.07.19 22:49



Знаеш ли, дъртите се изгубват по линията. Някак си пропадат в превода.

Аз общувам с децата си, големият е на 13, член съм на всичките му групи във всичките му приложения. Същото е и с малкия. Наблюдавам децата(деца за нас, а за тях си разумни същества). Малкият ми, много харесва никчето ми в едно приложение, умира си да го лайквам. Говорим си. Споделя.
А, големият ме моли да си направя акаунт във инстаграм, за да сме заедно.

Наистина смятам, че остарелите хора, без допир до младостта, нямат право на мнение за техния живот.



Тема Re: Бъдещенови [re: ShokoLada]  
Автор The bad reptile (Крокодил)
Публикувано10.07.19 22:57



Ааа, за Чернобил на ББС.



Тема Re: Бъдещенови [re: The bad reptile]  
Автор ShokoLada (лято)
Публикувано10.07.19 23:01



Ехее..респект към такива хора!


Чернобил. Ако имаш възможност и желание изгледай го..уникален филм! Но е тежък, на няколко пъти се разплаквах..
просто едно обещание за повишение на пост..един малоумен, самозабравил се началник и една съзнателно премълчана истина, до какво могат да доведат..
аз не гледам филми..но този ме разтърси!
и как хората се използват, като биологичен материал..но това са фактите

А за преживяванията...само хората, които са преживели много..са хора, Кроки, защото знаят какво е, и не биха наранили или пък били егоисти. Те живеят за другите..



Тема Re: Бъдещенови [re: ShokoLada]  
Автор The bad reptile (Крокодил)
Публикувано10.07.19 23:06



Ще го изгледам. Надявам се да е безпристрастен като Война и Мир на ББС.



Тема Re: Бъдещенови [re: Trickyy]  
Автор ShokoLada (лято)
Публикувано10.07.19 23:12



Трики, цял живот съм заобиколена от деца..още на 12 станах леля, на 16 пак..аз си отгледах племенниците, после детето ми, после пък станах задочна баба на 4 принцески, децата на племенниците..знам за какво ми говориш..уникално е да се общува с деца..
С моето хлапенце, нищо че е на 21, няма ден да не се чуем да ми разкаже, как е минал деня и, какво ще прави, ако е нервирана да си помрънка..та и за тая връзка с децата знам...и тя си остава..независимо от годините..


на възрастните..малко повече им е високомерието..навирването на носа..самочувствието..знам ли..но и те са хора..

пп само да допълня..че при мен никога не е имало лайкове..харесвания..виртуални неща..всичко е било на живо..дори и с детето, си пишем на месиджъра, с няколко думи само ако е заета..иначе тел. или на живо...но тя е от това междинното поколение..където нямаше нет и виртуал докато беше малка



Тема Re: Бъдещенови [re: The bad reptile]  
Автор ShokoLada (лято)
Публикувано10.07.19 23:14



На Толостой? Чела съм книгата..ехее Андрей Болконски..

я как ми припомни..
Гледай го...струва си..



Тема Re: Бъдещенови [re: Trickyy]  
Автор holi_day (fire-fly)
Публикувано10.07.19 23:15




Търсих ти цвете, но което да ти съответства не намерих.



Тема Re: Бъдещенови [re: holi_day]  
Автор Trickyy (Висока)
Публикувано10.07.19 23:20



Ох, Холинце. Заради теб съм тук.



Тема Re: Бъдещенови [re: ShokoLada]  
Автор holi_day (fire-fly)
Публикувано10.07.19 23:21



Поне ни е сложила в групата на младежите от 14 до 50


Предлагам да я оставим да троши чинии, а по-късно да преговаряме




Страници по тази тема: << 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | 19 | 20 | 21 | 22 | 23 | 24 | 25 | 26 | 27 | 28 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.