Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:40 28.06.24 
Контакти
   >> Споделено
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Тема Автоневоли ?нови  
Автор 09h09yhu09556h (старо куче)
Публикувано01.07.19 16:22



Отивам на бензиностанция, и немоя да зареда. Възможно ли е, да съм си похарчил парите ?





Тема Re: Автоневоли ?нови [re: 09h09yhu09556h]  
Автор Alleks (Просто мъж)
Публикувано01.07.19 16:35



Тц, сънуваш просто че си на бензиностанция за тва не можеш да заредиш



Мечтаем като безсмъртни!
Бъди човек, говедо винаги можеш да бъдеш!


Тема Re: Автоневоли ?нови [re: 09h09yhu09556h]  
Автор The bad reptile (Крокодил)
Публикувано01.07.19 16:52



Ох, не знам по твоя казус, ама аз преди няколко дни трябваше с моята таратайка да преплувам реки и морета! Издържа дрънгела и ни докара до вкъщи, но платих със съединителя . А за капак и майстора ми е в болница и трябва да чакам да се оправи човека и съответно скъпата ми, любима количка! като с отрязани крака съм!



Тема Re: Автоневоли ?нови [re: The bad reptile]  
Автор ShokoLada (лято)
Публикувано01.07.19 22:40



мии мамата на съединителите...

..при мен се оказа кабелен проблем..върви дири кабела..
ама си джиткам де..да видим до кога...: )))



Тема Re: Автоневоли ?нови [re: 09h09yhu09556h]  
Автор h1685614@trbvm.com (Гераско)
Публикувано01.07.19 23:14



Вобще не ми се налага да ходя до бензиностанция за да не мога да заредя.



Тема В наше село аналогичен случайнови [re: 09h09yhu09556h]  
Автор Chromanin (рак пустинник)
Публикувано02.07.19 08:59



Вчера отивам да си сипя малко дизел, слага ми юнакът петдесетарка в резервоара, отивам на касата и подавам тъпата пластмасова джуджафка, а касиерчицата мига насреща ми - господине, казва, картата ви е невалидна. Как така невалидна, вчера беше валидна, днес не е? Вземам си я и поглеждам, а там хората написали - валидна до 30.06.2019. Да, ама някой трябва да чете. Събрахме с госпожата кой каквото има по джобове и портмонета, догодихме ги до 50, та се отсрамихме, не станахме за резил. Изкалпазаниха ни тия технологии, много ни изкалпазаниха...

Смисълът на живота е в удоволствието от абсолютната му безсмисленост.


Тема Re: Автоневоли ?нови [re: 09h09yhu09556h]  
Автор holi_day (fire-fly)
Публикувано02.07.19 10:13



лелеле какви неволи имате шофьорите, а аз обикновен пътник мога да мрънкам за всичко - топло ли ми е, студено ли ми е, бърза ли е скоростта, пък няма ли почивка за кафе...

иначе спазвам правилото да не се разговаря с шофьора! та... аз не разговарям по време на движение, а бърборя. бърборенето не предполага отсрещната страна да мисли, да отговаря, да се съгласява или да спори... и може спокойно да се съсредоточи в пътната обстановка

единствените ми претенции са, че се налага и аз да мъкна чанти, багажи разни, че и куфар някой път, а кучето

носи само себе си, че се и дърпа насам-натам и се пречка

другото, от което мога да се оплача с чисто сърце е това, че големите багажници подвеждат и винаги вземеш със себе си повече неща от реално необходимите. правенето на списък ми е навик, гарантира да не забравиш нещо важно, а цял сак с важни неща. лошо е, когато имаш повече време за приготвяне преди пътуване, тогава извънсписъчните неща се умножават 2-3 пъти в сравнение със задължително необходимите. добре е времето за приготвяне да е 5 мин - да вземеш документи, пари и да грабнеш 1 дреха. по войнишки да ти отмерват с хронометър в ръка и да ти тактуват с крак. свърши ли времето, който е готов - пътува, който не - пропуска

но като цяло най-голямото удобство е, че не отговаряш за гориво, техническо състояние на автомобила и не ти дреме грам, че предна лява гума спаднала или че маслото трябва да се смени, но за да покажеш съпричастност можеш благосклонно да отбележиш, че колата е добре измита



Тема Re: Автоневоли ?нови [re: holi_day]  
Автор Ludo2 (бях svestna)
Публикувано02.07.19 10:19



но като цяло най-голямото удобство е, че не отговаряш за гориво, техническо състояние на автомобила и не ти дреме грам, че предна лява гума спаднала или че маслото трябва да се смени, но за да покажеш съпричастност можеш благосклонно да отбележиш, че колата е добре измита - и аз така

. И съм най-активният шофьор . Обичам да шофирам, още повече обичам да давам акъл, как се шофира и мразя да ми казват на къде да карам , та било то и навигацията . В моята кола музиката и температурата, определям аз, понякога се пробвам и в колата на моя съпруг, ама той е от тези с дарбата, не чува, до като му говоря

Всичко, което виждате в мен, не е мое-ваше е. Мое е това, което виждам във вас! Ерих М.Ремарк

Тема Re: Автоневоли ?нови [re: Ludo2]  
Автор The bad reptile (Крокодил)
Публикувано02.07.19 10:40



А, аз затова си обожавам моето момиче. Най- лошата забележка която съм получавал е -нищо де , поне камъни в бъбреците няма да имам

И поне се прибрахме живи



Тема Re: Автоневоли ?нови [re: Ludo2]  
Автор holi_day (fire-fly)
Публикувано02.07.19 10:47




мдааа пропуснала съм доста неща
за озвучаването се грижи от години навигатора, т.е. аз
значи се грижа за най-важното при пътуване - да има добро настроение /моето/
при разногласията ни за музика, няма как да оставя това важно нещо като негова отговорност
поради това, че колата не е абсолютно шумоизолирана от външната среда, понякога ми се причува, че шофьорът се опитва да каже "моля те пусни еди кво си/стига пуска едно и също/, но... само ми се причува
реално няма как да е толкова смел и безразсъден, че да си го помисли, та камо ли изрече

за даването на акъл - съм кратка и ясна - намали, намали, знаеш, че ме е страх е, нали виждам километража! намали, че от ускорението гърбът ми се залепи за седалката. добрееее, ама карай по-бавничко, чееееее...
тон не повишавам, но човекът има въображение богато и житейски опит какво може да е след че-то. аз нямам идея. загадъчно ми звучи само. важното е, че действа




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.