Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:04 10.05.24 
Контакти
   >> Споделено
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Тема Общуванетонови  
Автор blood9 ()
Публикувано18.06.19 11:45



Не си заслужава, когато разбираш, че тези с които искаш да общуваш са все прекалени и неучтиви. То и това не е точно така.
Доста дълга тема. Ама като ви преглеждам темите и все някакви негативни чувства.

Редактирано от blood9 на 18.06.19 11:50.



Тема Re: Общуванетонови [re: blood9]  
Автор Crazy Space (старо куче)
Публикувано18.06.19 12:00



Кастанедски прикривачи си шлайфат егото. Е една пача си навирила дупето като и казали да остави ключовете и да си ходи все едно в сервиза е само нейната кола и трее точно на нея да и се обърне фнимание и то на момента.И си е въобразила, че е бог в оперативен смисъл

в мойта глава било каша, а в нейната е пълна сурватка и после гуруто не се бил самопобъркалма то и тя натам е тръгнала.



Тема Re: Общуванетонови [re: Crazy Space]  
Автор ShokoLada (лято)
Публикувано18.06.19 12:11




ми свят голям..като не е тоя..сервизи да искаш..
няма да оставя нещо, което обичам и държа на него в ръцете на напълно непознат...и не аз искам внимание, а колата ми...но внимание ще и се обръща пред мен...да гледам..и сега...като не става, не става..има други решения..
какъв ти е проблема с тази пача?..



Тема Re: Общуванетонови [re: ShokoLada]  
Автор Crazy Space (старо куче)
Публикувано18.06.19 12:46



Това аз не съществува то е нереално без обект независимо дали тялото или колата та в случая дпобре си го нахранила.Всъщност то се мисли за оперативен бог така, че една две трохи повече или по-малко няма значение.Вече никакъв проблем не ми е.Слаба, застаряваща женица с явни психични проблеми.Както сама каза лято е. Тук и сега то не е миг междуминало и бъдеще. тук и сега то е вечността опредлена с крайни понятия от езика на миналото и бъдещето.Кат те каних на среща що отказа, тамън да би видела мъж ли съм жена ли съм.Са аз не те ща и то не зарад номера с бана, и на теб ти е ясно, че в тоя клуб за разлика от процесинг не желая да си пиша със сенки от миналото.Аре вегетирай в тъпия си свят който мислиш за много красив и хармоничен но той лъха на гнило което е много повече от при мен.



Тема Наистина си клинично луданови [re: ShokoLada]  
Автор Crazy Space (старо куче)
Публикувано18.06.19 12:51



Я глей колко мъртъвци си нацвъкала. В тоя сън всички са продукт на твоя ум включително и аз но ти предпочиташ ептем изкуствено създадени защото имаш пълен контрол върху тях. а върху мен нямаш и никога няма да имаш.Както и върху светът.



Тема Re: Общуванетонови [re: Crazy Space]  
Автор ShokoLada (лято)
Публикувано18.06.19 13:03



Не ме вкарвай в твоята призма..това че си тръгнах не е да храня его..а че няма да оставя колата в ръцете на непознат..човек си пази това, което обича и иска..този н еми вдъхна доверие и си тръгнах..
Относно другото..няма идея кога си ме канил на среща..но правилно си предположил че ще откажа..а и това,
че не ме искаш е перфекно, щото и аз не те искам..т.е. не искам никой..независимо кой си или коя си..
за застаряващата женица..опитай пак..да остарявам и от това по-хубано няма..човек минава през етапи..на мен ми предстои старост...
а миналото?!..ми то си е минало в него не можеш да се върнеш..и остава само част от теб като спомени..
това е..
имам сега..а утре..ми утре не знам..

..но утре ще е по-хубаво и красиво от днес..оптимист съм!



Тема Re: Наистина си клинично луданови [re: Crazy Space]  
Автор ShokoLada (лято)
Публикувано18.06.19 13:06



Какви мъртъвци?
защо ми е контрол върху теб бе..ти наистина не си добре..такива товари, контрол върху други не поемам...живей си, смей се..и носи отговорност за себе си..
и света не искам да контролирам...щото няма да е интересно така...



Тема Re: Общуванетонови [re: ShokoLada]  
Автор Crazy Space (старо куче)
Публикувано18.06.19 13:17



Да бе видяла си в човека заплаха за таралясника си и от там за егото което се е идентифицирало с него понеже си не е заебал дриугата работа и не е почнал директно с тебе да се занимава,а той е искал да ти спести време и да си свърши работата. Не моа си представа сигур ще получиш инфаркт ако ти откраднат колата или нещо друго.Не говори глупости за красотата на старостта ако се идентифицираш с тялото. механизмите отказват няма да имаш сила лъжицата до устата си да докараш и накрая ще се получи шът даун.Но точно това желание за живот и то телесен ще ти докара ново тяло и ще видим ако се родиш в някоя циганска маала или у африка или в Тайланд как проституцията нема бъде избор а едионмствена възможност да не пукнеш от глад.То са кат си оперативен бог в другия живот ш си платиш с лихвите.



Тема Re: Стограмка...нови [re: Crazy Space]  
Автор Ludo2 (бях svestna)
Публикувано18.06.19 13:27



От сутринта?!

Всичко, което виждате в мен, не е мое-ваше е. Мое е това, което виждам във вас! Ерих М.Ремарк


Тема Re: Наистина си клинично луданови [re: ShokoLada]  
Автор Crazy Space (старо куче)
Публикувано18.06.19 13:30



ами защото другото име на оперативния бог или егото е контрол.При моя реален бог няма даже деятел, бог нищо не прави той само блаженства и ако се случи нещо което е напълно спонтанно то по никакъв начин не го засяга както образите не засягат екрана. Та ето кой бил изпълнен с вътрешни противоречия.Оперативен бог,а нищо не контролирала хе хе каква самозаблуда. В моя сън твоята роля е гледайки теб да спра да се занимавам с глупости и тук сме напълнмо единодушни.а ти си продължавай с виртуалните игрички. Освен това времето като изобретение на ума е само човешко. За бог няма време.Така, че ти си стой във времето и се опитвай да се радваш на така наречения живот като всеки сртрадащ на който и 100 години са малко и ще се преродишп със сигурност. Пробуденият също се радва но не на живота,а на вечността той вижда така наречения живот насложен върху вечността.И той не иска да се преражда.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.