Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 23:56 18.05.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Мислиш ли, че би било добра идея...нови  
Автор Nuke Dukem (good)
Публикувано25.04.19 10:06



Млада, красива, умна, успяла. Зърнах я вчера, докато боядисвах партера на блока. Чух, че някой влиза и след като разбрах, че се приближава към площадката пред асансьорите, вдигнах глава за да видя кой е. По принцип избягвам да разговарям със съседите от блока, но тя, виждайки, че боядисвам, ми каза "Здрасти", на което смутолевих едно "Здрасти" с изкривен език и продължих в работата си. Не исках да й губя от времето, но от снощи насам не мога да спра да мисля за нея.

И преди я харесвах, но беше твърде малка за да си позволя да се влюбя. Сега вече е зряла.

Планът ми е утре пак да боядисвам на първия етаж около 16-17ч с надеждата, че ще я срещна отново, и ако (дай Боже) това се случи, да се престраша и да я попитам за нейния фейсбук. Дълго мислих какво точно да кажа и най-учтивото, за което се сетих, е следната реплика:

"Извинявай, мислиш ли, че би било добра идея, ако те бях попитал за приятелство във Фейсбук?"





- - - -
Заключено е по молба на автора.

Редактирано от Bezsynna на 29.04.19 22:45.



Тема Re: Мислиш ли, че би било добра идея...нови [re: Nuke Dukem]  
Автор DarkSide ()
Публикувано25.04.19 10:53



Извинявай, мислиш ли, че би било добра идея, ако те бях попитал за приятелство във Фейсбук?

изобщо няма да разбере какво искаш от нея, първо изречението е граматически неправилно, щот на български няма съгласуване на времената, да не говорим че с тва изкилиферчено-изчанчено тройно защитно подсигуряване показваш, че ти треперят гащите от страх, което директно кара жените да те отсвирят

трето, това че някой ти е казал здрасти, не означава желание мигом да скочиш да я сваляш, кат невидел от сто години момиче

четвърто, това дълго изречение ти няма да успееш да го кажеш цялото като хората, щото тя ще е в движение ще те подминала още на "мислиш ли че ... ", пък и ще съм много учуден ако успееш да го изговориш изцяло без да се объркаш и запелтечиш или поне да оплескаш интонацията



пето, досега не съм чул нормален човек в живота да говори по този начин





принципът е, ако тя иска да бъде заговорена, тя ще ти го покаже, ще забави крачка, ще те погледне, ще ти се усмихне и тогава няма значение какво ще й кажеш, а ако просто й го изстреляш това безумно сложно изречение, без тя да го очаква, най-малкото ще я поставиш в неудобно положение, а може дори да я изплашиш и нищо чудно да се разчуе че във входа има сексуален маниак


после, приятелството трябва да го заслужиш, тя трябва да ти го предложи, щото ако ти се натискаш, тя може от учтивост да ти каже, да добре, и после да те блокира - и ние тук ще имаме удоволствието дълги години да четем воплите ти как си бил блокиран във фейсбука от поредната безумно красива несподелена любов



Тема Re: Мислиш ли, че би било добра идея...нови [re: Nuke Dukem]  
Автор Alice is (хрисима)
Публикувано25.04.19 11:23



Най-добрата идея е да започнеш нормална работа, после и другото бързо ще се нареди.
Извини ме ако си вече започнал понеже нали тук има няколко трайно безработни,които все се оплакват от нещо и ми се сливат в мъгла.


@}-,-`-


Тема Re:нови [re: Nuke Dukem]  
Автор Luchezara (свободна птица)
Публикувано25.04.19 11:45



Ако имате голяма разлика в годините, най-вероятно нищо няма да стане, но никога не се знае.
Щом я познаваш от малка, може да я разприказваш - какво е завършила, къде работи или с какво се занимава? И накрая да кажеш: "ако искаш може да си разменим фейсбук адресите".


Ей, така, лежерен разговор, каквото стане. Може да я срещнеш още няколко пъти, ако се мотаеш пред блока.




Тема Re: Мислиш ли, че би било добра идея...нови [re: DarkSide]  
Автор Nuke Dukem (good)
Публикувано25.04.19 11:59



Да, напълно си прав. Бих искал, ако може, Безсънна да изтрие тази тема. Знаех си, че беше грешка да я пускам.





Тема Re:нови [re: Luchezara]  
Автор DarkSide ()
Публикувано25.04.19 12:17



къф ти лежерен разговор, той цяла нощ не е спал, щот тя му казала здрасти ... езикът ще му се усуче на двойна фльонга само кат я види да приближава





Тема Re: Мислиш ли, че би било добра идея...нови [re: Alice is]  
Автор Nuke Dukem (good)
Публикувано25.04.19 12:24



Знам, но никой не ме иска за нещо повече от общ работник, а аз съм вече твърде стар за такава работа и ме болят кокалите, сухожилията и мускулите; ако започна работа като т.нар. "общак", вероятно ще се пребия на някой строеж. От години насам мечтая за работа в офис, но няма с какво да си я заслужа. Грешката ми е, че съм се родил; ако не се бях раждал, щеше да има повече храна за другите.





Тема Re:нови [re: Luchezara]  
Автор Nuke Dukem (good)
Публикувано25.04.19 12:27



Напротив, знае се – нищо няма да стане. Аз не съм способен на лежерни разговори, и ако се опитам да я заговоря, както каза Дарк, най-вероятно ще ме обвинят в сексуална маниащина. Благодаря, че се включи все пак.





Тема Re: Мислиш ли, че би било добра идея...нови [re: Nuke Dukem]  
Автор Alice is (хрисима)
Публикувано25.04.19 12:34



Колко си стар? Не беше ли около 30
Струва ми се си казвал на фитнес ходиш. Там не те ли болят стави и сухожилия?


@}-,-`-


Тема Re:нови [re: DarkSide]  
Автор Alice is (хрисима)
Публикувано25.04.19 12:40



Кой беше казал-
любовта е като шарката, късно я хванеш по-тежко я караш




@}-,-`-


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.