Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:27 10.06.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Re:нови [re: DarkSide]  
Автор Nuke Dukem (good)
Публикувано25.04.19 21:25



Най-вече for the giggles.







Тема Re: ППнови [re: DarkSide]  
Автор Nuke Dukem (good)
Публикувано25.04.19 21:47



Дан не защитава абсурдната теза, че Земята е плоска, точно обратното...



Изгледай едно от начало докрай, няма как да не те разсмее.



Редактирано от Nuke Dukem на 25.04.19 21:50.



Тема Re: ППнови [re: Nuke Dukem]  
Автор DarkSide ()
Публикувано25.04.19 21:56



сори, имам си по-смислени неща за гледане



Тема Re: ППнови [re: DarkSide]  
Автор Nuke Dukem (good)
Публикувано25.04.19 22:56



ами сподели тогава





Тема Re: Мислиш ли, че би било добра идея...нови [re: DarkSide]  
Автор Nuke Dukem (good)
Публикувано26.04.19 00:36



изобщо няма да разбере какво искаш от нея

Впрочем независимо от това, че в българския няма правила за съгласуване на времената, тук си сгрешил -- щеше отлично да разбере какво съм щял да искам от нея. Отделен е въпросът дали щеше да се съгласи, чийто отговор е -- много ясно, че не... И от цялата тази хипотетична ситуация щях да си тръгна нарамил един чувал срам.





Редактирано от Nuke Dukem на 26.04.19 00:58.



Тема Re: Мислиш ли, че би било добра идея...нови [re: Nuke Dukem]  
Автор DarkSide ()
Публикувано26.04.19 08:24



щеше отлично да разбере какво съм щял да искам от нея.

вместо да гледаш клипове на английски, вземи си оправи първо българския - казва се щеше да разбере какво искам от нея





Тема Re: продължениенови [re: Nuke Dukem]  
Автор Alice is (хрисима)
Публикувано26.04.19 11:25



Надявах се да се справиш без готови шаблони,но за начало добре.
Имам следните забележки. В България сме свикнали седмиците ни да започват от понеделник а твоите са от неделя.
Също така казах да се отпечатва прегледно. Ти не си обърнал внимание и си оставил размер на страницата letter, който се използва само в америките. В европейските книжарници рядко ще намериш такъв размер хартия, ние използваме А4. Може да ти изглежда дребнаво, но като те натисне реална офис работа, това има значение. В случая поради малката разлика в размера пак ще излезе добре на печат, но не е гарантирано при други по-сложни документи, може да се отпечатат разбутани и да се чудиш защо не се хващат.
Размерът на шрифта трябва да ти е по-голям защото предполагаме след отпечатването календарът да се чете ясно и от по-далече.

Може да не съм се изразила ясно, исках юзерът да може да задава година и да му се генерира календар за нея. За определеност да започнем от 2019 и той да задава точно четири и само цифри, не по-малко число от 2019.
Трябва да отчетеш че ще имаме и високосни години по установено правило. Също така доколкото знам вече официалните ни празници са твърдо установени и приемаме скоро няма да се променят. С изключение май на православен Великден, който е плаващ по добре известно правило. Не се занимавй с имени дни. Захващай се сега да видим какво ще стане.Задължително засечи времето през което си работил само с тази задача, може на почивки.




@}-,-`-

Тема Re: Мислиш ли, че би било добра идея...нови [re: DarkSide]  
Автор Nuke Dukem (good)
Публикувано26.04.19 12:31



С тази разлика, че един кошмар по-късно аз вече не искам нищо от нея. Съм щял да искам = ако я бях попитал.





Тема Re: продължениенови [re: Alice is]  
Автор DarkSide ()
Публикувано26.04.19 13:22



И после кво, ще му намериш работа ли?



Тема Re: продължениенови [re: DarkSide]  
Автор Alice is (хрисима)
Публикувано26.04.19 13:31



Не съм обещавала
а и той не ме е молил.
Пробвай се и ти като програмист на задачата




@}-,-`-


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.