Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:08 02.06.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема Re:нови [re: DarkSide]  
Автор dama spatia (зеленоока)
Публикувано25.04.19 17:28







Тема Re: задачанови [re: Alice is]  
Автор Nuke Dukem (good)
Публикувано25.04.19 18:26



Ето:



Ползвах наличните шаблони и дори добавих именните дни, което беше изключително тягостно.

От цялото упражнение научих как може да се промени размера на клетките (Home>Format>Row Height/Column Width) и да ползвам кръстчето за автоматично попълване на формула в съседните клетки.





Тема Re:нови [re: DarkSide]  
Автор Nuke Dukem (good)
Публикувано25.04.19 18:28



Каква ти двойна фльонга, на морски възел се усуква само като си помисля за нея.







Тема Re:нови [re: Nuke Dukem]  
Автор DarkSide ()
Публикувано25.04.19 19:19



Ми как тогава ще работиш в офис, като там ще е пълно с млади, красиви и успели, които всеки ден ще ти казват здрасти?





Тема Re:нови [re: Nuke Dukem]  
Автор Luchezara (свободна птица)
Публикувано25.04.19 19:53



"Основният ми проблем е, че все още не съм отказал пушенето (нещо, за което мечтая още от гимназията) и не бих могъл да изкарам цял работен и/или учебен ден без натрапливата мисъл за поредната доза никотин да не ми ангажира съзнанието."

Това звучи несериозно. И в тези офиси има пушачи. Излизаш за една цигара на мястото за пушене и после продължаваш работа. Всички правят така.




Тема Re:нови [re: Nuke Dukem]  
Автор Luchezara (свободна птица)
Публикувано25.04.19 19:57



Какво общо има английския език със социалните контакти? Ти в България ли живееш?




Тема Re:нови [re: Luchezara]  
Автор Nuke Dukem (good)
Публикувано25.04.19 20:22



Проблемът е, че ако работя и/или уча като активен пушач, в интервалите от времето, през което не пуша, съзнанието ми се ангажира с необходимостта от доза никотин, вместо да се фокусира върху проблемите, свързани с работата.





Тема Re:нови [re: DarkSide]  
Автор Nuke Dukem (good)
Публикувано25.04.19 20:28



Отличен въпрос. Не бях погледнал върху нещата от тази перспектива. Само че аз съм привърженик на поговорката, че писалката не би трябвало да бъде потапяна в служебната мастилница.





Тема Re:нови [re: Luchezara]  
Автор Nuke Dukem (good)
Публикувано25.04.19 20:48



Да, но намирам за интересно да чета, пиша и слушам на английски. Без да го практикувам се чувствам безпомощен. Подобно е както вие навремето сте изучавали руски в училище. Ето например тази вечер ще си пусна едно-две от клипчетата на

. Помага ми да запазвам здравия си разум или поне онова, което е останало от него.





Тема Re:нови [re: Nuke Dukem]  
Автор DarkSide ()
Публикувано25.04.19 21:04



Я, земята била плоска, виж ти?!



И гледаш такива клипове за да си запазваш здравия разум?!?





Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.