Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:23 23.05.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
Тема Re: Съжалявам, Лорче,нови [re: LorchetoOO7]  
Автор BezsynnaМодератор (Гераскова)
Публикувано30.07.19 06:39





* * *
Кучетата си лаят, керванът си върви!!


Тема То верно си е алцхаймернови [re: Alice is]  
Автор Chromanin (рак пустинник)
Публикувано31.07.19 17:01



Като го изгледах пак видях че участва Дани Трехо, останалите поне за мен са твърде малко известни. Ама ролята му е толкова незначителна, че ако съм гледал филма някъде в средата на 90-те просто няма начин да го запомня. А иначе методиката е наистина ефикасна. Бе друго си е младото. Ние дъртите вече сме като последна двойка спатия - не стига че е най-слабата карта в колодата, ами и от три страни я козят...

Смисълът на живота е в удоволствието от абсолютната му безсмисленост.


Тема Re: То верно си е алцхаймернови [re: Chromanin]  
Автор Trickyy (Висока)
Публикувано31.07.19 17:26



Гледала съм този филм. Dаже се опитах да го потърся, заради теб, но не ми остана време. Наистина, толкова годиni са минали, а го помня.

Как ще умре Бил?

Bill : Why didn't you tell me?

The Bride : I don't know... because I'm a bad person.

Bill : No. You're not a bad person. You're a terrific person. You're my favorite person, but every once in a while, you can be a real cunt.


Редактирано от Trickyy на 31.07.19 17:28.



Тема Re: Съжалявам, Лорче,нови [re: Bezsynna]  
Автор LorchetoOO7 ()
Публикувано31.07.19 23:27



Благодаря, Безсънна! Много готино филмче! Пуснах си го, защото по заглавието не го разпознах, но после се сетих, че скоро го гледахме по ТиВи-то


Сега видях някакъв нов с Джони Деп в Замунда, Професорът, който съм изпуснала и май него ще си пусна.



Тема Много промени, все същото..нови [re: Chromanin]  
Автор Desideratum (forGIVEtoforGET)
Публикувано01.08.19 08:21




Добро утро с нещо класическо и старо.
Тъкмо четох статия за Стив джобс, как вместо да отиде на интервю за работа.. Той предпочел среща с жената която обичал до края на живота си. И това променило изцяло живота му.
Каквито и промени да правим, трябва да стават плавно.
Ден за ден, само за днес.
Амин!

Идвам с мир и любов!


Тема Re: Супер темичканови [re: Chromanin]  
Автор Ortensia ()
Публикувано01.08.19 11:36



И аз не съм пушач, въпреки, че понякога дръпвам веднъж дваж


Да споделя, кратки впечатления от Родината, където съм за кратък престой
Значи, скъпи сънародници...мъжете тотално са изкрейзили, масово мъже на моя възраст изоставят съпругите си с по две , три деца и се явяват в компанията с някакви манекенки на годините на дъщерите ни....простички, селяндурки, с напомпани устни, коси дълги до дупарата, задължително изправени с преса, всички облечени по един и съмщ начин...безсмислено е да завържеш приказка, еми..те освен за новата чалга хитове и за новооткритите заведение друга тема не са в състояние да подхванат...да се чудиш и маеш и това са все мъже с бизнес, с възможности, сериозни във всичко, ама май кризата на средната възраст според мен ги тресе яко...другият тип мъжове са старите ергени...ейййй тези пък са най готините, то са претенции, то е оплюване на все и вся, а не се поглеждат те как са, достолепно побелели, закостенели, саможиви, всички са грешни, само те най правилните...не , че в този социум е лесно да се намери правилната дама, ама....за нас жените....ей момичета спортувайте, спрете алкохола, цигарите, направете нещо за себе си...не може така да се живее след определена възраст....тук таме има и светли лъчи на хоризонта , но са.....твърде,твърде малко...Родината затлачена от политически ежби, протести и все едни и същи неща се дъвчат от сутрин до вечер...пак се спряга Славчо хахах този селски дис, вместо да се завърне в родното си село и да се заеме със земеделие, което най ще му отива, той щял да прави ТВ , пък и негова партия...пътищата са отврат, мръсно, дупки, ...абе хора соцът загина, няма я вече държавата хранилка за всичко да мисли, с две думи тотална липса на гражданско общество, това в резюме клубарчета, споделих, може и да греша, искам да греша....но на първо и кратко четене ТОВА се вижда, заведенията скъпи, цените надути...как живеят тук хората??? За мен все още е загадка...хич не ми се струва, че всички реализират много кинти месечно, но...явно са привикнали, за пенсионерите не ми се коментира, добре, че си имат деца, да са ни живи и здрави, та така, поздрав на пушалнята.



Тема Re: Супер темичканови [re: Ortensia]  
Автор jumbles ()
Публикувано01.08.19 14:13



аз обичам Слави



апропо, ти правила ли си нещо подобно?



Тема О, благодарянови [re: Trickyy]  
Автор Chromanin (рак пустинник)
Публикувано01.08.19 19:00



за желанието

Не харесвам особено филми с Ума Търман и Фамке Янсен. И в двете има нещо, което аз оценявам като не особено женствено. Гледала ли си ?

Смисълът на живота е в удоволствието от абсолютната му безсмисленост.

Тема Всеки има право на мнениенови [re: Ortensia]  
Автор Chromanin (рак пустинник)
Публикувано01.08.19 19:27



Не зная откъде се завръщаш и вероятно това, с което си свикнала там те кара да бъдеш нетърпелива и да искаш да го видиш и тук. Ние също искаме, но нещата не се случват така както искаме, а така както може.

През 2004 за първи път отидох в Испания. Там вече беше започнало да става хубаво, да прилича на Европа. Когато вече бях понаучил езика в един бар се заприказвах със случаен събеседник, от местните. Та така, с лекичка завист му казвам "Хубаво е при вас. Кога ли и при нас ще стане така..." А той ми се изсмя и каза: "Много бързаш! Ние вече 24 години сме в ЕС и едва сега започна да става хубаво, а вие още не сте влезли."

Има и друго и то е в главите ни, най-вече на нашето поколение. Нормалната традиция, която едва е била започнала да се изгражда след освобождението е била брутално прекъсната за цели 45 години и подменена с някакви безумия, а когато ни сполетя демокрацията нищо не бе направено за да бъде възстановена. Така че ние до голяма степен се оказахме във вакум, и като общество, и всеки сам като личност, и мнозина не успяха да се ориентират и да възпитат децата си правилно, защото мисленето ни е поразено. Сега тези деца са вече пораснали, жънем каквото сме посяли... И Слави е продукт на този вакум, и едва ли заслужава твоето внимание. Моето със сигурност не.

Та така. Забавлявай се и не се вживявай твърде, защото нищо няма значение. Приятен престой!



Смисълът на живота е в удоволствието от абсолютната му безсмисленост.

Тема Re: О, благодарянови [re: Chromanin]  
Автор Trickyy (Висока)
Публикувано01.08.19 19:32



Не, точно този не съм гледала.

Избягвам да гледам, т.е. по принцип не гледам психотрилъри, ужаси и подобни.

Току що се връщам от кино. Гледах Цар Лъв. Величествено направен филм, с отлична музика. Някои сцени ми дойдоха малко страшни, но децата ме увериха, че никак не било страшно

Имаше и разтапящи сърцето срещи между пеперудки и Цар Лъв. Наистина ми хареса филма. Заредих с позитивизъм и вяра в бъдещето(в последната сцена показаха малкото лъвче, дете на Цар Лъв) Ще се живее




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.