Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:31 18.05.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
Тема да се валяш в простотиянови  
Автор ad miral (андорския флот)
Публикувано05.04.19 14:16



Преди мно-ого време, в зората на форумното словоблудство, един клубар ми заяви в лицето, че съм бил обичал да се валям в простотията.
Каза го по повод на едни мои писания.
Тогава много се засегнах, не че много го бръсна, ама... те така, щот съм си суетен.



Ама сега си мисля, че може и да е прав... От родината всичките новини са за простотии, коя от другата по-голяма — огради, шосета, апартаменти, комисии... квот си искаш.

Пък, мине не мине месец-два, мене все ме тегли натам... май наистина обичам простотиите.
Споделих...

_
Политичари и пелене имају нешто заједничко. Обоје треба мењати,редовно,из истог разлога.

Тема Re: да се валяш в простотиянови [re: ad miral]  
Автор h1685614@trbvm.com (Гераско)
Публикувано05.04.19 15:14



Не важиш, аз даже съм и простакк





Тема Re: да се валяш в простотиянови [re: ad miral]  
Автор DarkSide ()
Публикувано05.04.19 15:38



o, тва нищо не е, а пък тук, извън родината, секи ден неистови тълпи яростно протестират против климата





Тема Re: да се валяш в простотиянови [re: h1685614@trbvm.com]  
Автор ad miral (андорския флот)
Публикувано05.04.19 15:40



Ти мой си простак ама си осъзнат простак с идеологически обоснован избор на такъв.


Пък аз се колебая, съмнявам, преживявам...

_
Политичари и пелене имају нешто заједничко. Обоје треба мењати,редовно,из истог разлога.

Тема Re: да се валяш в простотиянови [re: DarkSide]  
Автор ad miral (андорския флот)
Публикувано05.04.19 15:42



секи ден неистови тълпи яростно протестират против климата

и сега се пита: кое е по-малкото зло?



_
Политичари и пелене имају нешто заједничко. Обоје треба мењати,редовно,из истог разлога.

Тема Re: да се валяш в простотиянови [re: ad miral]  
Автор Ludo2 (бях svestna)
Публикувано05.04.19 17:04



Възприела съм те, като уравновесен и спокоен мъж и тази тема изобщо не ми пасва с теб


Понякога, гледайки политици, новини, реалита или някои репортажи се срамувам. В реалността се опитвам да се пазя, макар, че не успявам съвсем. Понякога вида ми ги дистанцира, плаша ги демек ... без да си вадя козият крак от багажника

Всичко, което виждате в мен, не е мое-ваше е. Мое е това, което виждам във вас! Ерих М.Ремарк

Тема Re: да се валяш в простотия [re: Ludo2]  
Автор ad miral (андорския флот)
Публикувано05.04.19 17:20



Понякога вида ми ги дистанцира, плаша ги демек

Снимка! Снимка!



_
Политичари и пелене имају нешто заједничко. Обоје треба мењати,редовно,из истог разлога.

Тема Re: да се валяш в простотиянови [re: ad miral]  
Автор Ludo2 (бях svestna)
Публикувано05.04.19 17:38



Няма да се плашиме сега



Всичко, което виждате в мен, не е мое-ваше е. Мое е това, което виждам във вас! Ерих М.Ремарк

Тема Re: да се валяш в простотиянови [re: Ludo2]  
Автор ad miral (андорския флот)
Публикувано05.04.19 17:57



Давай де, аз ше надзъртам зад ъгъла...



_
Политичари и пелене имају нешто заједничко. Обоје треба мењати,редовно,из истог разлога.

Тема Re: да се валяш в простотиянови [re: ad miral]  
Автор Alice is (хрисима)
Публикувано05.04.19 18:09



Може преди мноого време да е било така, но поне аз сега не съм видяла да се въргаляш в простотии. Като изключим случая при изборите в 40-50 където се беше кандидатирал и се отказа.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.