Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:44 06.06.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
Тема Важните неща  
Автор ShokoLada (лято)
Публикувано29.01.19 17:42



в живота.
С промяната на възрастта и бита, се менят и приоритетите. Така ли е?
Кои са според вас важните неща в живота и с кого искате да ги споделите..
или просто нова тема за всичко..
хайде, Клубче..съживи се! : )))



Тема Re: Важните нещанови [re: ShokoLada]  
Автор blue jewel ()
Публикувано29.01.19 17:55



Минавам през такъв период, когато всички започна да губи важността си и не мога да намеря нещо, което да ми е опора, заради което да се събуждам сутрин. Уж имам всичко каквото трябва според обществото, и пак има някаква празнина там вътре.
Нямам идея защо се получи така и как да се справя.



Тема Re: Важните нещанови [re: ShokoLada]  
Автор Alleks (Просто мъж)
Публикувано29.01.19 17:59



един клубар се съживи



По темата: Кои са според вас важните неща в живота и с кого искате да ги споделите..

Шоки понеже с думи няма да ме разбереш и ще питаш и питаш, едно кратко видио
ще ти предложа да изгледаш, любимо ми е, гледам си го честичко когато се чуствам заблуден.


Една от най-вредните и най-опасни мисли е
Всички правят така!




Тема Re: Важните нещанови [re: ShokoLada]  
Автор Trickyy (Висока)
Публикувано29.01.19 18:09



С промяната на възрастта и бита, се менят и приоритетите. Така ли е?

Aбсолютно е така. В първата част на живота ми, приоритет беше да отгледам децата си. В здраво семейство. Получи ми се. Отгледах здрави и хармонични деца.

Във втората половина на живота си, ще обърна внимание на себе си. Вече съм пораснала, да се надяваме поумняла, бита ми е задоволителен, имам си всичко. Ще обърна повече внимание на кариерата. Време е. Тъкмо да мога да се пенсионирам преждевременно.

А, когато това време дойде, не знам. Не знам къде ще избера да съм, с кого да съм, нищо не знам. Но, очаквам с нетърпение





Тема Re: Важните нещанови [re: blue jewel]  
Автор ShokoLada (лято)
Публикувано29.01.19 18:24



Губи ти се целта..идеята?
Ако това ще те успокои всеки има такива моменти...



Тема Re: Важните нещанови [re: Alleks]  
Автор ShokoLada (лято)
Публикувано29.01.19 18:27



ее жив е де..: ))) клубаря..


Алекс, това съм го гледала, но го изгледах пак с удоволствие...благодаря!
Страх от въпроси ли имаш?...



Тема Re: Важните нещанови [re: Trickyy]  
Автор ShokoLada (лято)
Публикувано29.01.19 18:32



Знаеш ли Трики..живота на жената е много интересен..някак на огромни скокове..дете..тийн, после семейство, майка..в този период тя не разполага със себе си..след това изведнъж детето пораснало..и живота пак поема в нова насока..
А за кариерата..успех! Аз все повече се замислям какво му трябва на човек?


А нали знаеш, че живееш докато гониш кариера и мечтите си..



Тема Re: Важните нещанови [re: ShokoLada]  
Автор Trickyy (Висока)
Публикувано29.01.19 18:43



Благодаря, Шоки. Сега съм в момент на гонене на кариера. Работата ми доставя огромно удоволствие, защото вече съм професионалист и хората се допитват до мен. А, това гъделичка някак си, нали



За после не знам



Тема Re: Важните нещанови [re: ShokoLada]  
Автор BezsynnaМодератор (Гераскова)
Публикувано29.01.19 19:20



Купих си книга - "Най-хубавото предстои". Погледнах вкъщи резюмето отзад - "Остарявай смело - подреди си къщата, грабни си шапката и живей." Не я разпечатах, май съм сгрешила, сякаш не е за мен. Усещам "къщата" като метафора на важните неща, а моите най-важни неща са най-неподредени. Къде съм тръгнала да се интересувам как точно ще остарея.

* * *
Кучетата си лаят, керванът си върви!!


Тема Re: Важните нещанови [re: ShokoLada]  
Автор h1685614trbvmcom (Гераско)
Публикувано29.01.19 19:37



Бъркам аз, постоянно бъркам, комай цял живот. Мисля нещо за важно, то се окаже дявол в детайлите. Доскоро мислех - интимност е равно на желание и възможност за физическа близост. Оказвам се на километри от целта. Мен лично ми писна да уча, вие не знам. Гледам трикито търси професионален респект, имам го в тонове, и мога кажа - и това нищо не струва. Но може да те задържи на повърхността когат ти потънат гемиите.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.