Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 10:36 19.05.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
Тема ПОЖЕЛАНИЯнови  
Автор Alleks (Просто мъж)
Публикувано18.12.18 08:30



Създавам този пост по случай предстоящите коледни и новогодишни празници. В него може да отправите пожелание персонално към някого от клуба или към всички. Може да изброите за кого какъв подарък е подходящ според вас и според това, доколко сте го опознали. Ще е забавно, ако проявите и хумор. Може да публикувате картичка, коледната си украса вкъщи или линк с пожелателна песен към всички. Ако желаете добавете своя снимка с коледен елемент или пък ни разсмейте с коледен виц. Ще ни изненадате ли? Бъдете изобретателни и се забавлявайте!

Една от най-вредните и най-опасни мисли е
Всички правят така!




Тема Re: ПОЖЕЛАНИЯнови [re: Alleks]  
Автор snowprincess (invisible)
Публикувано18.12.18 08:39





хубави празници на всички!





Тема Re: ПОЖЕЛАНИЯнови [re: snowprincess]  
Автор holi_day (fire-fly)
Публикувано18.12.18 08:46



бони тейлър и от мен



и Accept - Winter Dreams




Тема Re: ПОЖЕЛАНИЯнови [re: holi_day]  
Автор snowprincess (invisible)
Публикувано18.12.18 08:50



как ме улучи в сърцето, песента на бони тейлър беше първата в касетката, която ми подари мъжът ми, като станахме гаджета





Тема Re: ПОЖЕЛАНИЯнови [re: Alleks]  
Автор Alleks (Просто мъж)
Публикувано18.12.18 11:45



Само след броени дни всеки от нас ще застане до своите любими хора около масата на Бъдни вечер и ще усети красотата на празника. А дотогава ще се опитаме да направим прибирането ви максимално приятно.

Какво всъщност е Коледа? Това ще се опитаме да си припомним, за да се настроим на празнична вълна. Коледа е уют, топлина и споделени радости. Коледа е аромат на прясно изпечени меденки в кухнята на мама. Коледа е в големите усмивки, подаръците от сърце и проявата на доброта. Коледа е зараждането на нещо ново. Началото, което всеки от нас поставя за следващите 365 дни. Но Коледа е и традиция, която независимо колко съвременно живеем остава в нас и ни припомня същността на празника.

Всички знаем, че на масата ни тази вечер ще са подредени постни ястия, които ще наброяват седем, девет или дванадесет (добре е да са нечетен брой, но 12 също е важно число). А питали ли сте се защо? Това са числата, символизиращи дните от седмицата, времето, през които е продължила бременността на Богородица и кръговрата на годината, която се състои от 12 месеца.

Бъдете смели в мечтите и желанията си, вярвайте в успеха си, радвайте се и на малките, и на големите подаръци, които живота ви предоставя – никой не би отказал чифт хубави обувки или чанта Furla, нали? Същевременно раздавайте и част от себе си, защото щастието е не само в получаването, а и в споделянето. Весели празници!

Една от най-вредните и най-опасни мисли е
Всички правят така!




Тема Re: ПОЖЕЛАНИЯнови [re: Alleks]  
Автор h1685614@trbvm.com (Гераско)
Публикувано18.12.18 12:28



никой не би отказал чифт хубави обувки или чанта Furla, нали?
Това с чантите още не съм го свикнал, моята и не помня марката, но е много важна! А с обувките се оказах карък, накупих както Лудото в пиянство не би успяла, и ни едни не са ми баш тамън.



Тема Re: ПОЖЕЛАНИЯнови [re: h1685614@trbvm.com]  
Автор Alleks (Просто мъж)
Публикувано18.12.18 12:40



Гераско, няма значение обувките чантите, важното че това което очаквах не се бъдна
виж за другата коледа може би ще се сбъдне.
В свадбени предложих ника си на tirtirlin, чакам да отговори все пак е един от вас,
а по коледа се случват чудеса нали знаеш.

Една от най-вредните и най-опасни мисли е
Всички правят така!




Тема Re: ПОЖЕЛАНИЯнови [re: Alleks]  
Автор ellynora (x)
Публикувано19.12.18 05:59



Какво си очаквал?

Нали знаеш, че от нас почти нищо не зависи?



Тема Re: ПОЖЕЛАНИЯнови [re: ellynora]  
Автор snowprincess (invisible)
Публикувано19.12.18 07:58



не съм съгласна, почти всичко си зависи от нас и от нашите избори



Тема Re: ПОЖЕЛАНИЯнови [re: Alleks]  
Автор snowprincess (invisible)
Публикувано19.12.18 08:01



не прави глупости и не си давай ника, много бързо се отказваш




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | >> (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.