Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 00:55 18.05.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
Тема Въпрос :)))нови  
Автор Alleks (just a man)
Публикувано29.11.18 17:28



Един въпрос с повишена трудност, най-вече към жените:)!
Всеки живее и мисли по различен начин. Някои живеят по-добре, а други по-зле. Дали живее добре или зле е в следствие на начина му на мислене.
Тук идва вече големия въпрос! Никоя жена не се впечатлява от мъже, които са в по-лошо от нейното положение като начин на живот и социален статус:). Е да, ама за да живеят заедно, те трябва да се напаснат един към друг! И тук идва големия въпрос! Жената ли трябва да се напасне към "претенциите" на мъжа или мъжа към жената и двамата да вървят заедно в една посока, но сочеща надолу, ако мъжа се съгласява с жената!!!?



Тема Re: Въпрос :)))нови [re: Alleks]  
Автор holi_day (fire-fly)
Публикувано29.11.18 17:56



ако разминаването е драстично, е отлична ситуацията
винаги единият има повече и какво от това
ако разминаването е нищожно малко, ще са по-трудни нещата,
защото повече дребнавости ще се проявят, не заради друго, а заради думата "претенции"
така мисля, но едва ли някой би се съгласил с мен



а и зависи къде ще преговарят
като 1 израз "обичам те, но в париж в пъти повече"



Тема Re: Въпрос :)))нови [re: Alleks]  
Автор BezsynnaМодератор (Гераскова)
Публикувано29.11.18 20:56



Я пак, че нещо не разбрах?? Значи имаме условието "мъже, които са в по-лошо от нейното положение като начин на живот и социален статус". А после "една посока, но сочеща надолу, ако мъжа се съгласява с жената". Нали статусът на жената бил по-добър, как така ако последват нея, щели да бъдат надолу?

* * *
Кучетата си лаят, керванът си върви!!


Тема Re: Въпрос :)))нови [re: Bezsynna]  
Автор Alleks (just a man)
Публикувано29.11.18 21:26



Не исках така да прозвучи сори, имах предвид че и ако двамата зле, ми трудно ама много трудно ще изплуват, виж Холи ме разбра, ти за кво не можа а се хвана за думичка а не като цяло написано не знам.
Тук идва вече големия въпрос! Никоя жена не се впечатлява от мъже, които са в по-лошо от нейното положение като начин на живот и социален статус:)

впечатлявате ли се? а за напасването мисля че трябва да е взаимно.



Тема Re: Въпрос :)))нови [re: holi_day]  
Автор Alleks (just a man)
Публикувано29.11.18 21:27



И аз съм горе долу на същото мнение.



Тема Re: Въпрос :)))нови [re: Alleks]  
Автор aiumi ()
Публикувано29.11.18 21:47



В отговор на:

Жената ли трябва да се напасне към "претенциите" на мъжа или мъжа към жената и двамата да вървят заедно в една посока, но сочеща надолу, ако мъжа се съгласява с жената!!!?




Защо мислиш, че в една връзка, точно жената дърпа надолу.

Чувал ли си тази максима: "зад всеки успял мъж, стои по една силна жена."

Изобщо, като те чета разбирам, че имаш много злоба към жените,
защо въобще се занимаваш с жени, то вече педераслъка не е срамен, дори напротив.



Тема Re: Въпрос :)))нови [re: Alleks]  
Автор BezsynnaМодератор (Гераскова)
Публикувано29.11.18 22:18



Жената ли трябва да се напасне към "претенциите" на мъжа или мъжа към жената и двамата да вървят заедно в една посока, но сочеща надолу, ако мъжа се съгласява с жената!!!? - С това изречение казваш, че ако искат да вървят нагоре, трябва да води мъжът. Ако случайно мъж се съгласи с жената, потъват. Че друг не го е видял така или го е прескочил, не отговарям.


Естествено мога да коментирам по принцип - да се следва по-високият статус е нормално и води до по-добри условия за живот. Ако се подчини обаче единият човек на другия само защото другият е по-добре финансово и чудесно социално поставен, и бъде принуден в името на таз велика цел /добър живот и висок социален статус/ да се напасне към всички претенции и да бъде вечно съгласен, любовта директно я отпиши.

И да, впечатляваме се. Не ви ги пише статусите на челата. Някои даже умишлено бягаме с триста от "високостатусни", щот не желаем да покриваме норматив от претенции. Някои хора търсят положение, други търсят отношение. Започна горе с начина на мислене. Има хора, които не могат да бъдат щастливи без модерни дрехи, красива кола, голяма къща и хайвер всяка вечер на масата. Други могат да бъдат щастливи с велосипед, два пуловера и яйца по панагюрски.


Ако двама души с различно социално положение се харесват и си допадат /пряка връзка с темата на Холи/, ще намерят начин да се разберат. Не е нужно някой от тях да губи своята посока.

* * *
Кучетата си лаят, керванът си върви!!


Тема Re: Въпрос :)))нови [re: Bezsynna]  
Автор Nuke Dukem (good)
Публикувано29.11.18 23:13



Има хора, които не могат да бъдат щастливи без модерни дрехи, красива кола, голяма къща и хайвер всяка вечер на масата. Други могат да бъдат щастливи с велосипед, два пуловера и яйца по панагюрски.

Аз съм от другите и си падам по жена с много по-високо социално положение от моето, обаче тя не ме харесва такъв мухльо и това много ме натъжава, буквално агонизирам и не мога да спя от мъка.



Вчера халюцинирах, че през всичките тези години след завършването ни тя ме е харесвала и се е интересувала от мен, а всъщност осъзнавам, че това никога не е било вярно, и че жалко нищожество като мен нивга няма да заслужи великолепна жена като нея.





Тема Re: Въпрос :)))нови [re: holi_day]  
Автор Nuke Dukem (good)
Публикувано29.11.18 23:16



ако разминаването е драстично, е отлична ситуацията

Ако това беше вярно, отдавна трябваше да съм се оженил за Нея и да ми е родила 1-2 деца, вместо да ме е блокирала в чата на Фейсбук и да нямам никаква възможност да си початя с нея, и да разбера какви са нейните мисли.





Тема Re: Въпрос :)))нови [re: aiumi]  
Автор Alleks (just a man)
Публикувано29.11.18 23:17



Чакай ся ти жена или мъж си че не мога да разбера от ника ти?
Зададох въпрос просто а дали го мисля е друго щото тука в дира само бля бля

"зад всеки успял мъж, стои по една силна жена."
дрън дрън та пляс


Изобщо, като те чета разбирам, че имаш много злоба към жените,
ай стига бе и ти ли психолог ааа?




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.