Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 14:42 13.06.24 
Контакти
   >> Споделено
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Тема А сега де :))  
Автор Alleks (just a man)
Публикувано23.11.18 18:01



Хайде да ви забия една културна, но много спорна тема:)!!!!
В отношенията мъж-жена, противоположностите ли се привличат или близките по темперамент и начин на мислене:)?
Аз мисля, че между противоположности няма как да се получи привличане, а често чета, че точно противоположните се били привличали:)



Тема Re: А сега де :))нови [re: Alleks]  
Автор tirtirlin (рекордьор)
Публикувано23.11.18 18:05



Аз съм вече женен, да ви кажа брака изморява, не е като отпуската, като ходенето на работа е.



Не ми се привлича, ама изобщо. Ше си отрежа ухото като Ван Гог, само и само да не съм привлекателен.



Тема Re: А сега де :))нови [re: tirtirlin]  
Автор Alleks (just a man)
Публикувано23.11.18 19:44



Сакън ушото недей, няма да те харесват, и после таратанци да одиш по виенски балове. ще останеш и без кон





Тема Re: А сега де :))нови [re: Alleks]  
Автор ellynora (x)
Публикувано24.11.18 02:58



Не е хубаво да са прекалено различни.



Тема Re: А сега де :))нови [re: Alleks]  
Автор ShokoLada (лято)
Публикувано24.11.18 08:17



Противоположностите се привличат и допълват. Я си представи двама еднакви на едно място, те просто ще се "удавят" в еднаквостта. Балансът настъпва от различия и от намирането на точката на равновесието. Съществува и друго обаче, че когато има различия незнайно защо те не се приемат, а настава борба за "претопяване" на единия в другия и тогава настъпва конфликтна точка. А има и трето, че няма тотални различия или еднаквости и винаги има по какво да си приличат и различават и зависи както търсиш да видиш, различие или еднаквост.



Тема Re: А сега де :))нови [re: ShokoLada]  
Автор Alleks (just a man)
Публикувано24.11.18 08:48



Ся аз да разясня, що не сложиш на колата си отпред две различни гуми по височина например в дясно 13ка а в ляво 16ка я помисли пак.:)))



Тема Re: А сега де :))нови [re: Alleks]  
Автор ShokoLada (лято)
Публикувано24.11.18 09:10



Щото техническите характеристики и начин на експлоатация на дадено нещо, нямат общо с човешките отношения. А и гумите не са различие, а размер. Размерът има ли значение..и той ли определя различията...





Тема Re: А сега де :))нови [re: Alleks]  
Автор shurdilovich (shurda)
Публикувано28.11.18 18:20



Мче, то зависи какви противоположности имаш предвид: физически, психически...



Тема Най-комфортно енови [re: Alleks]  
Автор Chromanin (рак пустинник)
Публикувано28.11.18 22:38



да споделяш живота си с някой, който има сходно с твоето светоусещане. Това за противоположностите е един от най-безумните и най-вредните митове. Противоположностите се привличат само и единствено за да могат в следващия момент да се отблъснат. Личен опит.



Смисълът на живота е в удоволствието от абсолютната му безсмисленост.

Тема Re: Най-комфортно енови [re: Chromanin]  
Автор holi_day (fire-fly)
Публикувано28.11.18 23:19



не е въпрос на това да има или няма различия, а отношението към различното у другия
различия има винаги
като се почне от пола, та се стигне до характера, навиците и пр.




Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.