Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 09:50 17.06.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Тема Специално азинови [re: tirtirlin]  
Автор Phillip (-: ;-)
Публикувано16.11.18 13:06



Специално ази нямам Фейсбук.

Но прекрасно разбирам организмите, за които е смисъл на живота.

~~~
«Не стягай много багаж! Чака ни дълъг път.»

рицарят Галавант

Тема Re: Не е съвсем така.нови [re: Phillip]  
Автор h1685614@trbvm.com (Гераско)
Публикувано16.11.18 13:42



Начи трябва отида някъде на самообслужване. В Дубай му викат кавурма, а и корма съм го виждал. По елитните им кръчми е 300 дирхама, с тия пари можеш се храниш 10 дена по места на самообслужване. Несъмнено излизаме от ориента и движиме твръдо къмто европа.



Тема Re: изчезвамнови [re: ad miral]  
Автор tirtirlin (рекордьор)
Публикувано16.11.18 13:45



А мусака с патладжани знаеш ли да правиш?


Остай мусаката.

Винаги съм се чудил, защо дори умните жени правят свирки ?





Тема Положително и отрицателнонови [re: tirtirlin]  
Автор Chromanin (рак пустинник)
Публикувано16.11.18 15:47



са концепции на ума. Ти някъде да си видял нещо с окачена на него табелка "ПОЛОЖИТЕЛНО" (и да не е окачена от човек, а просто да си е там, атрибутивно)? Аз съм такъв, какъвто съм - всякакъв. Както и ти, и той, и тя, и всички останали. Всички сме участници в грандиозна MMO RPG, наречена "Живот", и непрекъснато изпълняваме някакви роли. Всички сме социални хамелеони и няма еднозначна оценка за ролите, които играем. За някой може да си "супер готин", за друг "гнусна гад". Та последно какъв си ти, нали и двамата оценяващи гледат един и същи човек - теб? А и винаги има потребност от някой, който да изпълнява ролята на "лошия пример"

Психолозите отдавна са установили, че лошият пример е много по-въздействащ от добрия. "Не прави, маме, така, че ще станеш като НЕГО!"

Не държа да съм положителен герой. Те са едни такива идеални, бели и добри. Пък и никак не ми допада желанието им да превръщат всички в копие на себе си. Достатъчно ми е да зная, че в моя си филм аз пиша сценария и затова винаги играя главната роля. Просто защото съм я написал точно за себе си. А другите в техните си филми ако искат да местят декорите и да вярват, че такива са обективните обстоятелства. Не ме бърка.

Смисълът на живота е в удоволствието от абсолютната му безсмисленост.

Тема Re: Беличко...нови [re: Chromanin]  
Автор snowprincess (invisible)
Публикувано16.11.18 17:26



преди съм предпочитала бяло сухо, червеното не се научих да пия





Тема Re: изчезвамнови [re: holi_day]  
Автор snowprincess (invisible)
Публикувано16.11.18 17:32



тя се възприема за мъжко момиче и самата тя се чувства длъжна да защитава и помага на по-слабите
като я видиш да те обвинява, просто знай, че се сърди на себе си
себе си вижда в теб
аз пък изобщо не искам да се справям сама, така мога да моля, че никой не може да ми откаже


ооо, пък после как благодаря



Тема Re: Положително и отрицателнонови [re: Chromanin]  
Автор snowprincess (invisible)
Публикувано16.11.18 17:35



на мен се скара, че не ми било стил и да съм била добро момиче
а аз толкова рядко полудявам



Тема Re: Дами, ще позволите ли да споделя?нови [re: tirtirlin]  
Автор snowprincess (invisible)
Публикувано16.11.18 17:44



харесвам хората и никого не смятам за прост



Тема Re: изчезвамнови [re: snowprincess]  
Автор ShokoLada (лято)
Публикувано16.11.18 19:38




Идея си нямаш каква жена съм...
а отдавна не съм момиче..самоувереността, девойко, не значи мъжко момиче..а ако исках да помагам на слабите мъже да бях застанала до Холи..двете заедно да дондуркаме...: ))) ама те дори не са слаби мъже, а виртуални манипулатори..
А иначе да, не обичам да се моля, защо ми е..постигам си нещата без молби..диалог ми стига...
Принцескее...пак казвам..горките ти хора от реала, ако и тях третираш така като във виртуала..човек без диагноза няма да остане..
Май дори и не разбра що ти скочих..така както мен ме описа, че съм отвратила детето си от храната, щото съм я наказвала с шоколад, така и другите не можеш да разбереш, но раздаваш мнения на килограм..
Знаеш ли, добрия психолог не гледа външното проявление, а търси причината за него и едва тогава може да разбере, дали правилно мисли..и дали е това което Е..

пп и да, харесва ми да помагам, стига да мога..понякога на "паднал" човек, една протегната ръка, една дума, една усмивка стигат, за да си върнат смисъла от живота..



Тема Re: Положително и отрицателнонови [re: Chromanin]  
Автор ShokoLada (лято)
Публикувано16.11.18 19:41



Достатъчно ми е да зная, че в моя си филм аз пиша сценария и затова винаги играя главната роля. Просто защото съм я написал точно за себе си.
Само ЧЕ, в твоя филм, водиш монолог..защото никой няма да играе по твоя сценарии..
Хроманин пъхаш се в як капан, не знам дали можеш да го видиш, но рано или късно ще ти стане тясно там и ще го видиш.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.