Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 06:10 20.06.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
Тема Re: Обвиненията...нови [re: Nuke Dukem]  
Автор holi_day (fire-fly)
Публикувано08.11.18 23:33



за малко щеше да направиш откритие в математиката, доказвайки че
x^2 + 2xy + y^2 = x^2 - 2xy + y^2
т.е. (x + y)^2 = (x - y)^2
но се размина на косъм от нобеловата награда, която да се връчи за първи път за математика


можеше да питам има ли право на разместително свойство или съдружително в такъв числов израз с двете действия, ама не питах да не изляза любопитна





Тема Re: Обвиненията...нови [re: holi_day]  
Автор Nuke Dukem (good)
Публикувано08.11.18 23:50



пу да не са ми уроки!

Никога не съм знаел какво означава този израз.



Моля, осветли ме.





Тема Re: Обвиненията...нови [re: holi_day]  
Автор Nuke Dukem (good)
Публикувано08.11.18 23:52



След 300 часа четене и размишляване над написаното в Уикипедията, стигнах до правилният извод, който е, че

4 - 9/2 = 8/2 - 9/2 = - 1/2

НЕ Е

sqrt((4 - 9/2)^2) = |4 - 9/2| = - (4 - 9/2) = - 4 + 9/2 = 1/2


Очаквам потуп по раменцето.







Тема Re: Обвиненията...нови [re: Nuke Dukem]  
Автор holi_day (fire-fly)
Публикувано09.11.18 07:20



Да не ме урочасат



Тема Re: Обвиненията...нови [re: Nuke Dukem]  
Автор holi_day (fire-fly)
Публикувано09.11.18 07:21







Тема Re: Ееееех, очакванията...нови [re: Alleks]  
Автор ShokoLada (лято)
Публикувано09.11.18 09:14



Реална, разбира се, то виртуална има ли..:))



Тема Re: Обвиненията...нови [re: h1685614@trbvm.com]  
Автор ShokoLada (лято)
Публикувано09.11.18 09:29



Приемането на собствените несъвършенства, това добре.
Защо несевършенство? Кои са идеалите, които определят съвършенството? Човек е несъвършен, той е всякакъв, защо не се приемеш като всякакъв? Както и другите са всякакви..
Цифров, защо се опитваш и искаш да си някакъв? Това което се опитваш да възпитаваш в себе си го имаш, просто го изкарай.
И когато видя същия тоя недостатък у другиго, койт не прави никво усилие да го озапти, ми дразна се бе! Аз се мъча като грешен гявол, а тоя щми се търкаля с целия си недостатък впред мене! Я да са взима връце!
След като не можеш да осъзнаеш, че човек не е идеал!, а просто човек и нищо човешко не му е чуждо, дразни си се колкото искаш, въпросът е да не дразниш другия, който не се е вкарал в идеал и съвършенство.
Борбата със себе си и с това което сте натъпкани като норми, правила, идеали и това което Е, по принцип е жестока и страда човека който се бори, защото губи, това е Кихотовска битка. Биеш се с мелници, и резултат няма, защото и мелници няма, накрая оставаш сам и без сили от собственото си безумие.
Благодаря, битки със себе си да бъда някаква не водя..този живот ми е даден да го живея а не да се боря..
И друго, няма как да се бориш със себе си и да раздаваш сигурност, любов, усмивки, защото вътрешното ти напрежение и несигурност в това кой си, какъв си и какъв искаш да бъдеш бавно убива всичко красиво..и ти освен напрежение и поражение няма какво да дадеш на света и себе си..
А да обвиняваш другите са собственото си неудовлетворение е тъпо..много тъпо..
Не говоря за теб, не го приемай лично..просто ти отговарям на написаното..



Тема Re: Обвиненията...нови [re: Nuke Dukem]  
Автор ShokoLada (лято)
Публикувано09.11.18 09:31




я, ученика се пренесъл в моята тема да си решава задачки..
неизживяно детство или старческа показност?



Тема Re: Обвиненията...нови [re: The bad reptile]  
Автор ShokoLada (лято)
Публикувано09.11.18 09:31



Що, не знаеш какво да правиш с живота си ли?



Тема Re: Ееееех, очакванията...нови [re: Alleks]  
Автор ShokoLada (лято)
Публикувано09.11.18 09:33



Една целувка сред толкова цифри..действа изключително добре..: )))
Целувка и от мен!




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.