Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 04:33 20.06.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
Тема Re: Обвиненията...нови [re: Alice is]  
Автор h1685614@trbvm.com (Гераско)
Публикувано12.11.18 16:11



Иди в психото да видиш един бифш пушач, ако имаше власт щеше да прати в Белене сички пушачи. Щото той отказал цигарите, как може тия където пушат да ходят по същата планета с него, големия, въздържателя. Въобще, погледни въздържателите, колко му е по-трудно се въздържа, толкова му е по-децибелно обвинението към тия дето се не въздържат.

Бутафорна ми била метафората, на метафори ли щсе обиждаме


Ти когат изревнува гажето си че се познавал с красавица безподобна, и о небеса, говорил с нея по телефона, това е ОК. Обаче когато той изревнувал че някъв щи прави нягви неща граничещи с "ней секс щото само главичката си пъхнал", това неговото вече е задръстено.

Ми асиметрия е това както отбелязва адмирала, и ти някак непропорционално атакува от хълмовете на недостатъците та навътре в територията на междуполовите отношения. Да се вземаш в ръце



Тема Re: Обвиненията...нови [re: h1685614@trbvm.com]  
Автор ShokoLada (лято)
Публикувано12.11.18 17:08



Цифров, незаслужената ревност е най-сигурния и бърз начин да загубиш някой..просто е кошмар да обвиняват в какво ли не..без другия въобще да си го е помислил.
Ревността е най-разрушителното чувство, и повярвай това не е любов, обсебване е, това е, някакво чувство за малоценност, че мъжът не се чувства достатъчно мъж, за да има жената.
Има и лек за това, мъжът да си намери някоя забулена арабка, покорна и глупава, за да няма за какво да ревнува..ама тогава дали ще е доволен а?
И повярвай, никоя жена няма да търпи незаслужени обвинения, за това че мъжа е не сигурен в себе си, никоя, рано или късно тя ще си отиде..Говоря ти като жена..



Тема Re: Кошутата...нови [re: h1685614@trbvm.com]  
Автор ShokoLada (лято)
Публикувано12.11.18 17:11




Майка му мечка!...: )))..ако се беше родил телец, с рога по рождение нямаше да се страхуваш от тях..ама ти рибка...: )))
Цифров, някои мъже имате Мега Вселенско его..: ))) идея нямам как живеете с него..:))



Тема Re: Обвиненията...нови [re: ShokoLada]  
Автор h1685614@trbvm.com (Гераско)
Публикувано12.11.18 17:32



Аз какво съм казал бе Шоко, що на мене тая лекция?



Тема Re: Обвиненията...нови [re: h1685614@trbvm.com]  
Автор Alleks (just a man)
Публикувано12.11.18 17:35




що мислиш че е за теб

Редактирано от Alleks на 12.11.18 17:36.



Тема Re: Обвиненията...нови [re: h1685614@trbvm.com]  
Автор ShokoLada (лято)
Публикувано12.11.18 17:44



Ти пък лекция..: ))
Ти си заявявал в клуба разни неща ..та за това, а пък и някак си съм те вкарала в категория ревници май..


Сори, ако бъркам..



Тема Re: Обвиненията...нови [re: Alleks]  
Автор ShokoLada (лято)
Публикувано12.11.18 17:45



Що..ти ли се припозна..: )))



Тема Re: Обвиненията...нови [re: ShokoLada]  
Автор Alleks (just a man)
Публикувано12.11.18 17:48



може и така да се каже



Тема Re: Обвиненията...нови [re: Alleks]  
Автор Alleks (just a man)
Публикувано12.11.18 17:52







Тема Re: Обвиненията...нови [re: ShokoLada]  
Автор h1685614@trbvm.com (Гераско)
Публикувано12.11.18 18:08



а пък и някак си съм те вкарала в категория ревници май..

Аз знам защо, но знам и какво не знаеш, затова ти прощавам






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.