Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:32 20.06.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
Тема Re: Обвиненията...нови [re: ShokoLada]  
Автор Alice is (сериозна)
Публикувано09.11.18 18:20



Не следя клуба напоследък и не те разбрах. Кои 'неща'?

ad infinitum ...


Тема Re: Обвиненията...нови [re: Alice is]  
Автор ShokoLada (лято)
Публикувано09.11.18 18:21



Остави нещата, говоря за обвинение и вина..:)



Тема Re: Обвиненията...нови [re: Alice is]  
Автор h1685614@trbvm.com (Гераско)
Публикувано09.11.18 18:27



И особено как изглежда това външно, някой като теб да може ясно да прецени как аз точно седя със скръстени ръце вместо да се 'взимам в тях'...

Страх ме от мечки, треперлив, но грабям пужката и в гората. А оня, стои на канапето и мрънка че немал си кошута щото в гората имало мечки, некой друг да му донесял ама с по-така заоблени хълбоци! Ми има мечки бе, не ми мрънкай, слязай от ръцете на другите, хващай пушката и в гората! Ся, ако те хване мечка, ми те да мрат от глад ли?



Тема Re: Обвиненията...нови [re: ShokoLada]  
Автор holi_day (fire-fly)
Публикувано09.11.18 19:11



Ок, но ти постоянно обсъждаш неговото.
Та никак не е зле да се погледнеш отстрани.
Присъщо ти е нещо, за което го порицаваш.



Тема Re: Обвиненията...нови [re: Alice is]  
Автор Nuke Dukem (good)
Публикувано09.11.18 19:20



Наскоро фантастична оферта за работа мина през мен, точно за хора с добри математически способности и базови програмистки, незадължително с висше.

За мое лично съжаление, имам доста да се потрудя над себе си, преди да бих могъл да помисля за себе си като за човек с базови програмистки способности; ако някой бе приел мен като стажант и бе предложили обучение по програмиране, щях да се зарадвам много.





Тема Re: Обвиненията...нови [re: Nuke Dukem]  
Автор Alleks (just a man)
Публикувано09.11.18 19:27



като за човек с базови програмистки способности;
що не спреш да се ровиш!



Тема Re: Обвиненията...нови [re: holi_day]  
Автор ShokoLada (лято)
Публикувано09.11.18 19:29



Още една защитничка на онеправданите!..: ))
Холи, съжалявам ама глезльовци, мрънкьовци и мамини синчета не харесвам..и няма как да толерирам такова държание.
Не съм перфектна нито идеална..а Нюк вместо да каже едно сори, ми прави забележка за член..
Ако наистина съм толкова черна или прекалявам, моля Безсънна да каже, нямам никакъв проблем и да спра да се вясвам в клуба.



Тема Re: Обвиненията...нови [re: ShokoLada]  
Автор Nuke Dukem (good)
Публикувано09.11.18 19:41



Сори, макар че не знам за какво.



За да ти отговоря по темата (и дано заровиш томахавката след това) – аз принципно не обвинявам никого, освен себе си.





Тема Re: Обвиненията...нови [re: ShokoLada]  
Автор Nuke Dukem (good)
Публикувано09.11.18 19:43



Не се цупкай.







Тема Re: Обвиненията...нови [re: ShokoLada]  
Автор holi_day (fire-fly)
Публикувано09.11.18 19:50



Пак не ги харесва. Някъде да те убеждавам да харесваш някого. Но не ни ангажирай натрапчиво с твоите преценки. Многократно написа тези неща. Никъде не е казано, че всичко тук и всеки трябва да са по твой вкус.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | 13 | 14 | 15 | 16 | 17 | 18 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.