Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 11:57 30.04.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Вечерянови  
Автор Phillip (Партений)
Публикувано06.10.18 11:15



Снощната ни вечеря с Филипа. Само споделям.





~~~
« »




Тема Re: Вечерянови [re: Phillip]  
Автор BezsynnaМодератор (Гераскова)
Публикувано06.10.18 12:01



Мх! Мче то това е пийванка с мезе! Много бегло такова ми се струва вечеряте. То затова сте някои фини фиданки, пък други не сме.



* * *
Кучетата си лаят, керванът си върви!!


Тема Re: Вечерянови [re: Phillip]  
Автор h1685614trbvmcom (Гераско)
Публикувано06.10.18 12:13



Те ти вечера, от по-предното снощи.



Некой с технически достъп, ти например, да напише размерите на снимките от коит дир-а разбира, не мога му хвана спатийте кога ще ми разкрачи картинката от щот недоразбрал и кога ще си я покаже нормално




Редактирано от h1685614trbvmcom на 06.10.18 12:16.



Тема Ази споделих,нови [re: Bezsynna]  
Автор Phillip (Партений)
Публикувано06.10.18 12:22



Ази споделих, понеже този формат на вечерята ни е по-рядък. Ето още един пример:



Обикновено вечеряме доста по-обилно. Сега тръгвам с колелото до пазара Иван Вазов, да се опитам да купя чорбаджийски чушки и пътем ще взема кифтета от култовата скара Цър-пър.

~~~
« »




Тема Това е вечеря до голяма степен типнови [re: h1685614trbvmcom]  
Автор Phillip (Партений)
Публикувано06.10.18 12:25



Това е вечеря до голяма степен тип РСВ (б.а. Ресторанти и Спални Вагони).


Обаче домашно изпечената питка измива позора!
Но шишенцето с антисополивенол го връща обратно.

~~~
« »




Тема Re: Това е вечеря до голяма степен типнови [re: Phillip]  
Автор BezsynnaМодератор (Гераскова)
Публикувано06.10.18 12:34



Егати, на РСВ ли почнахме да се обиждаме?!!



А ракията изобще не я отрази!

Ай наздраве за довечера и да ни е сладко!

* * *
Кучетата си лаят, керванът си върви!!


Тема Re: Ази споделих,нови [re: Phillip]  
Автор BezsynnaМодератор (Гераскова)
Публикувано06.10.18 12:36



Това на дъщеря ми не трябва да го показвам! Моментално ще дотърчи у вас да я глезите!


Милото му е толкова мъчно, че като си прави такива неща, аз не ги ям, камо ли пък да й направя...

* * *
Кучетата си лаят, керванът си върви!!


Тема Re: Ази споделих,нови [re: Phillip]  
Автор tirtirlin (рекордьор)
Публикувано06.10.18 12:49



Жената донесе от Турция някакъв сос от нар, и не спира да го сипва по салатите. Изобщо не усещам нищо, не вкус, но подозирам че сладни. Инак тахан от сусам подкрепям, много подкрепям.
Тахан е термин, съотнася се към всички семена, смляни в своята цялост, и нищо отделено



Тема Re: Вечеря по френски...нови [re: Phillip]  
Автор Nuke Dukem (mathematikoi)
Публикувано06.10.18 14:06



...изглежда вкусно и няма да крия, че обстановката възбужда апетита – харесва ми, че сте имали лека вечеря, и че никъде във фона на снимката няма цигарки. Между другото, ти си чувал поговорката – изяш закуската си, сподели обяда си с приятел и дай своята вечеря на своя враг – нали? Идеята е, че е добре за организма, когато вечерята е лека.

Иначе аз снощи имах за вечеря картофено пюре и пържен сафрид, измито с един литър бира, както и няколко резенчета унгарско сирене Бри и Камембер, нидерландска Гауда и гаден български кашкавал Витоша.

Ей, не се научихме да оставяме сиренето да зрее!

Признавам си без бой, че съм погълнал повече етанол от всеки един от вас двамата, дори и да сте изпили всичкото налято в чашите вино, защото в 1 л бира има около 45 мл етанол, а във всяка една от чашите в снимката, приемам този обем като 250 мл – има само 30 мл чист алкохол, т.е. 33% по-малко.



Макар че не съм сигурен дали налятото не е 300 мл, което би означавало 36 мл етанол или с други думи – че съм поел само +25% повече етанол от вас.

Не е необходимо да споменавам, че след такава вечеря, сънувах кошмари в съня си.

Днес, слизайки с асансьора до първия етаж, видях другата красива съседка от блока. Тя се намръщи като ме видя, но аз реших да се проявя като кавалер и отказах да изляза преди нея от асансьора – дамите първо, както се казва. В първия момент красивата съседка не разбра моя жест и аз се усмихнах, след което тя ме възнагради с едно неловко "Приятен ден", на което отвърнах гръмко и ясно – "Хубав ден".

Ненужно да казвам, че тя си има приятел (видях ги да вечерят в местната пицария) и целта на това изчакване беше просто да демонстрирам учтиво отношение.

След това взех от пода на асансьора един фас от цигара и две клечки за зъби, изхвърлих ги в кашона за листовки под пощенската кутия, и продължих към 22-годишния Ситроен на баща ми, където той помпаше гуми. Напомних му, че напролет е необходимо да продаде тази дръглива машина, след което той и майка ми потеглиха към местната църква с тяхната десетгодишна Хонда за да отбележат 4 години от смъртта на моята баба.

Сурови реалности.





Тема Re: Вечерянови [re: Phillip]  
Автор Baldrian ()
Публикувано06.10.18 15:05



добре изглежда



имаше един виц...
Взех своя снимка, влязох в метрото и започнах да обяснявам...какво съм ял, къде съм бил, кои са ми приятели...Забелязах, че имам трима последователи-двама полицаи и един психиатър.

що ни закачаш?

Да ти видя прическата и гащите, моля! След това ще те изслушам!


Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.