Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 13:55 22.06.24 
Контакти
   >> Споделено
Всички теми Следваща тема *Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Тема Re: Усмивкатанови [re: M1l1tary M1nD]  
Автор tirtirlin (рекордьор)
Публикувано13.10.18 10:53



Сънувах се на Венера, тва снощи. Сигурно под въздействие на вашите постинги за Венера. Точно над облаците, надолу топло. На палатки бяхме, нещо като понтони пълни с хелий, внимаваш къде стъпваш, да не паднеш, но и раница с реактивен двигател имаш. Тъкмо бяхме кацнали, викам какво ли ще почерпят тия ? Извадиха неква ракия, не е лоша. От венцелистчета от още по горен слой, летели и фотосинтезирали, медени венцелистчета.
Казана им на слънчеви лъчи, една голяма лупа и варят.
Разхождам се, и разглеждам, но стъпих накрая на надуваемият понтон, и нещо оранжево като игуана ме ухапа през обувката,. "Майка си ли търсиш тука ! " просъска с варненски акцент то и се гмурна в плътните слоеве надолу.





Тема Бре Омбре, що щеш там?нови [re: 1ombre]  
Автор Chromanin (рак пустинник)
Публикувано13.10.18 13:43



Някъде бях чел, че при приматите подобна "усмивка" е нещо като тихо предупреждение. Следва сбръчкване на носа и повдигане на горната устна, откриваща кучешките зъби до венците...

Човек се усмихва с очи, не с устни.

Не е лесно, но в никакъв случай не е невъзможно.


Тема Мани...нови [re: tirtirlin]  
Автор Chromanin (рак пустинник)
Публикувано13.10.18 14:03



Аз пък сънувах едни хълмове...



Не е лесно, но в никакъв случай не е невъзможно.

Тема Re: Мани...нови [re: Chromanin]  
Автор Infinitoid (Shadowchaser)
Публикувано13.10.18 16:06



Брулени?

Може би...Едва ли...


Тема Re: Мани...нови [re: Infinitoid]  
Автор holi_day (fire-fly)
Публикувано13.10.18 16:20



вероятно епилирани



Тема Re: Бре Омбре, що щеш там?нови [re: Chromanin]  
Автор 1ombre (всепознат)
Публикувано13.10.18 17:24



"Бре Омбре, що щеш там?"

През 1979 год. избягах от комунизма в БГ.
Дълги години се опитвах да излезна на запад като музикант и все комунягите не ми даваха виза. Тогава се зарекох щом успея да излезна няма да се връщам. Излязоп легално с оркестър на който барабаниста имаше баща генерал и ми уреди виза.
В Норге съм от тогава.



Ако нямате нещо разумно да кажете по една тема не влизайте само за нападки с/у автора и!

Тема Re: Усмивкатанови [re: Alice is]  
Автор 1ombre (всепознат)
Публикувано13.10.18 17:29



"и друг път си писал колко е неприятно норвежците да се прозяват като хипопотами навсякъде."

Да, тези викинги са много диво племе.
Но в световната класация "В коя страна е най-добре да се живее" от много години са на първо място. Поради социалните условия и услуги.
Имат огромни запаси от петрол, който откриха в Атлантическия океан но границата с Англия. Също са на първо място в света по риболов. И запаси от алуминий и др.



Ако нямате нещо разумно да кажете по една тема не влизайте само за нападки с/у автора и!

Тема Re: Усмивкатанови [re: T a n y a]  
Автор 1ombre (всепознат)
Публикувано13.10.18 17:31



"а ти как се усмихваш?"

С затворена уста. Винаги.




Ако нямате нещо разумно да кажете по една тема не влизайте само за нападки с/у автора и!

Тема Re: Бре Омбре, що щеш там?нови [re: Chromanin]  
Автор 1ombre (всепознат)
Публикувано13.10.18 17:42



Когато пристигнах в Норвегия много неща ме шокираха.
Най-вече каменните им физиономии.
Чудех се дали имат кръвообращение изобщо.....


Докато веднаж седнах в трамвая на седалката на една жена, която стана.
И бях страшно изненадан, че седалката бе топла.

Преди години Лилехамар - един град тук стана домакин на зимните олимпийски игри. И правителството тук излезна с апел към народа:
1.Да престанат да пикаят по улиците. Виждал съм ги по главната улица в Осло
посред бял ден да си вадят пишките и да пикаят дори по витрините.
2.Да се усмихват. Днес във всеки магазин те посрещат с дружелюбна усмивка и
те изпращат с усмивки.

Много странно племе са тва викингите.....




Ако нямате нещо разумно да кажете по една тема не влизайте само за нападки с/у автора и!

Тема Re: Мани...нови [re: Chromanin]  
Автор Nuke Dukem (good)
Публикувано13.10.18 18:58










Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | (покажи всички)
Всички темиСледваща тема*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.