Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 05:13 18.05.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
Тема О, времена..нови  
Автор ShokoLada (dance me...)
Публикувано30.09.18 10:56



о, нрави!..: )))
Понеже аз вярвам, че битието променя /не определя/ съзнанието, да попитам..какво иска една жена от живота след 40г.? Защото на 20 е едно, след 30 е друго...а предполагам, че след 50 ще е трето..
Та, дами..какво искате от живота?
И господа, вашата визия за нещата..какво иска една жена след 40?..може и след 50..просто не съм била на 50..: )))

пп и молба към някои дами от психото..ако имате да кажете нещо, имайте смелостта да е тук, а не да разнасяте Споделено и написаното тук, там. Молбата ми е към Розмари и Вида..просто жени на възраст сте....дръжте се като такива.



Тема Re: О, времена..нови [re: ShokoLada]  
Автор Alice is (брилянтна 2 в 1)
Публикувано30.09.18 11:29



Нямам още 40, но поне едно нещо знам, че ще искам със сигурност- да не надебелея трагично! Хич не ме интересуват ориенталските предпочитания на някои мъже.

ad infinitum ...


Тема Re: О, времена..нови [re: Alice is]  
Автор ShokoLada (dance me...)
Публикувано30.09.18 11:57



: )
Значи жените в 30-те мислят за визията си..
А иначе да, важното е ти да се харесваш..и да се чувстваш уютно в тялото си, винаги ще има и по-слаби и по-пълни..: )
А от гледна точна на желанията си? Какво искаш от живота?



Тема Re: О, времена..нови [re: ShokoLada]  
Автор Nuke Dukem (mathematikoi)
Публикувано30.09.18 15:13



Значи жените в 30-те мислят за визията си..

Те и в 20-те мислят за визията си, както и в 40-те.



Не ми се сърди, Шоко, обаче би могло да се каже, че разсъждаваш логически грешно. Това, че една жена в 30-те (Алис) мисли за визията си не означава, че всички жени в 30-те мислят за визията си.

В смисъл, много мои съученички в 30-те си мислят НЕ САМО за визията си, но и за своите деца, семейства, кариери и прочие допълнителни неща.

Щеше да изглежда логически издържано, ако беше написала Значи ти в 30-те си мислиш за визията си.





Тема Re: О, времена..нови [re: Nuke Dukem]  
Автор ShokoLada (dance me...)
Публикувано30.09.18 15:24



Това като заяждане ли да го приема..или?
Тя е единствената, която писа и за това статистически приемам, че жените около 30 мислят това...
а ти ще отговориш ли на въпроса?

пп ако не си забелязал, обобщавам по възраст..



Тема Re: О, времена..нови [re: ShokoLada]  
Автор Nuke Dukem (mathematikoi)
Публикувано30.09.18 15:29



Разглеждайки само жените, които вече са навършили 40 – ако са се омъжили и имат деца, започват да искат внучета; ако са омъжени, но нямат деца, искат да имат деца; ако не са омъжени, искат да се омъжат. Толкова е просто.





Тема Re: О, времена..нови [re: ShokoLada]  
Автор Nuke Dukem (mathematikoi)
Публикувано30.09.18 15:33



Не може да се обобщава за всички жени само с един статистически пример.



Приеми го като напомняне.

Отговорил съм ти на въпроса малко по-долу.





Тема Re: О, времена..нови [re: ShokoLada]  
Автор Alice is (брилянтна 2 в 1)
Публикувано30.09.18 16:46



Искам здраве и спокойствие.

ad infinitum ...


Тема Re: О, времена..нови [re: ShokoLada]  
Автор Alleks (just a man)
Публикувано30.09.18 17:15



Като свършите изчерпате искам и аз накрая да попиша, ама накрая


Сега ви чета само



Тема Re: О, времена..нови [re: ShokoLada]  
Автор dama spatia (зеленоока)
Публикувано30.09.18 17:35



Шоки, всяка една възраст си има своето очарование. И всяка една жена, държаща на себе си,ще се старае да изглежда добре след 40, 50, 60, 70 и т.н.
Какво искам от живота? Ами, тъй като реализацията си я имам, искам здраве, здраве и само здраве.От петък ме е хванала дислопатията, та до днес. Та, тя е нещото, което не искам, но няма отърване .Поради тази причина написах, че искам само здраве






Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | 10 | 11 | 12 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.