Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 01:48 15.05.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
Тема Българите като че ли ценят  
Автор Baldrian ()
Публикувано17.09.18 22:48



мнението на чужденците повече...



казва тази французойка в добронамерено, прибрано интервю.

днес имах възможност да видя нагледно как се клепат един друг чуждестранни колеги. за пореден път...понякога ми се струва, че в това отношение ние сме в детската градина, сравнени с тях...

чие мнение цените? кого бихте чули, независимо от националността?
темата не е обвързана с горното, но ако на някого му е интересно може да пише и по него

Да ти видя прическата и гащите, моля! След това ще те изслушам!

Редактирано от Baldrian на 17.09.18 23:04.



Тема Re: Българите като че ли ценятнови [re: Baldrian]  
Автор kiko64 (мазен кръчмар)
Публикувано18.09.18 14:04



чие мнение цените? кого бихте чули, независимо от националността?

Моето си , разбира се! Нищо че съм сливенски циганин.
Като махнеш София и 3-4 по-големи града , България умира, образованието девалвира, заплатите не мърдат , Ако и да няма кой да иска да работи . Хората забягват в чужбина- вчера замина в Англия една учителка на Сър Пич по английски със собствена частна школа. Заминава не по финансови причини , разбира се. Просто и е дошло до гуша от мамини синчета на комунистическо-гербаджийските първенюта, от непукизма на властта и изнудваческата политика на затриване на всеки малък бизнес.
Противно на медийната пропаганда , че видите ли , всички масов се завръщат , аз наблюдавам точно обратното.
Даже се замислям и аз за нещо подобно , макар че в моя случай нещата са мааалко по-различни.
Останалите тук, поради ниско самочувствие и инициативност, интелигентни деца с по няколко езика нямат наистина никаква друга перспектива за що-годе прилично заплащане, освен да работят в международните колцентрове , обикновенно нощем.

Лесно и е на френската кака , работейки за външна компания , така , отстрани да е позитивна.

\"На всеки модератор по един вибратор. \"
Минута


Тема Re: Българите като че ли ценятнови [re: Baldrian]  
Автор blood2 ()
Публикувано18.09.18 14:42



Точно така е. Важни са индийските секти, а българите, ами те не знаят.

А за французойката, ами и тя иска да превземе България.



Тема Re: Българите като че ли ценятнови [re: Baldrian]  
Автор Inifiniti (Shadowchaser)
Публикувано18.09.18 15:01



Не съм съгласен. Българина цени това, което му допада. Да ти описвам ли, колко пъти чужденци началници са ме правили на гъз, понеже са твърде тъпи за да схванат очевидни неща?

Те пък французите са прокопсали с милионите негри и араби при тях. Пред айфеловата кула преди години всяко франсе си виреше носа и искаше майка си и баща си за пътеводител. Алжирец ми го продаде на половин цена и си поговорихме с него. Оплака се, че франсетата са страшни расисти и обожават да им се работи без пари.

Англия. Половината им овощна промишленост се крепи на българи и румънци щото съровете са твърде велики да си цапат ръчичките. Сега ривът на умряло, че пропадали. Ми да пропадат!

Най-обичам чужденци да ни дават акъл как да живеем. Ако толкоз не ги кефим да са си седяли в Майналандия. Кво търсят тука?

Може би...Едва ли...


Тема Re: Българите като че ли ценятнови [re: Baldrian]  
Автор DarkSide ()
Публикувано18.09.18 19:21



една българска потребителка се чувства в правото си да говори от името на българите - сиреч обобщава за около 7 000 000 човека

а пък мнението на една французойка се обобщава като мнението на чужденците - сиреч обобщение за около 7 000 000 000 човека



... та какво по темата на французойката ?



Тема Re: Българите като че ли ценятнови [re: kiko64]  
Автор Baldrian ()
Публикувано18.09.18 22:55



Напълно разбирам какво ми казваш...


Тази гледна точка не може да бъде оспорена...Факт.
Има и връщащи се...Слава Богу...Вярно, че често се чувстват попарени на третия месец, но ги има...
А френската кака е симпатична по своему. Естествено е всеки да търси и използва по-лесния път. Понякога просто по даденост.

Много се радва да те видя

Да ти видя прическата и гащите, моля! След това ще те изслушам!

Тема Re: Българите като че ли ценятнови [re: blood2]  
Автор Baldrian ()
Публикувано18.09.18 22:56



Как ще я превземе?



Да ти видя прическата и гащите, моля! След това ще те изслушам!

Тема Re: Българите като че ли ценятнови [re: Inifiniti]  
Автор Baldrian ()
Публикувано18.09.18 22:58



Имам някакви свои наблюдения...Не винаги ни разбират.
На повечето им харесва тук.


Нормално е. С добри доходи да се живее тук има своите предимства.

Да ти видя прическата и гащите, моля! След това ще те изслушам!

Тема Re: Българите като че ли ценятнови [re: DarkSide]  
Автор Baldrian ()
Публикувано18.09.18 23:01



коя е тази българка?



заглавието е цитат от интервюто. не е гледна точка на българка, което не значи, че не е вярна.понякога погледът на новака е далече по-непредубеден.

обобщения няма.

... та какво по темата на французойката ?


какво те интересува?

Да ти видя прическата и гащите, моля! След това ще те изслушам!

Тема Re: Българите като че ли ценятнови [re: Baldrian]  
Автор blood2 ()
Публикувано19.09.18 10:43



Като ни обяснява какви са българите.




Страници по тази тема: 1 | 2 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.