Клубове Дир.бг
powered by diri.bg
търси в Клубове diri.bg Разширено търсене

Вход
Име
Парола

Клубове
Dir.bg
Взаимопомощ
Горещи теми
Компютри и Интернет
Контакти
Култура и изкуство
Мнения
Наука
Политика, Свят
Спорт
Техника
Градове
Религия и мистика
Фен клубове
Хоби, Развлечения
Общества
Я, архивите са живи
Клубове Дирене Регистрация Кой е тук Въпроси Списък Купувам / Продавам 22:25 08.06.24 
Контакти
   >> Споделено
*Кратък преглед

Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
Тема Re: Опитай..нови [re: tirtirlin]  
Автор ShokoLada (dance me...)
Публикувано05.09.18 13:33



Като ерудиран философ, би трябвало да знаеш, че всеки миг е уникален, а значимостта която се придава на затиснатия пръст и болката, след време си остават просто неприятен спомен, спрямо момента на затискането. Вселената я има..ти не я виждаш тогава, има разлика нали?
Всичко е тук..зависи накъде гледаме и какво виждаме..
И друго..за много хора, болката е просто избор..не говоря за физическата..
А и друго..след един миг..идва втори..трети..пореден..където всичко е различно..
Ама това са неща, които аз като един не ерудиран философ..ги виждам за тотално излишни..





Тема Re: Опитай..нови [re: ShokoLada]  
Автор dama spatia (зеленоока)
Публикувано05.09.18 17:04



Тъкмо щях да напиша - Зависи какво, когато прочетох, че Безсънка е написала топно това. Дали обичам да рускувам? Пак зависи, но може би, бих. Все пак, риск печели, риск губи.



Тема Re: Опитай..нови [re: ShokoLada]  
Автор dama spatia (зеленоока)
Публикувано05.09.18 17:08



А, браво, Шоки, точно това щях да те писъветвам, да грабваш брадвата. Ти, обаче си се справила чудесно





Тема Re: Опитай..нови [re: ShokoLada]  
Автор BezsynnaМодератор (Гераскова)
Публикувано05.09.18 17:41



И аз за полет си помислих. Мерси.
Не съм човек на риска. Правила съм неочаквани неща, които за околните са изглеждали глупави или рисковани, за мен са си били спасение. Явно зависи от гледната точка. Не съм импулсивна - да ми щукне ей тъй да опитам. Много мисля, но липсата на особени скоци не ми е толкова от мисленето, ами смятам, че съм просто страхлива.





Тема Re: Опитай..нови [re: dama spatia]  
Автор tirtirlin (стар клубар)
Публикувано05.09.18 17:42



Чугунени радиатори, два метра, илядо ребра. Сам съм ги качвал, но по мазохист.
Взеха да таят че сложих антифриз и уплътненията нещо им стана.
Триста кила единия. Да ама аз съм учил аритметика в трети клас, и на гърба на тетрадката имаше таблица за умножение и деление.

С един каменарски чук разделих триста на две, после таз една втора разделих на по една четвърт. И много наклеп вътре.
Хора, не си слагайте радиатори с ребра, дори алуминиеви, като параджия ви го казвам.



Редактирано от tirtirlin на 05.09.18 17:43.



Тема Re: офф за хладилниканови [re: Alice is]  
Автор tirtirlin (стар клубар)
Публикувано05.09.18 17:46



Снощи забравих останалото от китайското във фурната. Сутринта се сетих, но поради суматохата характерна за сряда пак се заплеснах да го прибера в хладилника. Не е малко като количество и ще ми е жал да го изхвърля. Има ли опасност да стане много отровно до довечера?


Басси тривиалния живот, ма ти верно ли ?





Тема Re: Опитай..нови [re: dama spatia]  
Автор ShokoLada (dance me...)
Публикувано05.09.18 20:23



Е имам ли избор..
Сега във фейса гледах и се хилих..."съпруг под наем"...ремонтира, поддържа, чисти, ел и ВиК инсталации само срещу 10лв на час...
Знаеш ли колко бъдеще има в това..: )))



Тема Re: Опитай..нови [re: Bezsynna]  
Автор ShokoLada (dance me...)
Публикувано05.09.18 20:28



Е аз точно тази импулсивност трябва малко да кротна..много ми е..: )))
а моите страхове са ненормални..от тъмното, високото, от насекоми..а де, тъпа работа! аа и от мъгли и гръмотевици..





Тема Re: Опитай..нови [re: ShokoLada]  
Автор dama spatia (зеленоока)
Публикувано05.09.18 20:52



Хич не е тъпа работа. Нормални, човешки страхове.



Тема Re: Опитай..нови [re: tirtirlin]  
Автор dama spatia (зеленоока)
Публикувано05.09.18 20:56



Те, тези радиатори с ребрата са остарели вече. Излезнаха по- модерни.




Страници по тази тема: 1 | 2 | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | 8 | 9 | (покажи всички)
*Кратък преглед
Клуб :  


Clubs.dir.bg е форум за дискусии. Dir.bg не носи отговорност за съдържанието и достоверността на публикуваните в дискусиите материали.

Никаква част от съдържанието на тази страница не може да бъде репродуцирана, записвана или предавана под каквато и да е форма или по какъвто и да е повод без писменото съгласие на Dir.bg
За Забележки, коментари и предложения ползвайте формата за Обратна връзка | Мобилна версия | Потребителско споразумение
© 2006-2024 Dir.bg Всички права запазени.